Інтерактивна лекція для учнів 4 - 5 класів загальноосвітньої школи №5

Деталі

Правопросвітницький захід у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшов у Херсонській загальноосвітній школі № 5 для учнів 4-5 класів. Інтерактивну лекцію для дітей провели заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксана Тропіна.

Олена Іпатенко розказала про систему безоплатної правової допомоги, пояснивши, які правові послуги можна отримати і що всі діти мають право отримати не тільки первинну, але і вторинну правову допомогу.
Після відповідей на запитання дітей, Олена Вікторівна запропонувала переглянути розроблену презентацію та ролики системи БПД та ознайомила з Конвенцією ООН про права дитини.
Несподівано цікавим стало обговорення теми прав та обов´язків дітей,  юридичної відповідальності за протиправні вчинки.
Діти усвідомили, що держава захищає права дітей і створює всі умови для їх розвитку, здобуття освіти, охорони здоров´я тощо.

Учні дізнались і про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», у зв´язку з чим представниця системи БПД торкнулась теми насильства у шкільному середовищі, яка викликала зацікавленість дітей, бо вони ставили запитання й обмінювались думками щодо цієї проблеми.

Цікавою та змістовною була розповідь Оксани Тропіной щодо інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

По завершенні заходу Олена Іпатенко вручила дітям буклети системи БПД.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1987630
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2005
2244
2005
1926468
66675
77795
1987630

Ваш IP: 162.158.78.143
Час: 2020-02-24 17:02:09
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове