Земельні питання залишаються актуальними для мешканців Білозерського району

Деталі

1Начальник відділу моніторингу Регіонального центру Світлана Ребриста та інтегратор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко спільно з фахівцями ГТУЮ у Херсонській області 17 травня надавали правову допомогу мешканцям Чорнобаївки та Музиківки Білозерського району. Варто сказати, що на Херсонщині робота точок доступу до безоплатної правової допомоги триває. Згідно з графіком правники системи БПД та ГТУЮ надають мешканцям того чи іншого населеного пункту первинну правову допомогу, тобто консультації та роз´яснення з правових питань.

Детальніше: Земельні питання залишаються актуальними для мешканців Білозерського району

Правова допомога внутрішньо переміщеним особам

Деталі

1На території нашої області зараз проживає близько 14 тисяч переселенців з Криму та Донбасу, для яких Херсонщина стала другим домом. Велику роль в їх адаптації відіграє Міський гуманітарний центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами, який днями відвідали фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова.

Детальніше: Правова допомога внутрішньо переміщеним особам

Інформаційно-правова підтримка мешканців Криму

Деталі

1У День пам´яті жертв депортації кримськотатарського народу фахівці Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова відвідали Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін розказав про проблемні питання, з якими найчастіше звертаються жителі півострову та шляхи їх вирішення. Адже після анексії Криму Херсон став першим містом, яке стикнулося з проблемою внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше: Інформаційно-правова підтримка мешканців Криму

Трудові права неповнолітніх

Деталі

1Напередодні літніх канікул, коли деякі херсонські підлітки намагаються знайти тимчасову роботу, фахівець з правознавства Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко пояснює, на що необхідно звернути увагу при працевлаштуванні неповнолітніх.

Детальніше: Трудові права неповнолітніх

У Регіональному центрі відбувся тренінг для адвокатів, присвячений запобіганню та протидії домашньому насильству

Деталі

117 травня у конференц-залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області відбувся тренінг для адвокатів на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі в контексті нового законодавства».

Тема є досить актуальною, оскільки в Україні щороку реєструється близько 150 000 тисяч випадків домашнього насильства у різних його проявах. Реальна ж цифра, на думку фахівців, є більшою в десять разів.

Детальніше: У Регіональному центрі відбувся тренінг для адвокатів, присвячений запобіганню та протидії домашньому насильству

Свято, що об´єднує всіх українців

Деталі

До всеукраїнської акції, яка єднає українців по всьому світу, долучилися й працівники системи БПД Херсонської області.

Цього дня співробітники всіх центрів та бюро Херсонської області надавали правову допомогу громадянам в одязі з елементами української символіки.

За словами відвідувачів, етнічні українські орнаменти створюють неповторну атмосферу, надихають і сприяють патріотичному вихованню.

Вітаємо всіх українців зі святом!

1

Інформаційно-правова підтримка людей з інвалідністю

Деталі

111 травня інтегратор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимир Куценко під час зустрічі з заступником голови ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Михайлом Лебєдєвим презентував розроблені місцевим центром інформаційні буклети, що стосуються захисту прав осіб з інвалідністю та отримання певних пільг, гарантованих державою.

Детальніше: Інформаційно-правова підтримка людей з інвалідністю

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

654200
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
756
1832
6311
594426
36161
47060
654200

Ваш IP: 54.224.151.24
Час: 2018-05-26 16:53:45
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове