Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає фахівця на посаду заступника начальника відділу «Чаплинське бюро правової допомоги»

Деталі

New VacancyЗапрошуємо долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні! Претендентам на посаду пропонуємо надсилати резюме на електронну адресу Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: [email protected]
В резюме слід обов’язково зазначити освіту, стаж роботи та попередні місця. роботи. Призначення на посаду відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Детальніше: Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає фахівця на посаду заступника начальника відділу «Чаплинське бюро правової допомоги»

З Новим 2020 Роком!

Деталі


А також -  новина наступаючого 2020 року:
новий сайт системи БПД!

Зі зручним функціоналом та корисним контентом для усіх категорій користувачів.

Детальніше: З Новим 2020 Роком!

«Право знати» про безпеку туризму та страхування

Деталі

У фокусі сьогоднішнього випуску авторської програми «Право знати», що виходить на Українському радіо. Херсон, – безпека туризму.

Тож вирушаючи у святкову подорож, візьміть на замітку поради заступниці директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко і пам´ятайте, що держава гарантує захист ваших законних прав та інтересів як на території України, так і за її межами.

 Слухати Ефір від 28 грудня 2019 р.

Детальніше: «Право знати» про безпеку туризму та страхування

Правові кінопокази на Херсонщині

Деталі

Започаткована системою БПД нова форма правопросвітницьких заходів «Правовий кінозал» ширіться Херсонщиною. Це вже третій кінопоказ у грудні, до якого, крім студентів Херсонського державного університету та десятикласників Бериславської загальноосвітньої школи №3, долучилися й підопічні Голопристанського геріатричного пансіонату.
Перегляд стрічки на юридичну тематику для них організували директорка Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ірина Кеба та заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Інна Холодняк, а також головна спеціалістка Олешківського бюро правової допомоги Тетяна Бабаскіна.

Детальніше: Правові кінопокази на Херсонщині

Адвокат допомогла клієнтці оспорити батьківство колишнього чоловіка

Деталі

Адвокат Вікторія Коваленко допомогла клієнтці Голопристанського місцевого центру з надання БВПД у справі щодо визнання походження дитини та оспорювання батьківства.

Детальніше: Адвокат допомогла клієнтці оспорити батьківство колишнього чоловіка

Права та обов’язки туристів

Деталі

З наближенням новорічних свят і зимових канікул багато хто з мешканців Херсонської області замислюється над тим, як і де провести відпочинок – щоб це було не тільки цікаве та насичене новими враженнями  проведення часу, але щоб відпочинок був по-справжньому комфортним і  безтурботним. Тому перш ніж вирушати в дорогу уважно ознайомтеся з рекомендаціями юриста.
21 грудня на Українському радіо. Херсон вийшов черговий випуск правової передачі «Право знати». Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко розповіла про права та обов´язки туристів.

 Слухати Ефір від 21 грудня 2019 р.

Детальніше: Права та обов’язки туристів

Фахівчиня Великоолександрівського бюро допомогла клієнту скасувати постанову про арешт коштів та визнати бездіяльність держвиконавця протиправною

Деталі

До Великоолександрівського бюро правової допомоги  звернувся пенсіонер громадянин К. за безоплатною вторинною правовою допомогою у визнанні дій та бездіяльності державного виконавця протиправними та скасування постанови про арешт коштів на пенсійному рахунку.

Детальніше: Фахівчиня Великоолександрівського бюро допомогла клієнту скасувати постанову про арешт коштів та визнати бездіяльність держвиконавця протиправною

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2083139
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1618
3051
18051
2005399
82188
80107
2083139

Ваш IP: 162.158.78.143
Час: 2020-03-29 15:21:16
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове