Головна

У Києві відбувся тренінг для органів та установ Херсонської та Одеської областей, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Деталі

11-3 березня у столиці за ініціативи представництва Фонду ООН у галузі народонаселення відбувся тренінг на тему: «Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству».

2

Як відомо, нещодавно було прийнято ряд законодавчих актів, спрямованих на боротьбу з сімейним насильством. Чи не найголовнішим з них є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який закріпив чимало новел. Зокрема визначено великий ряд суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії цьому явищу, серед яких, крім правоохоронних органів, соціальних служб, органів місцевого самоврядування, є і центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тренінг був організований для представників вказаних установ з Херсонщини та Одещини. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області представляв менеджер з якості Максим Магда.

3

4

Учасникам було презентовано великий обсяг тем. Особлива увага приділялась питанням допомоги постраждалим, міжвідомчій взаємодії, а також законодавчим новелам. Надзвичайно корисно і цікаво було почути досвід Румунії, яким протягом двох днів ділилась представниця Східноєвропейського інституту репродуктивного здоров’я Іонела Хорга. При цьому учасники здебільшого працювали з практичними завданнями в групах у пошуках шляхів оптимізації протидії домашньому насильству та допомоги постраждалим від нього.

Отриманий величезний обсяг знань стане у нагоді при взаємодії з іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Крім того, Регіональним центром планується найближчим часом провести відповідні навчальні заходи для надавачів безоплатної правової допомоги з метою підвищення її якості саме щодо постраждалих від цього явища.

5

6

7 10
8
9
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

992441
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
322
1442
5088
933956
20205
46681
992441

Ваш IP: 3.80.85.76
Час: 2018-12-13 04:24:56
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове