Особливе свято для особливих дітей

Деталі

До Дня Святого Миколая в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області для особливих дітей влаштували особливе свято. Святково-розважальну програму для них підготували представники громадської організації «Коні добра» за підтримки Благодійного фонду Садіяра Мамедова.


Вітаючи гостей, директорка Регіонального центру Марина Єлисєєва коротко ознайомила батьків із системою БПД, зазначивши, що на безоплатну правову допомогу покладена правозахисна місія і що представникам соціально незахищених і вразливих верств населення надається повний юридичний супровід - від консультацій та роз´яснень до складання позовних заяв і скарг,  представництва інтересів у суді та захисту. Вручивши батькам буклети системи БПД, а дітям розмальовки Марина Ігорівна додала:

Ми віримо, що теплі слова, живе спілкування, казковий настрій, які створили дорослі,  допоможуть дітлахам відчути себе захищеними та добавлять яскравих фарб у їхнє життя, і чудо, на яке вони очікують, - обов´язково станеться.

Теплі слова і привітання почули гості і від Наталії Бондар. Громадська організація «Коні добра», яку вона очолює, на благодійних засадах допомагає родинам боротися із важкими захворюваннями, застосовуючи один із нетрадиційних методів лікування - іпотерапію, який, до речі, чудово допомагає в реабілітації дітям із синдромом ДЦП та аутизмом.

Крім святково-розважальної програми, організатори вручили дітям солодощі та подарунки.

Приємним сюрпризом для малечі стала Снігуронька з веселими іграми та сюрпризами.

По завершенні свята Марина Єлисєєва провела  для батьків невелику екскурсію центром, зауваживши, що одним із пріоритетних напрямків роботи є захист прав осіб з інвалідністю, тому двері центрів з надання БВПД Херсонщини завжди відкриті.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2088778
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1082
3474
4556
2022956
87827
80107
2088778

Ваш IP: 173.245.54.166
Час: 2020-03-31 05:33:46
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове