Головна

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

Tomorrows lawyer 840x540 100 new2 1Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.

Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього"  команда програми оголошує імена відібраних учасників:

"Щиро вітаємо колег на борту унікальної всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів.

Висловлюємо велику подяку всім, хто проявив зацікавленість та наважився взяти участь у пілотному запуску Програми.

Наголошуємо, що експертна комісія формувала не тільки список першої сотні. Вона звертала увагу на заявки тих, хто міг би, на її думку, претендувати на місце в другій, і навіть в третій сотні. Адже ,,пілот’’ – це тільки початок. Всі новини програми, у тому числі анонсування наступного набору, такі претенденти отримають серед перших."

Детальніше...

Підсумки роботи бюро правової допомоги

Деталі

Ivanivske buiroУчасть фахівців бюро в житті громади – запорука успішного розвитку системи БПД

З дня відкриття бюро правової допомоги минуло не так багато часу, але вони вже заслужено стали закладами активного поширення правової інформації та доступу до юридичних послуг і консультацій усіх верств населення. Це сталося завдяки колосальній роботі, яку проводять наші фахівці. Тому популярність цих правових закладів зміцнюється, а кількість клієнтів – як постійних, так і нових – зростає: протягом грудня 2016 року до бюро звернулося 1 тис. 40 громадян; видано 24 доручення адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Завдяки професійним діям адвоката, змінено правову кваліфікацію злочину з тяжкого на невеликої тяжкості

Деталі

galygaГромадянин Р. був затриманий співробітниками поліції за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Про затримання був повідомлений Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області, для захисту затриманого призначено адвоката Олександра Галигу (доручення № 021-0001596 від 18.09.2015).

Прибувши до відділу поліції, адвокат провів конфіденційне побачення з клієнтом і з’ясував такі обставини. Громадянин Р., 1945 року народження, мав сина С., який ніде не працював, зловживав спиртним і постійно вимагав гроші у свого батька. При  цьому він неодноразово застосовував до пенсіонера погрози і навіть фізичну силу. 17.09.2015 громадянин С. вкотре прийшов до батька, будучи у стані алкогольного сп’яніння, став вимагати гроші. Батько відмовився, і тоді син став його жорстоко бити – спочатку руками, а потім ніжками від стільця, після чого виштовхнув його на кухню. Побоюючись за власне життя, громадянин Р. схопив кухонний ніж, який лежав на столі, і наніс ним один начебто несильний удар сину в тулуб, після чого той припинив наносити удари і вийшов з кімнати. Була викликана швидка допомога, сина відвезли до лікарні, де наступного дня він помер.

Детальніше...

Адвокат з Херсонщини довів відсутність у діях підозрюваної складу злочину

Деталі

Okhlopkov IЗа вчинення декількох крадіжок неповнолітній В. був засуджений до умовного терміну покарання. Працівники поліції вирішили, що причиною його злочинної поведінки стало те, що батьки приділяли сину недостатньо уваги, не виконували свої обов’язки по догляду за дитиною. Результатом чого стало відкриття кримінального провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) щодо матері неповнолітнього - громадянки Ш. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Детальніше...

Працівники Регіонального центру з надання БВПД обговорили зміни у законодавстві

Деталі

Narada 1

Про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» йшлося під час наради, яку провела директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марина Єлисєєва.

Керівник Регіонального центру проінформувала колег про зміни, які внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Обговорили також зміни до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове