Головна

«Раніше у нас не було такої сильної підтримки зі сторони юристів»

Деталі

Лист подякаТак вважала переважна більшість мешканців Горностаївського району, поки в смт Горностаївка не з´явилося бюро правової допомоги.

На адресу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області сьогодні прийшов лист від комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді».

У листі директор даної установи О.М. Сагайдак пише:

«Комунальний заклад «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді» висловлює слова подяки працівникам Горностаївського бюро правової допомоги Цупра К.В.  і Цибі А.С. за проведення семінарів серед прийомних батьків, батьків-вихователів Горностаївського району, за проведення прийомів громадян при нашому центрі та за надання якісної юридичної допомоги особам, які до нас зверталися».

Звертаючись до директора Регіонального центру Марини Єлисєєвої, автор додає: «Велика подяка за своєчасне відкриття Горностаївського бюро правової  допомоги, раніше у нас не було такої сильної підтримки зі сторони юристів. А також за компетентних працівників – Цупра Костянтина Васильовича та Цибу Артема Сергійовича. Сподіваємося, що така співпраця продовжуватиметься і надалі».

Варто зазначити, що будь-які заходи наші горностаївські колеги проводять удвох – мабуть, керуючись у своїй діяльності словами Генрі Форда:

Зібратися разом – це початок,
Триматися разом – це прогрес,
Працювати разом – це успіх.

Отже, закликаємо всіх фахівців системи БПД Херсонщини бути справжньою командою – командою висококваліфікованих  однодумців, які спроможні працювати задля своїх громад ще енергійніше, ефективніше та результативніше. 

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Кількість переглядів сайту  

129326
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
995
746
2709
76691
28512
31428
129326

Ваш IP: 54.145.81.105
Час: 2017-04-26 22:28:07
   
Яндекс.Метрика
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове