Миротворча роль жінки

Деталі

1Про роль жінки в боротьбі за мир в Україні, у відновленні її територіальної цілісності та соборності говорили під час жіночого форуму «Дорога єднання», який пройшов у Генічеську 14 березня - у День українського добровольця.

Детальніше: Миротворча роль жінки

Прикордонникам Херсона розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

116 березня менеджер з якості Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Максим Магда зустрівся з працівниками Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше: Прикордонникам Херсона розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Один день роботи фахівця системи БПД: переговори, консультування, правопросвітництво

Деталі

1Правові спори, які виникають внаслідок земельних конфліктів, - досить типові для нашої області. І від того, як людина орієнтується в правовому просторі – залежить її майбутнє. Гарно, коли є небайдужі правники, які мають бажання та досвід розібратися та надати допомогу представникам громади.

Мова йде про начальника Олешківського бюро правової допомоги Аллу Рудь, інтегратора Херсонського місцевого центру з надання БВПД Володимира Куценко та регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Лілію Афанасіаді, котрі 14 березня, з метою недопущення розпалювання земельного конфлікту в селі Ювілейне Олешківського району, провели загальні збори.

Детальніше: Один день роботи фахівця системи БПД: переговори, консультування, правопросвітництво

Захист прав споживачів – складова частина захисту прав людини!

Деталі

1Під таким гаслом пройшла сьогодні – у Всесвітній день захисту прав споживачів – правопросвітницька акція, яку провели фахівці Регіонального та Херсонського місцевого центрів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Вітаючи херсонців зі святом, правники розказали про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та пояснили алгоритм дій при виникненні правових спорів.

Детальніше: Захист прав споживачів – складова частина захисту прав людини!

Робоча нарада

Деталі

112 березня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулась робоча нарада керівників місцевих центрів з надання БВПД під головуванням директора Регіонального центру Марини Єлисєєвої.

Детальніше: Робоча нарада

Реформа освіти

Деталі

СкіфіяУкраїною ширяться реформи. Торкнулися вони й освітньої сфери. Цій темі була присвячена чергова програма «Ранкового дайджесту», яка виходить в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на обласному радіо філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко  прокоментувала основні положення прийнятого 5 вересня 2017 року Верховною Радою Закону України «Про освіту», розказала про складники та рівні освіти, її види, познайомила слухачів з новими поняттями та відповіла на запитання ведучої Юлії Шейко.

Детальніше: Реформа освіти

Херсонські провайдери безоплатної правової допомоги підписали Протокол про порядок взаємодії

Деталі

1Післясвятковий робочий тиждень для юристів безоплатної правової допомоги почався зі знакової події – урочистого підписання Протоколу про порядок взаємодії суб´єктів надання безоплатної правової допомоги, яке відбулося 12 березня в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області.

Детальніше: Херсонські провайдери безоплатної правової допомоги підписали Протокол про порядок взаємодії

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

548775
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1508
1641
1508
490531
32558
37378
548775

Ваш IP: 54.162.229.109
Час: 2018-03-19 20:32:12
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове