Головна

Регіональний центр з надання БВПД не лишає представників громади наодинці з проблемами

Деталі

119 квітня 2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марина Єлисєєва разом з начальником ГТУЮ у Херсонській області Костянтином Хутковським здійснили робочий візит до Нововоронцовського, Високопільського та Великоолександрівського бюро правової допомоги.

Виїзд проведено з метою планового ознайомлення та аналізу діяльності бюро правової допомоги, зокрема з питань проведення правопросвітницької роботи і забезпечення якісною правовою допомогою у найвіддаленіших куточках Херсонської області, спрямованої на підвищення рівня правової поінформованості та правової обізнаності громадян, дотримання порядку надання безоплатної первинної правової допомоги, організації прийому громадян тощо.

2

В рамках робочого візиту Марина Єлисєєва провела особистий прийом та консультування громадян, ознайомилась із правовими потребами жителів цих районів.

3

Під час прийому в найвіддаленіших районах Херсонщини відвідувачі бюро отримали правові консультації та роз’яснення щодо умов призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, поновлення надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, визначення розміру аліментів, скасування довіреності тощо.

Питання, з якими звернулися переселенці, стосувалися отримання спадщини, яка розташована на тимчасово окупованій території, порядку оформлення статусу біженця.

4

Також клієнтам бюро правової допомоги розповіли, що відтепер вони можуть отримати консультації начальника територіального органу юстиції в режимі он-лайн, зайшовши на офіційний веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Херсонській області (http://justks.gov.ua)

Отже, виїзні прийоми-консультування керівників Регіонального центру з надання БВПД і ГТУЮ у Херсонській області - яскравий показник того, що наші фахівці не лишають представників громади наодинці з проблемами.

Після консультування громадян Марина Єлисєєва зустрілася з працівниками бюро правової допомоги та адвокатом, який надає БВПД Дмитром Бурлаєм.

Також проаналізовано роботу щодо забезпечення доступу та надання громадянам безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема в частині прийому заяв, їх реєстрації та подальшої передачі на опрацювання до місцевого центру з надання БВПД, здійснення представництва інтересів осіб та надання допомоги в підготовці та складенні процесуальних документів працівниками бюро правової допомоги.

Довідково! Нововоронцовське, Високопільське та Великоолександрівське бюро правової допомоги є відділами Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Контактна інформація!

Нововоронцовське бюро правової допомоги: смт. Нововоронцовка, вул. Суворова, 4

Високопільське бюро правової допомоги: адреса: смт. Високопілля, вул. Леніна, 10

Великоолександрівське бюро правової допомоги: смт. Великоолександрівка, вул. Леніна, 138

Єдиний телефонний номер системи БПД:

0 800 213 103
(Дзвінки на вказану телефонну лінію із стаціонарних та мобільних телефонів в межах країни є безкоштовними).

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

650932
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
568
493
3043
594426
32893
47060
650932

Ваш IP: 54.80.189.255
Час: 2018-05-24 11:01:43
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове