Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

Деталі

КушнеренкоГромадяни М. та Г. обвинувачувались у тому, що у 2013 році (на той момент вони були ще неповнолітніми) таємно проникли до приватної будівлі, звідки викрали 18 декоративних голубів дорогих порід на загальну суму 7200 грн. За ч. 3 ст. 185 КК України їм загрожувало покарання на строк від 3 до 6 років позбавлення волі.

13.02.2017 на адресу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшла ухвала суду про призначення громадянину М. захисника. У той же день Регіональним центром видано доручення №021-0000247 адвокату Кушнеренко Тамарі Валеріївні.

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

Завдяки професійним діям адвоката учасник АТО отримав законні підстави повернутись на роботу після демобілізації та отримати середньомісячний заробіток за весь час проходження служби

Деталі

blonskiyГромадянин З. працював сторожем у лісомисливському господарстві. У 2013 році він був звільнений і одночасно з ним була укладена цивільно-правова угода, за якою він мав виконувати за грошову винагороду ті самі функції на тому ж підприємстві. У серпні 2014 року З. був призваний до Збройних Сил за мобілізацією, проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Після демобілізації він вирішив повернутись до роботи у тому ж господарстві, однак йому відмовили. Керівництво пояснило, що, оскільки З. працював не за трудовою, а цивільно-правовою угодою, то він не має права на поновлення на роботі, а також на отримання середнього заробітку на час військової служби.

Громадянин звернувся за допомогою до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД. Оскільки відновити свої права він міг лише у судовому порядку, йому було призначено адвоката – Блонського Дениса Миколайовича (доручення № 27-2015 від 25.11.2015).

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката учасник АТО отримав законні підстави повернутись на роботу після демобілізації та отримати середньомісячний заробіток за весь час проходження служби

Завдяки професійним діям адвоката, змінено правову кваліфікацію злочину з тяжкого на невеликої тяжкості

Деталі

galygaГромадянин Р. був затриманий співробітниками поліції за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Про затримання був повідомлений Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області, для захисту затриманого призначено адвоката Олександра Галигу (доручення № 021-0001596 від 18.09.2015).

Прибувши до відділу поліції, адвокат провів конфіденційне побачення з клієнтом і з’ясував такі обставини. Громадянин Р., 1945 року народження, мав сина С., який ніде не працював, зловживав спиртним і постійно вимагав гроші у свого батька. При  цьому він неодноразово застосовував до пенсіонера погрози і навіть фізичну силу. 17.09.2015 громадянин С. вкотре прийшов до батька, будучи у стані алкогольного сп’яніння, став вимагати гроші. Батько відмовився, і тоді син став його жорстоко бити – спочатку руками, а потім ніжками від стільця, після чого виштовхнув його на кухню. Побоюючись за власне життя, громадянин Р. схопив кухонний ніж, який лежав на столі, і наніс ним один начебто несильний удар сину в тулуб, після чого той припинив наносити удари і вийшов з кімнати. Була викликана швидка допомога, сина відвезли до лікарні, де наступного дня він помер.

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката, змінено правову кваліфікацію злочину з тяжкого на невеликої тяжкості

Адвокат з Херсонщини довів відсутність у діях підозрюваної складу злочину

Деталі

Okhlopkov IЗа вчинення декількох крадіжок неповнолітній В. був засуджений до умовного терміну покарання. Працівники поліції вирішили, що причиною його злочинної поведінки стало те, що батьки приділяли сину недостатньо уваги, не виконували свої обов’язки по догляду за дитиною. Результатом чого стало відкриття кримінального провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) щодо матері неповнолітнього - громадянки Ш. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Детальніше: Адвокат з Херсонщини довів відсутність у діях підозрюваної складу злочину

Завдяки професійній роботі адвоката, з відповідача стягнуто на користь клієнтки аліменти у твердій грошовій сумі

Деталі

KarpenkoАдвокат системи БВПД Денис Карпенко на підставі доручення Херсонського місцевого центру з надання БВПД склав позовну заяву про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, а потім представляв інтереси клієнтки в суді.

Рішенням Херсонського міського суду позовну заяву задоволено в повному обсязі. Вирішено стягнути з відповідача на користь клієнтки аліменти у твердій грошовій сумі. Рішення суду набрало законної сили.

 

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Кількість переглядів сайту  

093980
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
58
766
3494
39516
24560
23822
93980

Ваш IP: 54.204.107.91
Час: 2017-03-24 00:12:58
   
Яндекс.Метрика
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове