Правовий брейн-ринг

Деталі

4 грудня в Голопристанській міської бібліотеці  для учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл міста пройшла інтелектуальна гра «Правовий брейн-ринг». Підготували та провели цей цікавий правоосвітній захід заступниця начальника та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Голопристанського місцевого центру Інна Холодняк та Катерина Брага.

За словами організаторів, захід проводився з метою формування у школярів твердих навичок правомірної поведінки, зацікавленості та інтересу до правових знань, виховання правової культури та популяризації системи БПД.

Участь у грі взяли чотири команди. Брейн-ринг проходив в декілька етапів. Під час інтелектуального штурму, наприклад, команди по черзі відповідали на запитання, за правильні відповіді отримуючи відповідні бали.

Також розглядалися ситуаційні завдання, проводилася гра з уболівальниками, розв’язувалися правові шаради.

Спостерігаючи за грою, організатори дійшли висновку, що змагання між підлітками перетворилося на захоплюючу гру, в ході якої вони легко здобували відповідні знання, отримували корисні поради.

По закінченню заходу Інна Холодняк звернула увагу присутніх на те, що діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, - мають право на всі види правових послуг.

Додатково вона розповіла про можливість звернутися до Голопристанського місцевого центру за отриманням безоплатної первинної та вторинної правової допомоги та вручила буклети «Кампанія проти кібербулінгу», презентовані БО «Свята Ольга».

Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс - випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1888953
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1058
2747
17057
1814561
45793
81893
1888953

Ваш IP: 162.158.78.197
Час: 2020-01-19 09:17:55
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове