Головна

Допоможімо правозахисниці Наталії Маркочевій у боротьбі з хворобою

маркочеваТрапилося так, що наша колега, активна правозахисниця та адвокат Наталія Маркочева, яку багато хто знає особисто як захисницю прав вразливих верств населення, наразі сама потребує допомоги. Наталія з серпня 2016 року бореться з раком (стадія ІІ А). Вже зараз Наталія перенесла дві операції та 5 хіміотерапій. Попереду – ще 3 хіміотерапії.

На жаль, система забезпечення необхідними безоплатними ліками онкохворих в Україні не дає їм можливості лікуватися своєчасно. Лікарські препарати, які наразі Наталія не може отримати, необхідні їй негайно. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти неї. Адже якщо не застосовувати препарат суворо за графіком, досягнутий результат попереднього лікування може бути втрачений.

Лікування дороговартісне – близько 800 тисяч гривень. Наталія та її родина потребують нашої допомоги.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Карта “ПриватБанку” 5168 7423 2067 2334; 
призначення платежу “благодійний внесок”; 
отримувач Маркочева Наталія Вікторівна.

Підтримка сімей з дітьми - одне з першочергових завдань держави

Деталі

1«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими», - казав видатний англійський письменник та майстер афоризмів Оскар Уайльд. Але в Україні через економічну, соціальну та політичну нестабільність спостерігається стрімке падіння народжуваності. За даними статистики, в нашій країні близько 400 тисяч багатодітних сімей – це 4 % від загальної кількості українських сімей, втім близько 76,4 % багатодітних родин живуть за межею бідності. Ось така сумна статистика. Тому підтримка сімей з дітьми є одним із першочергових завдань держави, тим більше, що через низьку народжуваність Україна щорічно втрачає (порівняно з 1990 роком) приблизно 170 тис. населення.

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області розкажуть, які пільги отримують багатодітні сім´ї та як підтвердити статус багатодітної родини.

Детальніше...

Тетяна Тюпляєва про права жінок на роботі

Деталі

Ранок на СкіфіїЧи однакові можливості працевлаштуватися, умови праці та вимоги керівництва до чоловіків і жінок за законодавством і за фактом в Україні?  Про які права не знають вагітні чи матусі? На ці та інші  питання в програмі «Ранок на Скіфії» відповідала юрист Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Тюпляєва.

Детальніше...

Наркозлочини в Україні: з чим насправді борються правоохоронці?

Деталі

1Нікого не може бути піддано катуванню
або нелюдському чи такому,
що принижує гідність,
поводженню або покаранню.
(стаття 3 Конвенції про захист прав
людини і основоположних свобод)

Попри заявлені реформи, поліція в Україні майже не бореться з наркомафією, проте охоче переслідує наркозалежних. Так, 74% виявлених у 2016 році поліцією наркозлочинів стосуються виробництва, зберігання та перевезення наркотиків без мети збуту (ст. 309 Кримінального Кодексу). Водночас злочини, пов'язані зі збутом наркотичних речовин, становлять лише 8%, а злочини, пов’язані з організацією наркобізнесу - менше 2%. Наркозалежні, як і секс-працівниці, залишаються «зручною» категорією, за рахунок якої правоохоронці звітують про «високі показники» своєї діяльності, але чи впливає такий підхід на наркобізнес?

Про реальну ситуацію з наркозлочинами, а також про унікальний механізм розслідування порушень прав вразливих груп в діяльності поліції говорили 15 березня в прес-клубі «Новий день».

Детальніше...

Як дізнатись, хто є власником майна?

Деталі

скіфія радіо тавріяЗ таким питанням до редакції обласного радіо «Таврія» зателефонував слухач із м.Нова Каховка. І сьогодні на хвилях радіо «Таврія» 100,6 Fm у програмі «Соціальний аспект» отримав вичерпну відповідь начальника відділу представництва Херсонського місцевого центру з надання БВПД Тетяни Тюпляєвої.

На початку програми Тетяна Тюпляєва коротко розказала про Херсонський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернула увагу слухачів на те, що Регіональний центр займається кримінальними справами, а місцеві центри - цивільними й адміністративними. 

Питання, що обговорювалось сьогодні у студії, належить до питань майнового права, а це, як відомо, турбує багатьох, тому роз´яснення та корисні поради від юриста будуть не зайвими. Тим більше, що фахівець системи БПД запропонувала слухачам детальний покроковий інструктаж щодо отримання необхідної інформації.

Детальніше...

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Кількість переглядів сайту  

093947
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
25
766
3461
39516
24527
23822
93947

Ваш IP: 54.204.107.91
Час: 2017-03-24 00:08:00
   
Яндекс.Метрика
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове