Підтримка сімей з дітьми - одне з першочергових завдань держави

Деталі

1«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими», - казав видатний англійський письменник та майстер афоризмів Оскар Уайльд. Але в Україні через економічну, соціальну та політичну нестабільність спостерігається стрімке падіння народжуваності. За даними статистики, в нашій країні близько 400 тисяч багатодітних сімей – це 4 % від загальної кількості українських сімей, втім близько 76,4 % багатодітних родин живуть за межею бідності. Ось така сумна статистика. Тому підтримка сімей з дітьми є одним із першочергових завдань держави, тим більше, що через низьку народжуваність Україна щорічно втрачає (порівняно з 1990 роком) приблизно 170 тис. населення.

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області розкажуть, які пільги отримують багатодітні сім´ї та як підтвердити статус багатодітної родини.

Детальніше: Підтримка сімей з дітьми - одне з першочергових завдань держави

Тетяна Тюпляєва про права жінок на роботі

Деталі

Ранок на СкіфіїЧи однакові можливості працевлаштуватися, умови праці та вимоги керівництва до чоловіків і жінок за законодавством і за фактом в Україні?  Про які права не знають вагітні чи матусі? На ці та інші  питання в програмі «Ранок на Скіфії» відповідала юрист Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Тюпляєва.

Детальніше: Тетяна Тюпляєва про права жінок на роботі

Наркозлочини в Україні: з чим насправді борються правоохоронці?

Деталі

1Нікого не може бути піддано катуванню
або нелюдському чи такому,
що принижує гідність,
поводженню або покаранню.
(стаття 3 Конвенції про захист прав
людини і основоположних свобод)

Попри заявлені реформи, поліція в Україні майже не бореться з наркомафією, проте охоче переслідує наркозалежних. Так, 74% виявлених у 2016 році поліцією наркозлочинів стосуються виробництва, зберігання та перевезення наркотиків без мети збуту (ст. 309 Кримінального Кодексу). Водночас злочини, пов'язані зі збутом наркотичних речовин, становлять лише 8%, а злочини, пов’язані з організацією наркобізнесу - менше 2%. Наркозалежні, як і секс-працівниці, залишаються «зручною» категорією, за рахунок якої правоохоронці звітують про «високі показники» своєї діяльності, але чи впливає такий підхід на наркобізнес?

Про реальну ситуацію з наркозлочинами, а також про унікальний механізм розслідування порушень прав вразливих груп в діяльності поліції говорили 15 березня в прес-клубі «Новий день».

Детальніше: Наркозлочини в Україні: з чим насправді борються правоохоронці?

Як дізнатись, хто є власником майна?

Деталі

скіфія радіо тавріяЗ таким питанням до редакції обласного радіо «Таврія» зателефонував слухач із м.Нова Каховка. І сьогодні на хвилях радіо «Таврія» 100,6 Fm у програмі «Соціальний аспект» отримав вичерпну відповідь начальника відділу представництва Херсонського місцевого центру з надання БВПД Тетяни Тюпляєвої.

На початку програми Тетяна Тюпляєва коротко розказала про Херсонський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернула увагу слухачів на те, що Регіональний центр займається кримінальними справами, а місцеві центри - цивільними й адміністративними. 

Питання, що обговорювалось сьогодні у студії, належить до питань майнового права, а це, як відомо, турбує багатьох, тому роз´яснення та корисні поради від юриста будуть не зайвими. Тим більше, що фахівець системи БПД запропонувала слухачам детальний покроковий інструктаж щодо отримання необхідної інформації.

Детальніше: Як дізнатись, хто є власником майна?

Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

Деталі

КушнеренкоГромадяни М. та Г. обвинувачувались у тому, що у 2013 році (на той момент вони були ще неповнолітніми) таємно проникли до приватної будівлі, звідки викрали 18 декоративних голубів дорогих порід на загальну суму 7200 грн. За ч. 3 ст. 185 КК України їм загрожувало покарання на строк від 3 до 6 років позбавлення волі.

13.02.2017 на адресу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшла ухвала суду про призначення громадянину М. захисника. У той же день Регіональним центром видано доручення №021-0000247 адвокату Кушнеренко Тамарі Валеріївні.

Провівши конфіденційне побачення з клієнтом та ознайомившись з матеріалами справи, адвокат вирішила довести невинуватість обвинувачених.

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

«Раніше у нас не було такої сильної підтримки зі сторони юристів»

Деталі

Лист подякаТак вважала переважна більшість мешканців Горностаївського району, поки в смт Горностаївка не з´явилося бюро правової допомоги.

На адресу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області сьогодні прийшов лист від комунального закладу «Горностаївський районний центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді».

Детальніше: «Раніше у нас не було такої сильної підтримки зі сторони юристів»

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №22

Деталі

Didest 2

Вийшов 22-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту - про важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги: підсумки та плани на майбутнє, розвиток надання правової допомоги і контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше: Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №22

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
Infografika
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Кількість переглядів сайту  

093926
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
4
766
3440
39516
24506
23822
93926

Ваш IP: 54.204.107.91
Час: 2017-03-24 00:03:16
   
Яндекс.Метрика
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове