Змінено повноваження центрів з надання БВПД

Деталі

20.07.2018З метою удосконалення завдань та функцій центрів з надання БВПД наказом Міністерства юстиції України від 03.07.2017 № 2260/5 «Про затвердження Змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги» (далі – Наказ), передбачається внесення змін до Положення про центри з надання БВПД.

Детальніше: Змінено повноваження центрів з надання БВПД

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

Деталі

VacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу».

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ!!

В місцевих центрах з надання БВПД з´явилися дитячі куточки

Деталі

1До наших закладів за юридичною допомогою дуже часто приходять відвідувачі з дітьми, і для малечі очікування стає справжнім випробуванням. Не треба забувати і про те, що з січня цього року діти отримали доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, тому створення комфортних умов для них відповідає потребам сьогодення. Враховуючи це, Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області рекомендував місцевим центрам посилити цей напрямок роботи і облаштувати у своїх приміщеннях дитячі куточки.

Детальніше: В місцевих центрах з надання БВПД з´явилися дитячі куточки

Херсонські судді відкриті для спілкування

Деталі

1Як відомо, найбільш проблемними сферами судової реформи є прозорість, корупція, фінансування і контроль. Саме до цих важливих для суспільства питань була привернута увага журналістів і громадськості під час прес-сніданку із суддями, який відбувся 13 липня в кофейні «Коко».

У заході взяли участь представники Херсонського міського суду, адміністративного та господарського судів Херсонської області, Державної судової адміністрації, представники ЗМІ, громадськість. Систему БПД представляла директор Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва.

Детальніше: Херсонські судді відкриті для спілкування

У Херсоні говорили про шкільну медіацію

Деталі

1Херсонщина стала однією з трьох регіонів, обраних для пілотування проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», і 13 липня у нашому місті пройшов круглий стіл, організований ГО «Офіс Регіонального розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland.

Детальніше: У Херсоні говорили про шкільну медіацію

Результати дводенного моніторингового візиту до Бериславського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

19-10 липня начальник відділу моніторингу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Світлана Ребриста згідно з планом моніторингових візитів відвідала Бериславський місцевий центр, в рамках якого провела моніторингові дослідження; робочі зустрічі та нараду з працівниками, надавши методичні рекомендації; поспілкувалась з мешканцями міста, консультуючи та пояснюючи, як вирішити правові питання.

Детальніше: Результати дводенного моніторингового візиту до Бериславського місцевого центру з надання БВПД

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

09.07.2018   zystrich direktoriv (4)Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Дводенні тренінги стали можливими завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше: Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

741516
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1090
1220
1090
689035
28398
50520
741516

Ваш IP: 54.224.60.122
Час: 2018-07-23 20:10:34
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове