Головна

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку» та вакансію на посаду «головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Детальніше...

Оголошення!

Деталі

Uvaga3Регіональним  центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області (м. Херсон, вул. Перекопська, 169)  заплановано проведення для адвокатів навчальних практикумів з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги.  Розглядатимуться такі питання:

  1. Мета та цілі впровадження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.
  2. Структура та зміст стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.
  3. Роль комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Дата проведення заходу

Детальніше...

Учасники зустрічі обмінялись думками щодо подальшої співпраці

Деталі

116 січня 2018 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іпатенко зустрілась із старшим інспектором з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Іллею Андрійовським.

Детальніше...

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

7777 police tackle domestic abuse07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю

Деталі

115 січня Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області зробив  ще один крок уперед на шляху до реалізації державної політики у сфері захисту прав та соціальних гарантій учасників АТО, уклавши Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Українська єдність».

Меморандум підписали директор Регіонального центру Марина Єлисєєва та голова правління ГО «Українська єдність» Ігор Кравець.

Детальніше...

   
adv baner2
   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

460512
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
764
2038
5104
404662
22412
38505
460512

Ваш IP: 54.234.190.237
Час: 2018-01-18 19:31:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове