Про доступ учасників АТО/ООС до якісної правової допомоги

Деталі

«Ви захищали нас на полі бою, а ми – на правовому полі!» - під таким гаслом напередодні Дня Збройних сил України пройшла тематична зустріч фахівців системи БПД з учасниками  АТО/ООС, які стоять на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості.  Під час правопросвітницького заходу захисники України не тільки дізналися про систему БПД, ознайомилися з історіями успішного захисту клієнтів системи БПД Херсонської області, але й в індивідуальному порядку отримали юридичні  консультації.

Як отримати вчасно якісну правову допомогу, які соціальні пільги передбачені законодавством, чи можуть учасники АТО/ООС розраховувати на безкоштовну вторинну правову допомогу, який порядок вирішення спорів – на цих питаннях акцентували увагу фахівчині Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова.

Привітавши присутніх із Днем Збройних сил України, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко провела коротку презентацію системи БПД, розказала про структуру та послуги, які можна отримати в місцевих центрах та бюро правової допомоги.

Ознайомила Олена Вікторівна і з основними напрямками роботи установ системи БПД, пояснивши, що таке первинна, а що – вторинна правова допомога  і що учасники АТО/ООС мають право не тільки на первинну (консультації, роз´яснення з правових питань), але й на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто представництво інтересів у суді, складення процесуальних документів, захист.

Але більш детально представниця Регіонального центру зупинилась навизначених чинним законодавством соціальних гарантіях учасників АТО/ООС та способах їх реалізації.

Про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», доступ до електронних сервісів Мін´юсту та базу правових консультацій розповіла  начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Лариса Аболончикова.
Вона також запропонувала аудиторії переглянути відеоролик, створений за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», в якому батько загиблого учасника АТО ділиться своєю історією, та відеорозповідь клієнта Каховського місцевого центру з надання БВПД, учасника бойових дій Віктора Володимировича Лозинського.

Переглянути відеорозповідь клієнта можна за посиланням.

Крім обговорення наболілих питань, з якими зіштовхуються захисники України в повсякденному житті, і отримання корисної інформації для вирішення цих питань, учасники правопросвітницького заходу мали можливість отримати юридичні консультації в індивідуальному порядку, які надала Олена Іпатенко. По завершенні всі учасники заходу отримали буклети з правовими консультаціями системи БПД та проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Сподіваємося, що наведена інфографіка, яку розробили фахівці Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги, допоможе зорієнтуватися при вирішенні правових питань усім захисникам України.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2088693
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
997
3474
4471
2022956
87742
80107
2088693

Ваш IP: 172.69.63.30
Час: 2020-03-31 05:06:40
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове