Головна

Оголошено КОНКУРС з відбору АДВОКАТІВ, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку» та вакансію на посаду «головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Детальніше...

Адвокат Сергій Іванов допоміг клієнту довести право на отримання пенсії держслужбовця

Деталі

Ivanov 229.09.2017 року до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Г. за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання адміністративного позову про визнання незаконними дій посадових осіб УПФУ та зобов’язання вчинити певні дії, а також здійснення представництва інтересів клієнта у суді.

Суть справи полягала в наступному: громадянин Г. у квітні 2017 року звернувся до ПФУ із заявою про нарахування пенсії як державному службовцю, оскільки має стаж державної служби 21 рік (13 років 8 місяців на посадах віднесених до державної служби та 7 років проходження військової служби).

Однак йому було відмовлено, з посиланням на те, що строк проходження служби в лавах радянської армії не зараховується до стажу для визначення пенсії державного службовця.

Детальніше...

«Південний формат» з Оленою Іпатенко

Деталі

Олена ІпатенкоВ рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на обласному радіо готується програма «Південний формат» за участі начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко.

Програма присвячена правам людини. Фахівець системи БПД розповіла про становлення та розвиток прав людини, які захищаються Загальною декларацією прав людини та Конституцією України, окремо акцентуючи увагу на роботі системи безоплатної правової допомоги Херсонщини, яка включає в себе чотири місцевих центрів та 16 бюро правової допомоги.

Детальніше...

Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

Деталі

memoMOСаме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Детальніше...

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

417556
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
549
1333
6974
361845
17961
33719
417556

Ваш IP: 54.226.34.209
Час: 2017-12-16 18:42:51
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове