Головна

Вже відомі експерти програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

15253436 1042862712502802 3070688111458209897 nПрограма ,,Адвокат майбутнього’’ підсилює свої позиції досвідченими експертами адвокатури України, серед яких:

Сергій Гончаренко, адвокат, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та Європейського права Академії адвокатури України, Заслужений юрист України; 
Ольга Жуковська, адвокат, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, член Апеляційного комітету UEFA, віце-президент Спілки адвокатів України; 
Дмитро Кухнюк, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ ім. Т. Шевченка, керуючий партнер Адвокатського об’єднання ,,Мельник, Кухнюк і Партнери’’; 
Володимир Сущенко, кандидат юридичних наук, доцент факультету правничих наук НУ ,,Києво-Могилянська академія’’, виконавчий директор Центру дослідження проблем верховенства права, Заслужений юрист України; 
Олександра Яновська, доктор юридичних наук, професор кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченка, суддя ad hoc ЄСПЛ.

Кожний з експертів буде супроводжувати навчальні модулі, залучатися до розробки програми та зможе привнести свій досвід та знання в реалізацію програми.

Детальніше...

Завдяки потужній підтримці, Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги збережено!

Деталі

130 листопада відбулася сесія Скадовської міської ради. Питання щодо ліквідації комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області» стояло на порядку денному тільки 12-им. 

Нагадаємо, напередодні, 29 листопада, відбулася прес-конференція щодо можливої ліквідації цієї комунальної установи, яка зібрала активних представників територіальної громади, правозахисників, партнерів. По завершенні прес-конференції присутні висловили сподівання, що депутати прислухаються до думки громади та спеціалістів і приймуть виважене рішення, а комунальна установа буде працювати на користь громади у тісній співпраці з міською радою. Так і сталося: вже на початок сесії Скадовська міська рада одноголосно зняла з порядку денного розгляд питання щодо ліквідації цієї комунальної установи. До речі, з ранку на сесії зареєструвалися всі 26 депутатів, з часом їх залишилось 24. За словами одного із депутатів, «процес пройшов досить демократично. Свідченням тому були депутати, які визначилися на самому голосуванні і згадували, як їх виборцям допомагали в Центрі».

Детальніше...

У Скадовську відбулась прес-конференція з приводу ліквідації Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги

Деталі

229 листопада у Скадовську відбулась прес-конференція з приводу ліквідації комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області».

Участь у заході взяли працівники комунальної установи, міський голова Олександр Яковлєв, депутат міської ради Ольга Бутенко, депутат районної ради Віталій Соценко, помічник народного депутата Негоя Ф.Ф. Вадим Закусило, член правління ГО «Скадовщина - мій рідний край» та засновник Центру Іван Шульга, громадяни - отримувачі послуг Центру.

Підтримати своїх колег приїхали і перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок, директор Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва, директор Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Дмитро Бабич, начальник Скадовського бюро правової допомоги Тетяна Мосіна, а також член правління Мережі правового розвитку та відомий правозахисник Наталя Бімбірайте.

Детальніше...

Мирослав Лаврінок розказав на ТРК «Скіфія» про систему БПД в Україні

Деталі

1Триденний візит на Херсонщину першого заступника директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослава Лаврінка почався із запису програми «Вечірня студія» на ТРК «Скіфія».

Детальніше...

У Регіональному центрі розповіли, де та як отримати безоплатну правову допомогу на Херсонщині

Деталі

IMG 20161128 120415 HDR28 листопада 2016 року відбулася прес-конференція першого заступника директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослава Лаврінка та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марини Єлисєєвої на тему «Де та як отримати безоплатну правову допомогу на Херсонщині».

Під час прес-конференції Мирослав Лаврінок пояснив, що таке безоплатна правова допомога, які є її види – первинна та вторинна, хто може отримати правову допомогу за рахунок держави.

Детальніше...

Правові алгоритми вирішення питань, пов´язаних із забезпеченням прав учасників АТО та членів їх сімей

Деталі

1Саме цьому був присвячений тренінг для фахівців місцевих центрів та бюро правової допомоги, який пройшов 27 листопада у конференц-залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області.

Організаторами заходу виступили ГС «Мережа правового простору», ГО «ІРС «Правовий простір», Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області - в рамках проекту «Посилення правових можливостей учасників АТО» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   
Кількість відвідувань
Сьогодні 61
Вчора412
На цьому тижні 710
На минулому тижні 937
В цьому місяці 1647
За весь час 33129
Ваш IP: 54.161.175.236
Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 4
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове