Головна

Коментар юриста

Деталі

129 жовтня на телеканалі «Скіфія».Херсон вийшов сюжет за участі начальника відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко, яка відповіла на запитання ведучої програми Оксани Хлєбус щодо права військових на безкоштовну реабілітацію.

У сюжеті мова йшла про Олександра Горбачевського, уродженця села Ульянівка Скадовського району, який 10 вересня отримав поранення у голову під час бойових дій у зоні ООС.

Зараз боєць 36 бригади морської піхоти проходить лікування в Дніпрі в лікарні імені Мечникова. Два тижні тому він вийшов з коми. Попереду реабілітація, на яку потрібні гроші.

Чи має Олександр Горбачевський право на безкоштовну реабілітацію відповіла Олена Іпатенко.

2

Вона повідомила, що в Рівненській області є центр лікування і реабілітації учасників АТО, який спеціалізується на нейрохірургічних та черепно-мозкових травмах і де Олександр Горбачевський абсолютно безкоштовно може пройти реабілітацію.

«Для того щоб туди потрапити, - продовжила юрист, - треба звернутися до Міністерства охорони здоров´я, а саме до в.о. міністра Уляни Супрун із заявою… Потрібно також посвідчення учасника бойових дій та направлення лікаря з відповідними аналізами, щоб точно розуміти картину захворювання».

Більш детально – дивіться в сюжеті:

 

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

992366
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
247
1442
5013
933956
20130
46681
992366

Ваш IP: 3.80.85.76
Час: 2018-12-13 04:06:57
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове