Головна

Дякуємо за інформаційну підтримку

Деталі

1Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області дуже вдячний партнерам – Громадській спілці «Українська Ґельсінська спілка з прав людини» та ГО «Правозахисна організація «Права людини» - за надіслані примірники необхідних в роботі видань.

Сьогодні наша бібліотека поповнилась науковим виданням «Precedent UA – 2016», дослідженням «Мірило правовладдя», аналітичним звітом «Доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні» та інформаційним довідником «Обмеження цивільної дієздатності особи та визнання особи недієздатною».

Слід зазначити, що всі видання були підготовлені за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

2Крім того, програма USAID «Нове правосуддя» ініціювала дослідження «Мірило правовладдя» й погодила з Радою Європи його переклад і друк. Експерт програми, член Венеційської Комісії Сергій Головатий провів погодження різномовних юридичних текстів, склав глосарій і написав коментар. Видання корисне для всіх зацікавлених сторін, включаючи міжнародні організації, національні органи влади та громадянське суспільство.

3Не менш важливою є збірка «Precedent UA – 2016», до якої увійшли результати дослідження, проведені УҐСПЛ спільно з Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо використання підходів Європейського суду до застосування статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Це друге видання, яке присвячене використанню національними судами практики Європейського суду з прав людини.

Уперше в Україні напрацьовані рекомендації для забезпечення більш ефективного доступу до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями.

4

ГО «Правозахисна організація «Права людини» провела дослідження, результати якого увійшли до аналітичного звіту «Доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні». Фахівці проаналізували юридичні та фактичні бар´єри, що перешкоджають доступу осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями до правосуддя в Україні.

Крім того, партнери надіслали нам й інформаційний довідник «Обмеження цивільної дієздатності особи та визнання особи недієздатною», мета якого - надання корисної інформації для попередження та усунення негативних наслідків та проблем, які виникають через законодавчі прогалини у сфері опіки та піклування над повнолітніми особами в Україні. 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

903168
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
28
1884
3530
846167
26935
52110
903168

Ваш IP: 54.80.87.166
Час: 2018-10-17 00:04:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове