Головна

Милосердя та справедливість

Деталі

1Філософія громадської організації «Десяте квітня», з представниками якої 5 квітня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулась робоча зустріч, базується на двох принципах - милосерді та справедливості, поєднання яких відкриває доступ до юридичної допомоги вразливим категоріям населення.

В ході робочої зустрічі директор Регіонального центру Марина Єлисєєва з Ельвірою Зейтуллаєвою (правовий аналітик), Анною Найдьоновою (юрист та адвокат) та Артемом Червоним (консультант із суспільно-політичних питань) обговорили кілька загальних питань та погодили план спільних заходів.

2

Громадські активісти розказали, що ГО «Десяте квітня» в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України» безкоштовно надає юридичні консультації з вирішення питань, пов´язаних із статусом переселенця (виплата адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, вступ до спадщини тощо); забезпечує судовий супровід окремих категорій справ, у випадках неможливості відновлення прав у інший спосіб. Також ГО надає інформаційну підтримку ВПО, їх громадським та іншим неформальним об´єднанням щодо проведення тренінгів, колективних зустрічей та інформує про актуальні програми підтримки ВПО - соціальні, навчальні, гуманітарні тощо.

По завершенні гості презентували видання «Позитивні судові практики 2017 року у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Зразки процесуальних документів та судових рішень», яке здійснено в рамках проекту «Надання безкоштовної правової допомоги та інших видів захисту прав внутрішньо переміщених осіб» за фінансової підтримки Представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

Довідка. ГО «Десяте квітня» є незалежним, добровільним некомерційним об´єднанням активних громадян та назване на честь голландського юриста, державного діяча, філософа, одного з фундаторів міжнародного права Гуґо Гроція де Грота, що народився 10 квітня 1583 року.

Звертає на себе увагу не тільки незвична назва, але і кредо організації: «Кожен закон, який не може бути підданий критиці, - несправедливий закон».

Слід сказати, що про діяльність організації, яка працює з 2012 року, більше відомо в Одесі та Миколаєві, але тепер і херсонці можуть скористатися послугами юристів, звернувшись до офісу організації ГО «Десяте квітня»:

м. Херсон, пр. Ушакова, буд. 25 (7-ий поверх), каб. 718

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

650901
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
537
493
3012
594426
32862
47060
650901

Ваш IP: 54.80.189.255
Час: 2018-05-24 10:54:13
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове