Увага! Вакансія!

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакантну посаду "заступник начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури". 

Детальніше...
   

Головна

Володимир Куценко в прямому ефірі розказав, яка відповідальність наступає за порушення у сфері містобудування

Деталі

1Інтегратор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко взяв участь у прямому ефірі програми «Про це говорять» на обласному радіо філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Наш колега разом з начальником відділу земельних відносин управління земельних відносин департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради Максимом Ващуком прокоментували ситуацію, яка склалася в Херсоні, стосовно самовільно зайнятих земельних ділянок і їх звільнення.

2

В рамках програми фахівці розповіли про норми чинного законодавства, що врегульовують питання містобудування, про відповідальність за їх порушення та відповіли на запитання слухачів у прямому ефірі.

Крім того, Володимир Куценко розказав про роботу Херсонського місцевого центру та порядок звернення за отриманням безоплатної правової допомоги.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

865985
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
420
2049
2469
808454
41862
71047
865985

Ваш IP: 54.161.71.87
Час: 2018-09-25 04:54:28
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове