Про права людини і дискриміновані групи

Деталі

17 грудня у приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області для адвокатів системи області пройшла інформаційна сесія «Права дискримінованих груп в Україні», яку провели представники Національного демократичного інституту міжнародних відносин в Україні (NDI) та БО «Інша». Співорганізаторами виступила Рада адвокатів Херсонської області.

Захід проходив у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Програма сприяння рівності та протидії дискримінації в Україні», який реалізується Національним демократичним інститутом міжнародних відносин. Участь в інформаційній сесії взяла директорка Регіонального центру Марина Єлисєєва та адвокати, з якими місцевими центрами з надання БВПД укладено контракти.

Інтерактивна інформаційна сесія включала розбір таких понять, як «дискримінація» і «толерантність», а також розгляд існуючих кейсів порушення прав дискримінованих груп.

Окрім того, учасники навчання обговорили основні міфи стосовно представників різних дискримінованих груп, у тому числі ЛГБТ-спільноти, дискутували, грали та виконували практичні завдання із протидії та стигмі до представників зазначених груп, а ще - отримали корисну інформацію щодо використання коректної термінології та алгоритму дій, якщо дізналися про випадки дискримінації.

   
 

 По завершенні заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження інформаційної сесії.

 

У цьому переконалися представниці системи БПД Олена Іпатенко та Лариса Аболончикова під час зустрічі з батьками, які виховують дітей з інвалідністю: інформаційно-роз´яснювальний захід «Захист прав особливої дитини» відбувся на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, яка стала своєрідним майданчиком для консультування та спільного вирішення проблемних питань представників різних цільових аудиторій.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2090231
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2535
3474
6009
2022956
89280
80107
2090231

Ваш IP: 172.68.65.25
Час: 2020-03-31 13:27:18
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове