Статті

Алгоритми поведінки у небезпечних ситуаціях

Деталі

Експерти з ІРЦ Правовий простір, партнери ГО Громадського центру «Нова генерація» в проекті «Безпека міста» представили п’ять алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях. Розроблені алгоритми – це інструкції та покрокові поради для громадян, що включають юридичні, медичні, психологічні та профілактичні аспекти. 

грабіж гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9546-hrabizh-rozbii-yak-diiaty-ta-ubezpechytysia-u-razi-napadu 

Перший алгоритм  пояснює що є грабежем та розбоєм, поради як не накликати на себе грабіжника чи злодія. Алгоритм містить поради про першу медичну допомогу при пораненнях, поради психолога. Також дає відповіді на питання – як працювати зі слідством, як можна застрахувати житло та життя, яким чином можна підготуватися до самозахисту.

крадіжка гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9587-kradizhka-yak-zakhystytysia-ta-diiaty-u-razi-vykradennia-maina 

Цей алгоритм дає відповіді на питання – яким чином злочинці обирають квартири для крадіжок і потрапляють до них? Що робити, якщо ви вдома, а крадіжку намагаються здійснити? Що робити, якщо квартиру вже пограбували? Алгоритм містить поради про те, яким чином убезпечитися від крадіжок в публічних місцях або уберегтися від кишенькових злодіїв. Також тут ви знайдете інформацію про те, що робити якщо ви стали свідком крадіжки, яким чином можна співпрацювати зі слідством та як відшкодовувати завдані збитки.

шахрайство гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9748-shakhraistvo-yak-zakhystytysia-ta-iak-diiaty-u-razi-obmanu 

Тут ви знайдете інформацію про поширені види Інтернет - шахрайства, шахрайства з використанням банківських карток та договорів «на вигідних умовах». Алгоритм також містить інформацію про психологічні та профілактичні поради для людей похилого віку, а також інформацію про відповідальність за злочин передбачену Кримінальним кодексом України.

ДТП

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/10069-bezpeka-rukhu-yak-ubezpechytysia-ta-diiaty-u-razi-dtp

Даний алгоритм являє собою практичні поради, здатні убезпечити вас, ваших пасажирів та авто від дорожньо-транспортної пригоди. А також послідовність дій у разі аварії.

Кількість ДТП на українських дорогах невпинно зростає. За перше півріччя 2017 року в Україні сталося 76 622 дорожньо-транспортних пригод. За статистикою Управління безпеки дорожнього руху, наразі щодоби стається близько 400 ДТП, у яких в середньому гине 8 осіб. Головні причини ДТП в Україні – перевищення швидкості, керування в нетверезому стані та інші порушення Правил дорожнього руху.

Алгоритм відповідає на питання: Як правильно робити фото та відео ДТП? Відшкодування завданих збитків страховою. Що ще варто врахувати? Які документи повинна скласти патрульна поліція? Як залучити до справи запис з відеореєстратора? Та багато інших.

Насильство

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/10088-nasylstvo-v-sim-i-yak-zakhystyty-sebe-ta-rodynu

П’ятий алгоритм практичні поради, здатні допомогти жертвам домашнього насильства захистити свої права та розірвати коло насильства в сім’ї.

Насильство широко застосовується людьми як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати.

Ви зможете дізнатися: Як відрізнити насильство в сім’ї від конфлікту? Що робити у випадку насильства в сім’ї? Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства?

 


Оксана Глєбушкіна, керівниця проекту «Безпека міста: об’єднуємо зусилля заради якісних змін» що здійснюється ГО «Громадський центр «Нова генерація» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародний фонд "Відродження"

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2111051
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1390
3183
4573
2042090
19149
90951
2111051

Ваш IP: 172.68.65.25
Час: 2020-04-07 11:26:02
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове