Головна

Фахівець системи БПД провів заняття з протидії шкільному булінгу

Деталі

14 вересня в Херсонській академії неперервної освіти менеджер з якості Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда в рамках курсів підвищення кваліфікації провів заняття з практичними психологами та соціальними працівниками закладів освіти області на тему протидії шкільному булінгу.

Максим Магда нагадав присутнім, що шкільний булінг – це загальний термін, яким означають образи та цькування, що виникають у навчальному закладі, може проявлятися у різних формах – від психологічного тиску до фізичного насильства.

2

«За дослідженнями ЮНІСЕФ, з фактами шкільного булінгу в Україні стикаються 67% дітей у віці від 11 до 17 років, - зауважив правник, - у той же час комплексний дієвий законодавчий механізм, спрямований на протидію цьому явищу, в нашій державі, на жаль, поки відсутній».

3

Учасники заходу обговорили цілий ряд важливих питань, зокрема, які бувають види булінгу, хто входить до «зони ризику», як виявити, що дитина страждає від цього явища і як їй допомогти. Особливу увагу звернули на різні види відповідальності за певні форми булінгу як щодо кривдників, так і їхніх батьків.

Окремим блоком Максим Магда розповів про систему безоплатної правової допомоги – які види правової допомоги існують, хто має на неї право і куди слід звертатися для її отримання.

Було приємно дізнатися, що велика кількість присутніх не лише обізнана про функціонування нашої мережі, а й неодноразово співпрацювала з працівниками місцевих центрів і бюро, у тому числі для надання допомоги учням шкіл та інших освітніх закладів.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

992387
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
268
1442
5034
933956
20151
46681
992387

Ваш IP: 3.80.85.76
Час: 2018-12-13 04:08:33
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове