Увага! Вакансія!

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакантну посаду "заступник начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури". 

Детальніше...
   

Головна

На Херсонщині завершився останній етап X конкурсу адвокатів системи БПД

Деталі

112 червня 2018 року в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області пройшов завершальний етап X конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про склад конкурсної комісії можна дізнатися за посиланням: http://kherson.legalaid.gov.ua/ua/holovna/1772-konkursna-komisiia-pidvela-pidsumky-ii-turu-konkursu-z-vidboru-advokativ-systemy-bpd

Слід зазначити, що згідно з наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», конкурсанти мали пройти он-лайн реєстрацію, надіслати в електронному вигляді сканкопії необхідних документів, пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» та скласти перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично.

2

Останній етап конкурсу, в якому взяли участь 7 адвокатів, проходив у форматі індивідуальної співбесіди, під час якої адвокати оцінювались за такими критеріями: мотивація до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельність, емоційна врівноваженість, вміння представити приклади надання правової допомоги.

3

Крім того, конкурсна комісія оцінювала адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 2 липня 2018 року на офіційних веб-сайтах Координаційного центру з надання правової допомоги, Регіонального центру з надання БВПД та ГТУЮ у Херсонській області.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

865986
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
421
2049
2470
808454
41863
71047
865986

Ваш IP: 54.161.71.87
Час: 2018-09-25 04:54:31
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове