Мешканців Великої Лепетихи та Князе-Григорівки консультували з земельних питань

Деталі

1Сьогодні, 22 серпня 2017 року, на центральній площі селища Велика Лепетиха, згідно з графіком роботи основної робочої мобільної групи та локальних мобільних консультативних груп із забезпечення надання безоплатної правової допомоги власникам земель та збіжжя (врожаю), працівники Великолепетиського бюро правової допомоги разом з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Херсонській області провели консультування з питань земельного законодавства.

Детальніше: Мешканців Великої Лепетихи та Князе-Григорівки консультували з земельних питань

«Вільна Україна» на Чонгарі

Деталі

1Працювати на благо й об'єднання нашої великої України – ключова теза, яка зібрала на КПП «Чонгар» справжніх патріотів для проведення акції «Вільна Україна».

Прикметно, що захід, в якому взяли участь фахівці системи БПД Херсонщини, активісти ГО «Волонтер», учасники АТО Генічеського району та Криму, відбувся напередодні Дня Незалежності України.

Детальніше: «Вільна Україна» на Чонгарі

Інтеграторам місцевих центрів розказали, як привернути увагу читачів

Деталі

2Хто ясно мислить,
ясно викладає
(Нікола Буало)

Інтеграторам місцевих центрів під час семінару, який пройшов 19 серпня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області, розказали, як писати цікаві публікації для ФБ-сторінок, комунікувати зі ЗМІ та чого треба уникати при написанні корпоративних новин.

Детальніше: Інтеграторам місцевих центрів розказали, як привернути увагу читачів

На Херсонщині розпочали роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

Про новостворені мобільні точки доступу для забезпечення надання безоплатної правової допомоги власникам земель (земельних паїв сільськогосподарського призначення), плодово-садових насаджень чи врожаю, розташованих на таких земельних ділянках дивіться у наступному відеосюжеті:

Поінформований – значить озброєний!

Деталі

1Новостворені мобільні точки доступу до системи БПД попереджатимуть конфліктні ситуації з землею – з цією метою на Херсонщині розпочалась антирейдерська правопросвітницька кампанія, яка стартувала 17 серпня у найвіддаленішому районі області – смт Чаплинка та с. Хрестівка.

Детальніше: Поінформований – значить озброєний!

Мешканців Генічеського району ознайомили з положеннями антирейдерського законодавства

Деталі

118 серпня робоча мобільна група у складі начальника відділу моніторингу Регіонального центру з надання БВПД Світлани Ребристої та заступника начальника ГТУЮ у Херсонській області - начальника Управління державної виконавчої служби Ярослава Тюпляєва працювала в Генічеському районі.

Фахівці з правознавства ознайомили мешканців смт Новоолексіївка та села Щорсівка з положеннями антирейдерського законодавства, розказали, як зберегти землю, урожай та відповіли на чисельні запитання. Зокрема, хто має право на отримання землі, порядок отримання дозволу на розміщення малої архітектурної форми (МАФ) на ділянці тощо.

Детальніше: Мешканців Генічеського району ознайомили з положеннями антирейдерського законодавства

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №27

Деталі

Вийшов 27-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №27

У №27 інформаційного дайджесту читайте:

Детальніше: Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №27

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
feedback
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy 2
   
ATO
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
AAU autumn2017 230х140
   

Кількість переглядів сайту  

274799
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
101
1136
3359
221713
23044
37973
274799

Ваш IP: 54.198.0.187
Час: 2017-08-24 02:00:23
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове