Правоохоронцям нагадали про основоположні права і свободи людини

Деталі

Лекція «Міжнародні стандарти у сфері захисту прав людини», яку провела 13 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко, зібрала в актовій залі обласного главку поліції співробітників ГУНП у Херсонській області.

 

Олена Вікторівна нагадала правоохоронцям основоположні права і свободи людини, їх захист та недопущення порушень, розглянула історичні аспекти та передумови виникнення Загальної декларації з прав людини, коротко ознайомивши зі змістом Декларації.

Разом з тим акцентувала увагу на дотриманні прав людини під час виконання своїх службових обов’язків, розповівши про міжнародні стандарти у сфері захисту прав людини та практичні аспекти, пов’язані із дотриманням права на свободу і особисту недоторканість, права на справедливе правосуддя і захист, а також недопущення катувань.

Варто сказати, що такі зустрічі проходять в рамках реалізації заходів, передбачених Меморандумом про співпрацю між Національною поліцією та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги та Спільного плану дій щодо його виконання.

У цьому переконалися представниці системи БПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова під час зустрічі з батьками, які виховують дітей з інвалідністю: інформаційно-роз´яснювальний захід «Захист прав особливої дитини» відбувся на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, яка стала своєрідним майданчиком для консультування та спільного вирішення проблемних питань представників різних цільових аудиторій.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2090158
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2462
3474
5936
2022956
89207
80107
2090158

Ваш IP: 172.69.62.137
Час: 2020-03-31 13:05:19
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове