Стажування як показник взаємодії центрів на регіональному рівні

Деталі

1Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області регулярно проводить стажування для працівників місцевих центрів,  мета яких - підвищення кваліфікації, напрацювання нових навичок в роботі та покращення  взаємодії центрів на регіональному рівні.

14 вересня заступник начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вадим Коваленко пройшов стажування, яке проводилось за результатами моніторингу та дистанційного вивчення показників роботи місцевих центрів.

Детальніше: Стажування як показник взаємодії центрів на регіональному рівні

Застосування медіації на стадії відкритого провадження у цивільній справі

Деталі

1Олешківське бюро правової допомоги нерідко використовує у своїй роботі альтернативний позасудовий метод врегулювання спорів, про один з яких ми вже писали. Сьогодні розкажемо про застосування медіації на стадії відкритого провадження у цивільній справі.

Детальніше: Застосування медіації на стадії відкритого провадження у цивільній справі

Застосувавши медіацію, фахівці системи БПД не допустили розпалювання земельного конфлікту

Деталі

1Олешківське бюро правової допомоги  тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, і з появою ОТГ ефективність такої співпраці стає більш помітною, тим більше коли вдається вирішити конфлікт,  застосовуючи  альтернативний метод врегулювання спору.

Детальніше: Застосувавши медіацію, фахівці системи БПД не допустили розпалювання земельного конфлікту

87 % українців готові звертатися до системи БПД – дослідження

Деталі

14.09 (4)87 % опитаних громадян, які знають про систему БПД, звернулися б за консультацією чи допомогою, якби виникла така необхідність. Це свідчить про високу довіру населення до сервісів системи та про якість надання правових послуг.

Детальніше: 87 % українців готові звертатися до системи БПД – дослідження

Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на лікування дитини

Деталі

lawУ Херсоні адвокат Віктор Андруневич допоміг жінці стягнути з колишнього чоловіка кошти на лікування дитини: громадянка Ф. звернулась до Херсонського місцевого центру з надання БВПД за отриманням вторинної допомоги, і заявлені позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг клієнтці стягнути кошти на лікування дитини

Надання безоплатної правової допомоги – один із ключових елементів реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

17 вересня начальник відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко для співробітників Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України провела планове заняття зі службової підготовки, яке було присвячене загальнонаціональному проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше: Надання безоплатної правової допомоги – один із ключових елементів реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

#СтопБулінг

Деталі

1З початком нового навчального року фахівці системи БПД Херсонської області в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжують інформаційну кампанію #СтопБулінг, яка орієнтована на дітей та їх батьків.

Злободенну тему підліткової агресії досліджувала начальник відділу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко, яка підготувала презентацію «Шкільний булінг» та відповіла на запитання, які цікавлять наших клієнтів. 

Детальніше: #СтопБулінг

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

866003
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
438
2049
2487
808454
41880
71047
866003

Ваш IP: 54.161.71.87
Час: 2018-09-25 04:55:36
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове