Головна

Оголошено КОНКУРС з відбору АДВОКАТІВ, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку».

Детальніше...

«Прийняття місцевих програм надання безоплатної правової допомоги сприяє створенню правоспроможної громади» - Марина Єлисєєва

Деталі

116 листопада у Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області зібрались фахівці системи БПД з партнерами, представники органів місцевого самоврядування (ОМС) та громадські активісти для обговорення за круглим столом теми «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?»

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

Деталі

logodagest N30Вийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №30

У №30 інформаційного дайджесту читайте:

Детальніше...

Ефективна комунікація між надавачами послуг БПД та судами зробить безоплатну правову допомогу більш доступною та якіснішою

Деталі

1Такого висновку дійшла Координаційна рада провайдерів надання безоплатної правової допомоги під час свого першого засідання, яке відбулось 14 листопада в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області.

За словами організаторів, Координаційна рада створена для налагодження ефективної комунікації між надавачами безоплатної правової допомоги (БПД) в громадах та судами в Херсонській області.

У засіданні взяли участь координатор проекту в Херсонській області Василь Касьянов, голова правління Мережі правового розвитку Наталя Бімбірайте, голова ХОО КВУ Дементій Бєлий, адвокати УҐСПЛ, громадські активісти.

Систему БПД представляли директор Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва, начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Олександр Бондаренко, а також керівники місцевих центрів – Марина Груша, Руслан Поляков, Денис Милокостий та Ірина Кеба.

Детальніше...

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

386915
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
422
1052
8081
329108
21039
36631
386915

Ваш IP: 54.196.127.107
Час: 2017-11-19 10:27:27
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове