Статті

Алгоритми поведінки у небезпечних ситуаціях

Деталі

Експерти з ІРЦ Правовий простір, партнери ГО Громадського центру «Нова генерація» в проекті «Безпека міста» представили  перші три із п’яти алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях. Розроблені алгоритми – це інструкції та покрокові поради для громадян, що включають юридичні, медичні, психологічні та профілактичні аспекти. У ТОПі злочинів, за якими будуть розроблені наступні комплексні алгоритми дій: протидія насильству в сім'ї та поведінка у випадку дорожньо-транспортних пригод. В перших трьох алгоритмах наводимо практичні поради, здатні убезпечити вас та ваше майно від грабежу/розбою, крадіжки чи шахраїв.

грабіж гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9546-hrabizh-rozbii-yak-diiaty-ta-ubezpechytysia-u-razi-napadu 

Перший алгоритм  пояснює що є грабежем та розбоєм, поради як не накликати на себе грабіжника чи злодія. Алгоритм містить поради про першу медичну допомогу при пораненнях, поради психолога. Також дає відповіді на питання – як працювати зі слідством, як можна застрахувати житло та життя, яким чином можна підготуватися до самозахисту.

крадіжка гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9587-kradizhka-yak-zakhystytysia-ta-diiaty-u-razi-vykradennia-maina 

Цей алгоритм дає відповіді на питання – яким чином злочинці обирають квартири для крадіжок і потрапляють до них? Що робити, якщо ви вдома, а крадіжку намагаються здійснити? Що робити, якщо квартиру вже пограбували? Алгоритм містить поради про те, яким чином убезпечитися від крадіжок в публічних місцях або уберегтися від кишенькових злодіїв. Також тут ви знайдете інформацію про те, що робити якщо ви стали свідком крадіжки, яким чином можна співпрацювати зі слідством та як відшкодовувати завдані збитки.

шахрайство гот

http://legalspace.org/ua/biblioteka/item/9748-shakhraistvo-yak-zakhystytysia-ta-iak-diiaty-u-razi-obmanu 

Тут ви знайдете інформацію про поширені види Інтернет - шахрайства, шахрайства з використанням банківських карток та договорів «на вигідних умовах». Алгоритм також містить інформацію про психологічні та профілактичні поради для людей похилого віку, а також інформацію про відповідальність за злочин передбачену Кримінальним кодексом України.

 


Оксана Глєбушкіна, керівниця проекту «Безпека міста: об’єднуємо зусилля заради якісних змін» що здійснюється ГО «Громадський центр «Нова генерація» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародний фонд "Відродження"

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy 2
   
ATO
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest
   
DNA 219x116
   
pracia
   

Кількість переглядів сайту  

242498
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
542
1029
542
191408
28716
48986
242498

Ваш IP: 54.158.25.146
Час: 2017-07-24 11:28:10
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове