Головна

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку».

Детальніше...

Фахівець Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольга Соколенко допомогла клієнту прийняти спадщину

Деталі

СоколенкоДо Великоолександрівського бюро правової допомоги звернулася громадянка К. для надання їй правової допомоги у вирішенні питання отримання спадщини, строк прийняття якої пропущений. Бериславський місцевий центр з надання БВПД уповноважив начальника Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольгу Соколенко представляти інтереси громадянки К. у суді.

Під час першої зустрічі з клієнткою працівник бюро дійшла висновку, що остання пропустила шестимісячний строк для подачі нотаріусу заяви про прийняття спадщини з поважної причини. Право на нерухоме майно спадкоємиця отримала за заповітом померлої. Заповідач була бабусею громадянки К., яка весь час мешкала окремо. З дитинства громадянка К. проживала у будинку-інтернаті, після закінчення якого переїхала до іншого району, де вступила на денну форму навчання професійного аграрного ліцею.        

На момент смерті бабусі громадянка К. навчалася, про існування заповіту їй ніхто не повідомив. Своєчасно висловити своє волевиявлення на прийняття спадщини громадянка К. не змогла, оскільки дізналася про наявність заповіту лише коли його отримала через да роки після смерті бабусі. Вказаний документ, як виявилося, зберігався в особовій справі навчального закладу.

Детальніше...

Фахівець Бериславського місцевого центру з надання БВПД допомогла клієнту у справі про позбавлення права користування житловим приміщенням

Деталі

ВолошинаЗа безоплатною вторинною правовою допомогою до Бериславського місцевого центру з надання БВПД 03.08.2017 звернувся громадянин С.

Бериславський місцевий центр наказом №68-0 від 14.08.2017 року уповноважив працівника відділу представництва Ірину Волошину на надання клієнту С. безоплатної вторинної правової допомоги.

Суть справи полягала в наступному: громадянин С. є співвласником будинку. У вказаному будинку зареєстрована відповідач - неповнолітня К., яка фактично у ньому ніколи не проживала. 

Донька громадянина С. уклала шлюб із громадянином А., усиновила його неповнолітню дитину К. Згодом шлюб між донькою гр. С. та гр. А. розірвано, усиновлення скасовано.

Клієнт був вимушений зареєструвати у своєму будинку дитину А., оскільки дівчинка мала іти до школи, а без реєстрації її не могли оформити. Батько дитини не був ніколи зареєстрований та не проживав у зазначеному вище будинку, місцезнаходження його невідоме.

Детальніше...

Виїзні прийоми громадян покращують доступ сільських жителів до якісної правової допомоги на Херсонщині

Деталі

1Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає право кожного громадянина на отримання безоплатних правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, їх захисту та відновлення у разі порушення.

Сільські мешканці в силу об´єктивних причин не завжди вчасно можуть скористатися цим правом - вирішити проблему допомагають виїзні прийоми, які здійснюють фахівці місцевих центрів з надання БВПД та підпорядкованих ним бюро, покращуючи тим самим доступ селян до якісної правової допомоги на Херсонщині.

Детальніше...

Адвокат Денис Блонський допоміг клієнту оскаржити постанову про накладення адміністративного стягнення

Деталі

blonskiyГромадянин Г., дізнавшись, що на примусовому виконанні Голопристанського міськрайонного ВДВС Головного територіального управління юстиції у Херсонській області перебуває постанова про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1185 грн., звернувся до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД.

Він потребував вторинної правової допомоги у виді складення документів процесуального характеру та представництва інтересів особи в суді. Для надання БВПД Голопристанський місцевий центр 28.07.2017 призначив адвоката Дениса Блонського, видавши йому  доручення №103-2017.

Зі змісту постанови, яку громадянин Г. отримав у липні 2017 року, вбачається, що він допустив порушення вимог п.14.6 «в» ПДР України, вчинив обгін ближче ніж за 50 метрів до пішохідного переходу, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 122 ч.2 КУпАП із накладенням штрафу у розмірі 425 грн.

Детальніше...

   
adv baner2
   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

500399
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
234
730
6353
442682
21560
40739
500399

Ваш IP: 54.146.250.192
Час: 2018-02-18 05:28:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове