На радіо «Куреш» вийшла перша програма правопросвітницького циклу «Це ваше право»

Деталі

1Фахові консультації юриста, чіткі й зрозумілі поради та рекомендації – у новому правопросвітницькому циклі «Це ваше право»: 6 червня вийшов перший випуск програми, підготовлений фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області разом з редакцією радіо «Куреш».

Начальник відділу організації надання БВПД Регіонального центру Олена Іпатенко відкрила цикл правопросвітницьких програм на радіо «Куреш» та розказала про систему БПД, її структуру, завдання, наголошуючи, що безоплатна правова допомога – «безоплатна для громадян, які її потребують, але вона повністю гарантована державою і оплачується з коштів Державного бюджету України і в деяких випадках – з коштів місцевого бюджету. Не треба боятися слова «безоплатна». Вона завжди є фаховою і завжди покликана на досягнення позитивного результату».

Переглянути перший випуск програми:

Зазначимо, що програма «Це ваше право» є авторською і має на меті підвищити юридичну грамотність населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та мешканців Криму.

Крім загального блоку питань, Олена Іпатенко відповідатиме на актуальні питання мешканців анексованої території, які відвідують Херсонську область, та внутрішньо переміщених осіб, оскільки законодавство стосовно цієї категорії громадян змінюється та вдосконалюється.

Звертаємо увагу читачів: у вас є можливість отримати кваліфіковані роз’яснення та допомогу з правових питань, надіславши на адресу редакції радіо «Куреш» ваші запитання. Можливо, саме ваш випадок допоможе іншим. 

Електронна адреса редакції: [email protected]

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1905785
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1247
2304
15124
1829764
62625
81893
1905785

Ваш IP: 172.69.63.60
Час: 2020-01-26 16:01:53
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове