Головна

Оголошення про відбір на вакантну посаду

Деталі

Vacancy

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує відбір на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації (з питань інформації) на конкурсній основі для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації.

Детальніше...

У Херсоні обговорювали співпрацю патрульної поліції з громадою

Деталі

IMG 20160722 11553922 липня у приміщенні Управління патрульної поліції  Херсона  відбувся круглий стіл на тему «Налагодження співпраці поліції та громади». Метою заходу було обговорення найбільш актуальних питань, пов’язаних з роботою патрульної поліції, які вони не можуть вирішити самотужки – це і відсутність притулків для безхатченків та бродячих тварин, неможливість надання психологічної та соціальної допомоги жертвам насильства в сім’ї, труднощі у боротьбі з жебрацтвом, псевдоволонтерством, стихійною торгівлею і чимало інших. Саме тому Інформаційний ресурсний центр  «Правовий простір» організував таку зустріч громади спільно з правоохоронцями.

Детальніше...

Регіональне обговорення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги

Деталі

119 липня 2016 в Одесі у рамках Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» відбулося регіональне обговорення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги.   

Детальніше...

Розширене засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

Деталі

IMG 20160715 111200 HDRДиректор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марина Єлисєєва взяла участь у розширеному засіданні колегії Головного територіального управління юстиції у Херсонській області 

Детальніше...

На Херсонщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань

Деталі

grom org register v2Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань»запроваджується пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   
   
kc
   
ATO
   
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Адвокатам  

Advocats

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове