Увага! Тимчасові зміни в роботі Каховського місцевого центру з надання БВПД!

UvagaУВАГА!

17, 22 та 31 серпня 2018 року, з 8:00 до 16:00 за адресою Каховського місцевого центру з надання БВПД будуть проводитись  планові ремонтні роботи електричних мереж ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго».

У зв'язку з цими технічними обставинами робота центру буде обмеженою.

   

Головна

«Рівні права та можливості мають бути в усіх громадян» - Марина Єлисєєва

Деталі

18 червня директор Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва, старший інспектор Управління забезпечення прав людини Нацполіції в Херсонській області Ілля Андрійовський та керівники ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Яна та Михайло Лебєдєви обговорили питання доступності для обслуговування маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, а також наявність пристосувань у приміщеннях територіальних органів Національної поліції України в Херсонській області.

2

3Слід сказати, що зустріч відбулась за ініціативи Іллі Андрійовського та в рамках співпраці Регіонального центру, УЗПЛ Нацполіції та ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю».

До речі, в Регіональному та Херсонському місцевому центрах вже перевірявся стан доступності, і Марина Ігорівна поділилась досвідом, як вирішувалась ця проблема, адже, на її глибоке переконання, «рівні права та можливості мають бути в усіх громадян».

Ілля Андрійовський повідомив, що на місцевому рівні працівники Управління забезпечення прав людини провели аудит доступності у трьох райвідділах, написали лист, в якому виклали всі зауваження, та надали рекомендації щодо приведення цих адмінбудівель відповідно до державно-будівельних норм та Конвенції про права людей з інвалідністю. Але в Україні немає органу, який мав би повноваження здійснювати контроль і примусити керівництво дотримуватися цих положень.

4Тему продовжив Михайло Лебєдєв, котрий розказав про основні вимоги до доступності будівель, споруд та прилеглої території для обслуговування маломобільних груп населення та людей з інвалідністю.

Наявність зони паркування, пандусів або кнопок виклику, доступність входу до будівлі поліції, широкі двері та коридори, щоб особи з інвалідністю на візках могли потрапити до кімнати прийому громадян, інформаційних стендів, а також наявність санвузла, облаштованого для людей з інвалідністю, - ось на що звернула увагу Яна Лебєдєва.

5Враховуючи, що для територіальних органів Нацполіції аудит доступності ще попереду, обговорення цих питань було дуже доречним, і створення належних умов для отримання поліцейських послуг людям з інвалідністю, дотримання прав та свобод людини, за словами Іллі Андрійовського, – одне із пріоритетних завдань Управління забезпечення прав людини Нацполіції. Учасники зустрічі домовились про створення робочої групи з числа працівників поліції, служб соцзахисту та громадських активістів.

По завершенні працівники Регіонального центру передали для членів громадської організації друковані буклети системи БПД та буклети шрифтом Брайля, які Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з партнерами виготовили для людей з вадами зору. Також гості отримали пам´ятки, розроблені Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

6

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats forum AAU
   

Кількість переглядів сайту  

787759
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
798
2487
14081
718668
34683
39958
787759

Ваш IP: 54.80.140.29
Час: 2018-08-19 07:09:36
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове