Випущено 168 тис. буклетів щодо захисту прав у сфері охорони здоров’я

Деталі

15.11.2018   booklets (5)Для клієнтів системи БПД надруковано буклети з найбільш актуальних питань щодо захисту прав людей у сфері охорони здоров’я загальним накладом 168 300 примірників. Буклети розробили експерти громадської організації «Медичний проектний центр» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Які пільги має донор крові? Хто має право на реабілітацію у санаторно-курортних закладах та як її отримати? Куди звернутися учасникам АТО та Революції Гідності, щоб отримати можливість пройти психологічну реабілітацію безкоштовно? Ці та інші питання, за пошуком відповідей на які, люди щодня приходять до мережі центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги по всій Україні.

Детальніше: Випущено 168 тис. буклетів щодо захисту прав у сфері охорони здоров’я

Як захиститися від домашнього насильства – у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

12.11.2018Міністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Протидія домашньому насильству». Випуск створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше: Як захиститися від домашнього насильства – у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Методичне засідання класних керівників у загальноосвітньому НВК №48 пройшло за участі фахівця системи БПД

Деталі

1В Україні проблема шкільного булінгу зараз дуже актуальна, тому не дивно, що цій темі приділяється першочергова увага як педагогів, так і фахівців системи БПД, які в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційної кампанії «СтопБулінг» плідно співпрацюють із навчальними закладами, ведуть просвітницько-виховну роботу з підлітками. Крім того, зустрічаються з батьками та вчителями, обговорюючи болючі питання, надаючи консультації та поради.

Детальніше: Методичне засідання класних керівників у загальноосвітньому НВК №48 пройшло за участі фахівця системи БПД

Моніторинговий візит до Олешківського бюро правової допомоги

Деталі

131 жовтня начальник відділу моніторингу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Світлана Ребриста здійснила плановий моніторинговий візит до Олешківського бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Херсонського місцевого центру з надання БВПД.

Під час моніторингового спостереження фахівець Регіонального центру звернула увагу на такі напрямки: якість роботи з клієнтом в частині доступу до безоплатної правової допомоги; проведення правопросвітницької роботи; надання доступу до електронних сервісів Мін’юсту, взаємодія з іншими суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.

Детальніше: Моніторинговий візит до Олешківського бюро правової допомоги

«Найвища цінність для нас – людина» - Наталя Бімбірайте

Деталі

1Директор Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва привітала партнерів, які, об´єднав зусилля, рік тому відкрили в приміщенні Херсонської міської ради Центр безоплатної первинної правової допомоги.

Про результати першого року роботи Центру розповіли директор ГО «ІРЦ «Правовий простір»  Наталя Бімбірайте, керівник Херсонського офісу Мережі правового розвитку Сергій Плахотнюк та юрист Херсонського офісу Маргарита Плахотнюк під час прес-конференції, яка відбулась 30 жовтня в Херсонській міській раді.

Детальніше: «Найвища цінність для нас – людина» - Наталя Бімбірайте

Тематичні тижні права системи БПД

Деталі

1Соціальна робота вимагає від працівників соцзахисту не тільки певних знань соціології та психології, але і правознавства, тому юристи системи БПД дуже часто проводять для даної аудиторії заняття або правопросвітницькі заходи: 8 листопада за участі начальника відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олени Іпатенко працівники центрів соціальних служб області розглянули актуальні питання сімейного права.

Детальніше: Тематичні тижні права системи БПД

Інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

Деталі

130 жовтня фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області відвідали Херсонський ліцей журналістики, економіки та правознавства, де зустрілись з керівництвом та викладачами навчального закладу.

Під час робочої зустрічі начальник відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко обговорила з директором ліцею Іриною Едуардівною Завгородньою та заступником директора з навчально-виховної роботи Вікторією Леонідівною Дригваль спільні заходи, їх тематику. Мова йшла не тільки про лекції, правові години для учнів, семінари для вчителів, але й бесіди для батьків на такі болючі теми, як шкільний булінг, домашнє насильство, їх причини та наслідки і яка відповідальність наступає за їх вчинення.

Детальніше: Інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

951838
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1011
1774
11164
888502
26283
49284
951838

Ваш IP: 54.234.228.185
Час: 2018-11-17 15:32:43
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове