Увага! Вакансія!

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакантну посаду "заступник начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури". 

Детальніше...
   

Головна

Робочий візит

Деталі

422 лютого 2018 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іпатенко здійснила робочий візит до Управління державної міграційної служби України в Херсонській області, зустрівшись з начальником відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України в Херсонській області Миколою Новиковим, завідувачем сектору ОЗНМ РВ Дніпровського РВ у м. Херсон УДМС України в Херсонській області Олександром Южним та співробітником управління Дмитром Анненковим.

1

В ході робочої зустрічі фахівець системи БВПД розказала про порядок інформування співробітниками міграційної служби Регіонального центру з надання БВПД про випадки затримання осіб та презентувала розроблений нею буклет з алгоритмом інформування:

Алгоритм повідомлення до про затримання осіб

Учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на свої запитання та на практиці відпрацювали здобуті знання - на конкретних прикладах був змодельований порядок дій працівників з інформування Регіонального центру про застосування адміністративних затримань.

Враховуючи, що 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО», Олена Іпатенко приділила увагу просвітницькій роботі, розказавши про проект, який охоплює всю Україну, його цілі і задачі, вручивши інформаційні буклети.

Крім того, в приміщенні Управління ДМС України в Херсонській області головний спеціаліст відділу організаційної роботи Микита Дацюк розмістив плакати та буклети проекту «Я МАЮ ПРАВО!», інформуючи відвідувачів Управління ДМС про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» 

2

3

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

865972
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
407
2049
2456
808454
41849
71047
865972

Ваш IP: 54.161.71.87
Час: 2018-09-25 04:53:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове