Увага! Тимчасові зміни в роботі Каховського місцевого центру з надання БВПД!

UvagaУВАГА!

17, 22 та 31 серпня 2018 року, з 8:00 до 16:00 за адресою Каховського місцевого центру з надання БВПД будуть проводитись  планові ремонтні роботи електричних мереж ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго».

У зв'язку з цими технічними обставинами робота центру буде обмеженою.

   

Головна

Поліцейським Херсонщини розповідали про необхідність дотримання законності і прав людини

Деталі

126 квітня фахівець системи з надання безоплатної вторинної правової допомоги Херсонщини Максим Магда провів в рамках службової підготовки для співробітників поліції дві лекції, в ході яких розповів про практичні аспекти, пов’язані з дотриманням прав людини.

2

Перше заняття проходило у тренінговому центрі ГУНП в Херсонській області для працівників ізоляторів тимчасового тримання. І хоча запропонована тема «Конституційно-правовий механізм захисту прав людини» мала суто теоретичний характер, співробітник Регіонального центру спробував перевести її у практичну площину, зосередившись на повсякденних аспектах дотримання права на свободу і особисту недоторканість, права на справедливе правосуддя і захист, а також недопущення катувань.

3

Друге заняття проходило в актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області для співробітників цієї установи.

4

Тема лекції стосувалась обшуку житла та іншого володіння особи. Максим Магда звернув особливу увагу присутніх на нещодавні зміни до Кримінального процесуального кодексу України в цій частині, у тому числі щодо залучення адвоката при проведенні даної слідчої дії. Також фахівець Центру розповів про практику Європейського суду з прав людини в контексті порушень, які допускаються правоохоронними органами в ході обшуків.

5

6

Нагадаємо, що фахівці системи БВПД постійно залучаються для проведення правопросвітницьких заходів для правоохоронців з метою підвищення рівня їхньої правосвідомості та недопущення порушень законності у службовій діяльності.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats forum AAU
   

Кількість переглядів сайту  

787801
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
840
2487
14123
718668
34725
39958
787801

Ваш IP: 54.80.140.29
Час: 2018-08-19 07:11:06
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове