Головна

Робота щодо посилення соціального захисту людей з інвалідністю триває

Деталі

15 травня – у Міжнародний день боротьби за права інвалідів – Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області та громадська організація «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» підписали Меморандум про співпрацю.

Документ підписали директор Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва та заступник голови ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Михайло Лебєдєв за участі члена правління цієї організації Віктора Булки.

Консолідація зусиль, спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України для людей з інвалідністю, є головною метою підписаного Меморандуму.

Сторони домовилися обмінюватись інформацією; проводити спільні заходи, які спрямовані на підвищення рівня правової поінформованості людей з інвалідністю, з подальшим інформуванням про них у ЗМІ та на веб-ресурсах сторін; розробляти та розповсюджувати інформаційні матеріали щодо прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України для людей з інвалідністю; здійснювати моніторинг та аналіз існуючих проблем тощо.

2

По завершенні зустрічі Марина Ігорівна вручила гостям буклети системи БПД та загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

903151
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
11
1884
3513
846167
26918
52110
903151

Ваш IP: 54.80.87.166
Час: 2018-10-17 00:03:37
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове