Uvaga newsКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...
   

Головна

Регіональний центр відвідали представники місії ОБСЄ в Україні

Деталі

122 червня до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області завітали спостерігач спеціальної моніторингової місії в Україні Ірене Баллєстерос з перекладачем Ларисою Сидоренко.

Марина Єлисєєва розповіла гостям, які зміни відбулися в системі БПД за рік після останньої їх зустрічі в травні минулого року, чи стало надання безоплатної правової допомоги більш доступним для українців.

2

Окремо керівник Регіонального центру зупинилась на змінах в законодавстві стосовно розширення переліку суб´єктів безоплатної вторинної правової допомоги та підходів до визначення рівня малозабезпеченості. Також обговорили й питання процесів децентралізації.

Слід сказати, що міжнародні спостерігачі вивчають ситуацію з прав людини, збираючи інформацію по всій країні, у тому числі і в Херсоні.

На початку місяця, наприклад, відбулась ще одна зустріч з представниками місії ОБСЄ, на якій був присутній і начальник відділу правопросвітництва Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко. Під час зустрічі обговорювалися питання порушень прав людини та превентивні заходи, які застосовуються в роботі.

3

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

732908
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
492
1249
1741
681260
19790
50520
732908

Ваш IP: 54.81.195.140
Час: 2018-07-17 07:02:49
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове