Головна

Місцеві центри отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань

Деталі

minystНаказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5 передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Незабаром розпочнеться інтерв'ювання претендентів на посади начальників бюро правової допомоги

Деталі

13502139 1085716011508844 1464459192931426805 nЗавершився другий етап конкурсу з відбору начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, який полягав у проходженні дистанційного курсу «Вступ до системи безоплатної правової допомоги». З 4129 кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, 2469 претендентів пройшли до наступного відбіркового етапу та будуть запрошені до проходження інтерв'ю.

 

Детальніше...

Засідання Керівної ради

Деталі

IMG 20160621 10213521 червня 2016 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області проведено чергове засідання Керівної ради, під час якого обговорені організаційні питання, повязані з можливістю внесення зміни підпорядкованості бюро правової допомоги, а також внесення змін до штатних розписів та кошторисів регіонального та відповідних місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У Херсоні презентували результати опитування в судах

Деталі

 SAM 807216.06.2016 у м. Херсоні в готелі «Оптіма» в рамках проекту «Громадянська ініціатива з оцінки якості функціонування судів Херсонської та Миколаївської областей» відбувся круглий стіл на тему «Презентація результатів опитування в судах Херсонської області».

Детальніше...

Виявлено порушення прав людини в діяльності слідчого управління поліції Херсонщини

Деталі

Logo-18131 випадок затримань, здійснених протягом 2015 року та І половини 2016 року слідчими, які працюють безпосередньо у слідчому управлінні Головного управління Національної поліції Херсонської області, стали предметом моніторингу працівників Відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого з прав людини.

 

Детальніше...

Більше статей...

  1. Вітання до Дня народження адвокатів Олени Георгіївни Морозенко та Андрія Юрійовича Станчука!
  2. Виявлено факти насильства та інші порушення прав людини в діяльності Новокаховському відділі поліції Херсонської області
  3. Виявлено порушення прав людини в діяльності Голопристанської поліції Херсонської області
  4. Вітання з Днем народження Глущенко Ганни Георгіївни, головного спеціаліста відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Голопристанського місцевого центру
  5. Продовжено етап дистанційного навчання претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  6. До уваги адвокатів!
  7. Вітання до Дня народження адвоката Подшибякіна Яна Євгеновича!
  8. В м.Херсоні відбувся майстер-клас для активістів з числа внутрішньо переміщених осіб в рамках проекту «Захист прав ВПО в Україні – правова допомога, інформаційні кампанії та цифрові інструменти»
  9. Вітання до Дня народження адвокатів Євгена Васильовича Протасова та Юрія Валентиновича Аносова!
  10. Вітаємо з Днем народження Олену Анатоліївну Сушко - начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
   
   
kc
   
ATO
   
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Адвокатам  

Advocats

   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове