Увага! Тимчасові зміни в роботі Каховського місцевого центру з надання БВПД!

UvagaУВАГА!

17, 22 та 31 серпня 2018 року, з 8:00 до 16:00 за адресою Каховського місцевого центру з надання БВПД будуть проводитись  планові ремонтні роботи електричних мереж ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго».

У зв'язку з цими технічними обставинами робота центру буде обмеженою.

   

Головна

Захистимо права постраждалих від домашнього насильства спільними зусиллями

Деталі

1Співпраця установ системи БПД області з Херсонським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді триває не один рік. Але спільних проектів, принаймні у нашого центру, ще не було. Не далі як учора колектив регіонального центру погодився взяти участь у спільному проекті з протидії домашньому насильству.

Учасники робочої зустрічі – директор Марина Єлисєєва та керівники відділів: Олена Іпатенко, Максим Магда, Лариса Аболончикова разом з заступником директора Херсонського обласного ЦСССДМ Богданом Руденком обговорили деталі майбутнього проекту та механізм його реалізації.

Детальніше...

Несумлінному батьку збільшили розмір аліментів та призначили пеню

Деталі

14.08.2018  alimentiЗ липня 2017 року підвищено мінімальний розмір аліментів з 30 % до 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, тож для отримання нової суми аліментів клієнтка звернулася до системи БПД. Фахівець системи допомогла також стягнути пеню за їх прострочення.

Подружжя розлучилося ще в 2011 році, маючи однорічного малюка. І хоча у судовому порядку було призначено стягнути з батька аліменти, він жодного разу їх не сплатив. За чинним на момент судового рішення законодавством аліменти було призначено у розмірі 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця.

Збільшити розмір аліментів, а також стягнути пеню за їх прострочення жінці допомогла фахівець Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Комаренко.

Детальніше...

Співпраця з ГО «Українська єдність»

Деталі

113 серпня Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області відвідав голова громадської організації  «Українська Єдність», ветеран АТО Ігор Кравець.

Під час робочої зустрічі, яка пройшла в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, Марина Єлисєєва та Ігор Кравець не тільки обговорили загальні питання співробітництва між державною установою системи БПД і неурядовою організацією, але й підготували офіційний лист до Херсонського обласного військового комісаріату.

Детальніше...

Анкетування як одна із форм вивчення потреб клієнтів

Деталі

1Зворотний зв’язок з клієнтом є одним із пріоритетних напрямків в роботі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, оскільки рівень задоволеності наданими послугами є головним показником якості роботи працівників системи БПД області. Тому такий вид зворотного зв´язку, як таємне анкетування є досить поширеним і застосовується в роботі. Ми аналізуємо анкети, і інформація, яку надають клієнти, використовується для удосконалення та поліпшення роботи працівників.

Детальніше...

Майже 50 тис. осіб отримали БПД через мережу дистанційних та мобільних консультаційних пунктів протягом І півріччя 2018 року

Деталі

13.08.2018  merezha dystantsiinykh ta mobilnykh konsultatsiinykh punktiv (2)Протягом першого півріччя 2018 року центри з надання БВПД утворили та забезпечили роботу нових 506 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та здійснили 6812 виїздів мобільних консультаційних пунктів (з них 833 – за місцем проживання/перебування осіб з метою надання їм адресної правової допомоги). Завдяки організації роботи таких віддалених точок доступу до безоплатної правової допомоги, консультації та роз'яснення з правових питань отримали 48 125 особи.

Нижче пропонуємо нашим читачам ознайомитись із інформацією щодо утворення, функціонування та розвитку мережі мобільних консультаційних та дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Навчання і обмін досвідом взаємозбагачує і надихає

Деталі

1З триденним візитом по обміну досвідом на Херсонщині побувала директор Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко. Наша колега відвідала Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області, Херсонський та Голопристанський місцеві центри, Скадовське бюро правової допомоги та комунальну установу м.Скадовська «Центр надання безоплатної первинної правової допомоги».

Детальніше...

Коментар юриста: як запобігти порушенням у сфері екології

Деталі

1«Конституція України гарантує кожному право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди. Крім того, вся інформація про стан навколишнього середовища є публічною», - нагадала слухачам програми «Про це говорять» начальник відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Нестерпний запах, що накрив обласний центр, спричинив жваве обговорення у ЗМІ, соцмережах, вдома і на роботі, бо через спеку сморід був настільки незносним, що люди стали звертатися зі скаргами до екологічних і санітарних служб, телефонувати на "гарячі" лінії.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Фахівці системи безоплатної правової допомоги долучаються до інформаційної кампанії #СтопБулінг
 2. Правовий захист людей з інвалідністю
 3. Правова допомога засудженим
 4. Бути шерифом під силу не кожному
 5. Правова допомога внутрішньо переміщеним особам
 6. Правова допомога орендарям
 7. Марина Єлисєєва прокоментувала резонансну справу
 8. До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми: результати роботи закладів системи БПД Херсонської області
 9. БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів
 10. Дітям війни розказали про безоплатну правову допомогу
 11. Змінено повноваження центрів з надання БВПД
 12. Про актуальні питання сьогодення говорили за круглим столом
 13. Останній прес-сніданок із суддями: судова реформа в дії
 14. Херсонцям розказали, як не потрапити на гачок до шахраїв
 15. Марина Єлисєєва взяла участь в обговоренні судової реформи
 16. В місцевих центрах з надання БВПД з´явилися дитячі куточки
 17. Херсонські судді відкриті для спілкування
 18. У Херсоні говорили про шкільну медіацію
 19. Результати дводенного моніторингового візиту до Бериславського місцевого центру з надання БВПД
 20. Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats forum AAU
   

Кількість переглядів сайту  

787815
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
854
2487
14137
718668
34739
39958
787815

Ваш IP: 54.80.140.29
Час: 2018-08-19 07:11:38
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове