Головна

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

Деталі

Vacancy

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу».

Детальніше...

Методична допомога та обмін досвідом

Деталі

119 липня 2017 року до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області завітала новопризначений фахівець Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Комаренко.

Під час робочої зустрічі заступник начальника відділу комунікацій Лариса Аболончикова з радістю поділилась напрацьованим матеріалом, який, сподіваємося, стане у нагоді при організації комунікативних заходів з суб’єктами безоплатної первинної правової допомоги. Також колеги обговорили порядок подачі, розміщення та поширення інформації щодо популяризації системи БПД Херсонщини на веб-сайтах райдержадміністрацій, міськрад, самостійних інтернет-видань та друкованих ЗМІ та підготовки матеріалів для чергового випуску Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги; порядок оформлення медіазвітів тощо.

Детальніше...

Моніторинг, спільний прийом та вивчення правових потреб громади

Деталі

118 липня 2017 року, відповідно до плану роботи, начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Світлана Ребриста здійснила виїзний моніторинговий візит до Чаплинського бюро правової допомоги.

Варто зазначити, що дане бюро розташоване в прикордонній зоні, тому його клієнтами є не тільки мешканці Чаплинського району, але й громадяни з окупованих та анексованих територій. Взагалі, якщо говорити про кількість відвідувачів, то Чаплинське бюро правової допомоги за цим показником впевнено тримає пальму першості, і це при тому, що консультування громадян проводить один фахівець – Олеся Чавурська.

Детальніше...

Редакторам районних ЗМІ розказали, як зробити сучасну місцеву газету потрібною людям

Деталі

20182506 1617921044944521 1257392882 oДля редакторів районних ЗМІ на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області пройшов тренінг, організований ГО «Херсонський прес-клуб».

Про сучасну місцеву газету – якою їй бути та як зробити її потрібною людям розказали редактор Новотроїцької районної газети «Трудова слава», заслужений журналіст України Валерій Горобець та член Національної спілки письменників України, головний редактор газети «Ірпінський вісник» Юлія Бережко–Камінська.

Детальніше...

Тісна співпраця як запорука неухильного дотримання прав засуджених

Деталі

1Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко днями відвідала Херсонський слідчий ізолятор, де для засуджених до покарання у вигляді позбавлення волі провела лекцію.

Під час заходу фахівець системи БПД Херсонщини розповіла про основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», роз`яснила порядок дії Закону, форми захисту прав засуджених у разі їх порушення.

Детальніше...

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy 2
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   
pracia
   

Кількість переглядів сайту  

242489
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
533
1029
533
191408
28707
48986
242489

Ваш IP: 54.158.25.146
Час: 2017-07-24 11:25:23
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове