Партнери

Деталі

logo UPFВсеукраїнська благодійна організація "Українська фундація правової допомоги" заснована у 2011 року, має на меті розвиток і поширення кращих практик забезпечення рівних правових можливостей у захисті прав і законних інтересів.

logo-MFV-200x58Міжнародний фонд “Відродження” є благодійною організацією, яка заснована в 1990 році Джорджем Соросом. Місія фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

ЕЦПЛ

Експертний центр з прав людини – команда аналітиків з питань прав людини у сфері кримінальної юстиції. Працюють для того, щоб зробити систему кримінальної юстиції в Україні справедливою та дієвою для неухильного дотримання прав людини.

ЕЦПЛ працює з 2015 року, впроваджуючи системні зміни щодо дотримання прав людини в сфері кримінальної юстиції.

МПР

Мережа правового розвитку – це коаліція громадських організацій, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Спілка почала своє формування у 2009 році під назвою «Мережа Центрів правової інформації та консультацій». 

На сьогоднішній день спілка об’єднує 23 організації у 14 регіонах України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв‘язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та лідерство.

Широким є спектр правової проблематики, з якою працюють юристи Мережі: це і земельні, і трудові, і соціальні, і сімейні справи. Велика увага приділяється вирішенню проблем вимушених переселенців та учасників Антитерористичної операції.

Громадська організація "ВЕТЕРАНИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ "ЗІРКА" - інформаційна підтримка військовослужбовців, захист прав і свобод учасників АТО та їхніх сімей, а також допомога родинам загиблих героїв.

Херсонський обласний осередок Ліги соціальних працівник в України (ХОО ЛСПУ) зареєстровано 26 червня 2000 року. Станом на 1 січня 2009 року ХОО ЛСПУ об'єднує 192 особи.

Основна мета діяльності організації: сприяння реалізації державних та розроблених власних програм соціального становлення та соціальної підтримки дітей, молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

ТОО ЛСПУ працює за такими основними напрямками:

  • Сприяння розвитку громадянського суспільства та вплив на формування соціальної політики;
  • Сприяння розвитку соціального партнерства;
  • Покращення якості соціальних послуг; 
  • Розвиток благодійності та волонтерства;
  • Співпраця з громадськими організаціями, які підтримують програми профілактики ВІЛ/СНІД.

Молодіжна громадська організація «Нова генерація» (м. Херсон) працює з 1993 р. Місія організації: забезпечувати позитивні соціальні зміни заради розвитку територіальних громад через впровадження ефективних громадських ініціатив, розвиток соціального капіталу громад  та здійснення соціальної роботи з дітьми та молоддю.

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я – організація з нефіксованим членством. Створений у січні 1989 року. Перереєстрований 24 березня 2000 року у зв’язку зі змінами в законодавстві. Керівні органи: обласна конференція, правління, виконавчий комітет, контроль здійснює Наглядова Рада. На сьогоднішній день з різною частотою і мірою участі в програмах Фонду працюють понад 450 добровольців. Управління поточною діяльністю здійснює виконавчий комітет на чолі з головою. Стратегічне планування здійснює правління Фонду. Найвищим керівним органом Фонду є обласна конференція, яка збирається 1 раз на 4 роки.
Основною метою Фонду є максимальне залучення усіх ресурсів суспільства для надання безкоштовної правової, соціальної, медичної та іншої всебічної допомоги соціально незахищеним категоріям населення, які потребують посиленої турботи суспільства про них, налагодження співпраці з аналогічними міжнародними, всеукраїнськими та обласними організаціями для розробки та запровадження програм, які сприяють досягненню мети Фонду.

ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР "УСПІШНА ЖІНКА". 

Організація надає можливість жінкам досягти успіху в самореалізації через знання та захист своїх прав, розбудовуючи державу для гідного життя кожного і кожної!
Основні напрямки діяльності:
  • Впровадження та реалізації державної та місцевої гендерної політики та протидії торгівлі людьми;
  • Розвиток лідерських якостей, творчих здібностей, фахових навичок жінок у всіх сферах людської діяльності;
  • Захист прав та надання допомоги у соціальній та суспільній, економічній адаптації жінок, дітей та чоловіків, які опинились у кризовому стані: воєнному конфлікті; торгівлі людьми, насильстві в сім’ї та інші; 
  • Пропагування та поширення знань з питань здорового способу життя, проблем здоров’я нації та екології;
  • Сприяння розбудові громадянського суспільства та демократії.
 
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХЕРСОНСЬКИЙ КЛУБ ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ" 
   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2089978
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2282
3474
5756
2022956
89027
80107
2089978

Ваш IP: 172.69.63.126
Час: 2020-03-31 12:17:08
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове