Головна

У Регіональному центрі проведено засідання керівної ради

Деталі

120 жовтня 2016 року в конференц-залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області проведено засідання керівної ради з організаційних питань за участю директора Регіонального центру Марини Єлисєєвої та керівників місцевих центрів з надання БВПД. На нараду запрошено заступника директора та головного бухгалтера Регіонального центру та бухгалтера Каховського МЦ.

Детальніше...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

Деталі

Uvaga3ПРИВЕДЕННЯ СТАТУТІВ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА!

Як відомо, 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог податкового законодавства.  

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440, затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, згідно з яким неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту  133.4 статті 133 Податкового кодексу України, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Детальніше...

Держава турбується про тебе!

Деталі

Великоол.бюроСаме це відчули жителі смт Великоолександрівка та Високопілля 18 жовтня під час зустрічі з директором Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Мариною Єлисєєвою, начальником  ГТУЮ у Херсонській області Костянтином Хутковським та начальником відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань управління державної  реєстрації ГТУЮ у Херсонській області Ольгою Копитко. Робочу поїздку здійснено згідно з Планом заходів з активізації надання безоплатної правової допомоги за результатами оперативної наради в Міністерстві юстиції України від 09 вересня 2016 року.  

Мета візиту – надання безоплатних юридичних консультацій мешканцям найвіддаленіших районних центрів Херсонщини.

Детальніше...

Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції на Херсонщині

Деталі

Каланчак 217 жовтня 2016 року заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Херсонщину. Робоча поїздка виявилася досить плідною, адже Сергій Ігоревич побував у Скадовську, Каланчаку, Новій Каховці, де  ознайомився з роботою бюро правової допомоги та провів прийом громадян. У Херсоні представник Мін´юсту поспілкувався зі студентами юридичного факультету ХДУ, презентував пілотний проект «Шлюб за добу» та відвідав Херсонський місцевий з надання БВПД та Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області.

Супроводжували заступника Міністра начальник відділу внутрішнього аудиту Координаційного центру з надання правової допомоги Віталій Охріменко, директор Регіонального центру Марина Єлисєєва, начальник ГТУЮ в Херсонській області Костянтин Хутковський та начальниквідділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіональногоцентру Максим Магда.

Детальніше...

Вітаємо із народженням сина Ірину МАРУХНЕНКО!

Деталі

Розы баннер

Шановна Ірино Петрівно! 

privytannya z narodzhennyam sina

 

Сьогодні наш дружний колектив хотів би привітати Вас з поповненням – у Вашій родині з’явився чудовий хлопчик!

Діти – це квіти життя, любов, розуміння і повага! І хоч Ваш малюк поки ще зовсім крихітний, як маленький принц, нехай він росте найщасливішим, талановитим, красивим, а головне, нехай він буде добрий і розумний, як його батьки.

Щиро бажаємо, щоб всі негаразди обходили його стороною, і він ніколи не переставав радувати Вас своїм дзвінким гучним сміхом і заразливою милою посмішкою.
Щастя і сімейного благополуччя Вам!

З новонародженим! 

З повагою,

від імені колективу Регіонального центру
з надання 
безоплатної вторинної правової допомоги 

в Херсонській області та адвокатів Херсонщини                            Марина ЄЛИСЄЄВА  

Більше статей...

  1. Ефективна співпраця на благо громади
  2. Робоча зустріч із старшим інспектором з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України
  3. Заняття з патрульними поліцейськими Херсона, Миколаєва та Запоріжжя відповідно до програми підвищення кваліфікації
  4. З 5 жовтня 2016 року на Херсонщині запрацювало ще одне бюро правової допомоги
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 18
  6. Завдяки професійним діям адвоката апеляційний суд закрив кримінальне провадження за недоведеністю вини особи
  7. Відсутність доказів призвела до зміни обвинувачення і подальшого закриття кримінального провадження
  8. Бюро правової допомоги Херсонщини: підсумки за перший місяць роботи
  9. Семінар-нарада з працівниками Центру надання адміністративних послуг міста Херсона та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  10. Нарада по обговоренню результатів робочої наради з директорами регіональних центрів з надання БВПД
   
   
kc
   

Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка

   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   

ATO

   
   

Digest

   

DNA 219x116

   

Infografika

   
Кількість відвідувань
Сьогодні 91
Вчора241
На цьому тижні 332
На минулому тижні 3234
В цьому місяці 9542
За весь час 17184
Ваш IP: 54.161.210.75
Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 11
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове