Адвокат Сергій Іванов допоміг клієнту довести право на отримання пенсії держслужбовця

Деталі

Ivanov 229.09.2017 року до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Г. за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання адміністративного позову про визнання незаконними дій посадових осіб УПФУ та зобов’язання вчинити певні дії, а також здійснення представництва інтересів клієнта у суді.

Суть справи полягала в наступному: громадянин Г. у квітні 2017 року звернувся до ПФУ із заявою про нарахування пенсії як державному службовцю, оскільки має стаж державної служби 21 рік (13 років 8 місяців на посадах віднесених до державної служби та 7 років проходження військової служби).

Однак йому було відмовлено, з посиланням на те, що строк проходження служби в лавах радянської армії не зараховується до стажу для визначення пенсії державного службовця.

Детальніше: Адвокат Сергій Іванов допоміг клієнту довести право на отримання пенсії держслужбовця

«Південний формат» з Оленою Іпатенко

Деталі

Олена ІпатенкоВ рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на обласному радіо готується програма «Південний формат» за участі начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко.

Програма присвячена правам людини. Фахівець системи БПД розповіла про становлення та розвиток прав людини, які захищаються Загальною декларацією прав людини та Конституцією України, окремо акцентуючи увагу на роботі системи безоплатної правової допомоги Херсонщини, яка включає в себе чотири місцевих центрів та 16 бюро правової допомоги.

Детальніше: «Південний формат» з Оленою Іпатенко

Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

Деталі

memoMOСаме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Детальніше: Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ!!

Деталі

vacancyРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області оголошує про вакансію на посаду «начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку» та вакансію на посаду «головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ!!

Виховна година для учнів 7-их класів

Деталі

112 грудня в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області провели для учнів 7-х класів Херсонської загальноосвітньої школи № 32 виховну годину.

У вступному слові начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іпатенко розказала про День прав людини, який відзначається 10 грудня на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Детальніше: Виховна година для учнів 7-их класів

Співробітники Регіонального центру зустрілись з майбутніми юристами

Деталі

18 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у юридичній клініці Херсонського державного університету відбувся День відкритих дверей.

З цієї нагоди були запрошені студенти, учні шкіл, ветерани правоохоронних органів, а також представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області – директор Марина Єлисєєва та менеджер з якості Максим Магда.

Організаторами заходу були керівник юридичної клініки Микола Новіков та декан юридичного факультету ХДУ Андрій Казанчан.

Детальніше: Співробітники Регіонального центру зустрілись з майбутніми юристами

Робоча зустріч

Деталі

1Про дотримання вимог  Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року №1363 (далі – Порядок інформування), йшлося під час робочої зустрічі 8 грудня 2017 року, яка відбулась у Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області.

Детальніше: Робоча зустріч

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

417606
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
599
1333
7024
361845
18011
33719
417606

Ваш IP: 54.226.34.209
Час: 2017-12-16 18:54:08
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове