Головна

У Херсоні вдруге презентували стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

18 лютого 2018 року у конференц-залі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області відбувся навчальний практикум для другої групи адвокатів системи БВПД на тему: «Впровадження в системі безоплатної правової допомоги стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі».

Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі були схвалені Радою адвокатів України 23 вересня 2017 року. 22 грудня 2017 року вони були затверджені Міністерством юстиції України (Наказ №4125/5). Їхня мета полягає у своєчасному та якісному наданні в необхідному обсязі безоплатної вторинної правової допомоги, забезпеченні ефективного використання коштів державного бюджету, виділених на оплату діяльності адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, методичній підтримці та підвищення професійного рівня адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Фактично Стандарти представляють собою алгоритм дій у різних ситуаціях при наданні правової допомоги на тому чи іншому етапі – від першого побачення з клієнтом до оскарження судових рішень.

2
3 4

5Навчальний практикум проводив менеджер з якості Регіонального центру адвокат Максим Магда. У заході взяли участь більше 20 адвокатів, а також співробітники місцевих центрів з надання БВПД, які здійснюють представництво інтересів громадян.

Учасників привітала голова Ради адвокатів Херсонської області Інна Мокіна, яка в подальшому брала активну участь в обговоренні основних положень Стандартів.

6

 

 

Максим Магда розповів про мету і цілі впровадження Стандартів якості, їхню структуру, а також детально презентував їхній зміст. При цьому учасники тренінгу мали можливість обговорити актуальні питання з цього приводу, які вже неодноразово виникали, поділитись власним досвідом. Також окремим блоком було висвітлено роль комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги.

7

10 8
9
11
12

З питаннями, які виникають у повсякденній роботі з адвокатами, виступили також директор Центру Марина Єлисєєва та начальник відділу організації надання БВПД Олена Іпатенко.

13

Ознайомитись зі Стандартами якості можна тут.

   
adv baner2
   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

500395
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
230
730
6349
442682
21556
40739
500395

Ваш IP: 54.146.250.192
Час: 2018-02-18 05:28:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове