У Херсонському державному університеті відбувся показ фільму «Суддя»

Деталі

Правопросвітницький захід «Правовий кінозал» пройшов сьогодні в Херсоні.

Переглянути фільм «Суддя» (2014) та поспілкуватися на правову тематику з досвідченими юристами, у тому числі з адвокатами системи БПД, зібралися студенти III та IV курсів історико-юридичного факультету спеціальності «Право» Херсонського державного університету.

Відкриваючи захід, директорка Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва повідомила, що системою БПД започаткована нова форма  правопросвітницьких заходів «Правовий кінозал», яка передбачає спільний перегляд фільмів з їх подальшим обговоренням. Фільми, які входять до ТОП-15 найкращих світових фільмів на правову тематику, будуть протягом року демонструватися для різних цільових аудиторій по всій Україні.

Разом з тим Марина Ігорівна зауважила, на що під час перегляду звернути увагу майбутнім правникам та окреслила коло питань, які стануть предметом обговорення.

… Після смерті матері успішний адвокат Хенк Палмер (Роберт Дауні-мол.) приїжджає в рідне місто на похорони. Оскільки через егоїзм і честолюбність він не підтримував зв’язків із батьком і братом, віддавши всі сили кар’єрі, дома його зустрічають прохолодно.
В ході сутички з братом через авто, вони помічають, що машина батька побувала в ДТП і на ній сліди крові. Невдовзі їх батька, суддю Глена Палмера (Роберт Дюваль) затримують за підозрою у вбивстві. Сини роблять усе, щоб довести непричетність батька до злочину, проте правда далеко не така, якою б вони хотіли її бачити.

Слід сказати, щофільм зацікавив студентів: вразила не тільки приголомшлива гра Роберта Дауні-молодшого, його різноплановість, адже актор однаково легко справляється як з комедійними, так і з драматичними ролями. Головне – стрічка змушує задуматися та переосмислити життєві цінності. Водночас студенти мали можливість обмінятися думками та подискутувати на запропоновані Мариною Єлисєєвою теми: «Що важливіше для людини: гроші або власна родина і добре ім´я?», «Кому по-справжньому важливо, ким ти є: твоєму оточенню або твоїй родині?».

До обговорення долучилися також керівник Юридичної клініки Херсонського державного університету Юрій Алябов та адвокат системи БПД, доцент кафедри галузевого права історико-юридичного факультету Микола Проценко.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2088727
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1031
3474
4505
2022956
87776
80107
2088727

Ваш IP: 172.69.63.212
Час: 2020-03-31 05:17:23
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове