Головна

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку».

Детальніше...

Миротворча роль жінки

Деталі

1Про роль жінки в боротьбі за мир в Україні, у відновленні її територіальної цілісності та соборності говорили під час жіночого форуму «Дорога єднання», який пройшов у Генічеську 14 березня - у День українського добровольця.

Детальніше...

Прикордонникам Херсона розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

116 березня менеджер з якості Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда зустрівся з працівниками Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Один день роботи фахівця системи БПД: переговори, консультування, правопросвітництво

Деталі

1Правові спори, які виникають внаслідок земельних конфліктів, - досить типові для нашої області. І від того, як людина орієнтується в правовому просторі – залежить її майбутнє. Гарно, коли є небайдужі правники, які мають бажання та досвід розібратися та надати допомогу представникам громади.

Мова йде про начальника Олешківського бюро правової допомоги Аллу Рудь, інтегратора Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимира Куценко та регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Лілію Афанасіаді, котрі 14 березня, з метою недопущення розпалювання земельного конфлікту в селі Ювілейне Олешківського району, провели загальні збори.

Детальніше...

Захист прав споживачів – складова частина захисту прав людини!

Деталі

1Під таким гаслом пройшла сьогодні – у Всесвітній день захисту прав споживачів – правопросвітницька акція, яку провели фахівці Регіонального та Херсонського місцевого центрів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Вітаючи херсонців зі святом, правники розказали про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та пояснили алгоритм дій при виникненні правових спорів.

Детальніше...

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

548807
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1540
1641
1540
490531
32590
37378
548807

Ваш IP: 54.162.229.109
Час: 2018-03-19 20:37:03
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове