Головна

Команда Регіонального центру облагородила прилеглу територію

Деталі

1RCНа порозі світле свято Великодня. Тож саме час не тільки очиститись духовно, а й прибратися ззовні.

Традиційно в квітні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева та кущі.

8 квітня працівники Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області вийшли на генеральне прибирання прилеглої території.

2

«Чисті вулиці та прибудинкові території, - вважає директор Марина Єлисєєва, - показник культури місцевих жителів».

3

Долучившись до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», фахівці Регіонального центру обкопали ділянку та дерева, обладнали клумби, висадили квіти, словом, облагородили територію, спрямувавши свою енергію на те, аби вулиця та прилегла ділянка будівлі РЦ стали чистими, доглянутими та привабливими не тільки напередодні світлого Христового Воскресіння, але й упродовж всього року.

4

Підсумовуючи, можна з впевненістю сказати, що дружня та згуртована команда Регіонального центру працювала сьогодні не покладаючи рук, особливо представники сильної половини, взявши на себе всю важку фізичну роботу.

«Чисте довкілля»

b1Всеукраїнська акція з благоустрою «Чисте довкілля» розпочата і працівниками Бериславського місцевого центру з надання БВПД разом з керівником Мариною Грушею.

Для кожного жителя району наведення порядку у місті, селищах та селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

За доброю традицією проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою спонукає працівників державних установ прибирати прилеглі території та приводити їх в належний санітарний стан.

b2

b3

 

 

8 квітня до проведення акції долучилися і працівники бюро правової допомоги Бериславського місцевого центру з надання БВПД.

 

 

 

 

 

День благоустрою

g1

g3

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядковані структурні відділи Бюро правової допомоги, у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», провів 8 квітня день благоустрою прилеглих територій.

g2

g4

g5

Санітарно-екологічні заходи по благоустрою території

Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» підтримали працівники Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які 8 квітня 2017 року провели санітарно-екологічні заходи по благоустрою території, прилеглої до будівлі місцевого центру.

k3
k1 k2

Разом зі своїм керівником Юрієм Клецько дівчата обкопали дерева, висадили молоді кущі декоративних рослин, облаштували квітники вздовж алей.

«Посади дерево миру»

k4Під таким гаслом пройшла Всеукраїнська акція в смт Іванівка, до якої долучилися й працівники Іванівського бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання БВПД, котрі висадили близько десятка садженців. Взагалі мешканцями Іванівки цього дня було висаджено понад 5000 дерев.

І працівники Верхньорогачицького бюро правової допомоги разом зk5 працівниками Верхньорогачицького районного відділу державної виконавчої служби взяли участь у щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

 

На території смт.Горностаївка участь у акції взяли працівники всіх структурних підрозділів Горностаївської РДА і Горностаївської районної ради, комунальні установи селища. Приєдналися до акції й працівники Горностаївського бюро правової допомоги Цупра Костянтин та Циба Артем.

k6 k7
k8

До проведення акції долучилися і працівники Херсонського місцевого центру з надання БВПД. Спільними зусиллями працівників Центру та працівників інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона прибрано прилеглу територію будівлі № 7 по вул. Стрітенська у м. Херсоні та вжито заходів щодо озеленення прилеглих земельних ділянок.

kh1

Отже, результатом цьогорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стали чисті вулиці та земельні ділянки, охайні красиві клумби та  квітники, висаджені декоративні рослини, побілені дерева та бордюри,  а також гарний настрій та усміхнені щасливі обличчя наших колег!

kh2

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

650949
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
585
493
3060
594426
32910
47060
650949

Ваш IP: 54.80.189.255
Час: 2018-05-24 11:05:08
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове