Лекція для батьків та вчителів

Деталі

Правопросвітницька лекція «Протидія домашньому насильству», яку провела фахівчиня Олешківського бюро правової допомоги Тетяна Бабаскіна в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», зібрала в Олешківській загальноосвітній школі № 2 голів батьківських комітетів та вчителів.

Під час зустрічі представниця системи БПД ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким запроваджено комплексний підхід та визначено систему заходів щодо запобігання та протидії фізичному, психологічному та сексуальному насильству в сім’ї.

Також фахівчиня бюро розказала про види домашнього насильства та проінформувала про спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника.

Окрім того, присутні дізнались про роботу мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства, яка працює в м. Херсоні, про право всіх постраждалих на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто складання процесуальних заяв, представництво в суді, захист адвоката та про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, після чого вони мали можливість поставити запитання, обмінятись думками та проаналізувати ситуацію в їх школі.

Тетяна Бабаскіна закликала не замовчувати факти домашнього насильства, а одразу телефонувати на номер «102» або на безкоштовну національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства: 0800-500-335 (зі стаціонарного), 116-123 (з мобільного).

По завершенню заходу Тетяна Бабаскіна роздала інформаційні буклети та візитівки з контактами Херсонського місцевого центру з надання БВПД, а у приміщенні навчального закладу забезпечила роботу мобільного пункту консультування, де всі бажаючі мали змогу отримати правові консультації в індивідуальному порядку.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2088524
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
828
3474
4302
2022956
87573
80107
2088524

Ваш IP: 172.69.63.200
Час: 2020-03-31 04:07:14
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове