Головна

Робота мобільних консультативних пунктів триває

Деталі

1Як відомо, робота мобільних консультативних пунктів забезпечує кожному мешканцю Херсонщини доступ до безоплатної правової допомоги. 26 червня таку можливість здобули й жителі Великолепетиського району, де працювали фахівці системи БПД та херсонської юстиції.

Начальник відділу моніторингу Регіонального центру з надання БВПД Світлана Ребриста та заступник начальника Великолепетиського бюро Юлія Кривов´яз разом з заступником начальника управління з питань державної виконавчої служби ГТУЮ у Херсонській області Ярославом Тюпляєвим та фахівцем ГТУЮ Тетяною Бурдюг проконсультували жителів села Мала Лепетиха та смт Велика Лепетиха.

2

Мешканців цих населених пунктів цікавили питання сімейного, спадкового права (отримання обов’язкової частки у спадщині), соціального забезпечення (порядок отримання субсидії), але переважна більшість запитань стосувалась земельного законодавства, а саме: переоформлення договору оренди земельної ділянки, вирішення земельних спорів, порядок приватизації земельної ділянки та інші.

3

Крім того, правники пояснили, як діяти та куди звертатися, якщо не отримуєш аліменти; якщо забирають бізнес або майно.

4 5

Відвідувачі дізнались також і про проект «Я МАЮ ПРАВО!», який охоплює всю Україну і проходить під гаслом: «Знаю! Дію! Захищаю!» та отримали буклети системи БПД і пам´ятки, розроблені Міністерством юстиції в рамках проекту, мета якого підвищити рівень правової освіченості громадян щодо захисту своїх прав у різних сферах життя.

6На цьому робочий візит начальника відділу моніторингу до Великолепетиського району не завершився. Світлана Ребриста відвідала бюро правової допомоги, де здійснила опитування заступника начальника Великолепетиського бюро Юлії Кривов´яз з питань роботи закладу.

Крім того, фахівець Регіонального центру провела інтерв´ювання-консультування з питань спадкового права та надала методичну допомогу з проблемних питань.

Спільно з працівником бюро Світлана Ребриста вивчила анкети зі скриньки «Для відгуків», автори яких висловили повну задоволеність роботою бюро, за виключенням деяких побажань щодо покращення побутових умов, які обов´язково будуть враховані і вирішені найближчим часом.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

992437
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
318
1442
5084
933956
20201
46681
992437

Ваш IP: 3.80.85.76
Час: 2018-12-13 04:20:50
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове