Адвокат Денис Риженко довів у суді неможливість притягнення клієнта до адміністративної відповідальності

Деталі

Риженко04.04.2017 до Олешківського бюро правової допомоги звернувся громадянин Ш. стосовно надання йому безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає представництво його інтересів у суді як особи, що притягається до адміністративної відповідальності по статті 130 КУпАП.

За дорученням Херсонського місцевого центру від 13.04.2017 №423-Д клієнту було призначено адвоката Дениса Риженко.

Клієнт наполягав, що працівники поліції на нього склали протокол за керування транспортним засобом у нетверезому стані, всупереч тому, що він не здійснював керування, а водієм був його син.

Детальніше: Адвокат Денис Риженко довів у суді неможливість притягнення клієнта до адміністративної відповідальності

Адвокат Володимир Фінкевич допоміг клієнту довести право на спадкування за померлою на тимчасово окупованій території особою

Деталі

Phinkevych 2До Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся гр. Р. за отриманням БВПД, що передбачає складання документів процесуального характеру та здійснення представництва його інтересів у суді.

Суть справи полягала в наступному: 18.02.2016 року у місті Донецьк померла мати клієнта, у  зв’язку з чим останній звернувся до Першої Херсонської державної нотаріальної контори за отриманням свідоцтва на спадщину за законом.

Нотаріусом заведено спадкову справу, однак надано клієнту відмову у видачі свідоцтва через те, що клієнтом не повідомлено місце відкриття спадщини. Слід зазначити, що предметом спадкування виступало право на отримання пенсії в сумі 25 246,91 грн.

За дорученням Херсонського місцевого центру від 03.10.2016 №253-Д клієнту було призначено адвоката Володимира Фінкевича.

Детальніше: Адвокат Володимир Фінкевич допоміг клієнту довести право на спадкування за померлою на тимчасово окупованій території особою

Зібрані адвокатом докази вказали на наявність підстав для задоволення позову

Деталі

BurlayДо Нововоронцовського бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Бериславського місцевого центру з надання БВПД, за правовою допомогою звернулася громадянка М., яка є інвалідом і потребувала вторинної  правової допомоги у вирішенні питання щодо визнання права власності у порядку спадкування.

За дорученням Бериславського місцевого центру від 23.06.2017 № 03-02/65 клієнту було призначено адвоката Дмитра Бурлая.

Адвокат зустрівся з клієнтом та з'ясував, що 24.01.2015 року помер її чоловік – гр. Ю. Після його смерті відкрилась спадщина, у тому числі на житловий будинок. 

Гр. М. є спадкоємцем першої черги, яка прийняла спадщину.

Відповідно до дозволу на право виконання будівельних робіт, виданого виконкомом Нововоронцовської районної ради, було надано дозвіл на будівництво одноповерхового індивідуального жилого будинку згідно з планом забудови на земельній ділянці. Дата закінчення будівельних робіт - 1978 рік. Фактично будинок побудовано та прийнято в експлуатацію 11липня 1978 року. Довідкою Каховського бюро технічної інвентаризації зазначено, що право власності на будинок належить гр. Ю.

Детальніше: Зібрані адвокатом докази вказали на наявність підстав для задоволення позову

Завдяки правильній правовій позиції адвоката Євгена Шиліна, суд відмовив у задоволені позовних вимог

Деталі

shylinДо Бериславського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка В., якій правова допомога необхідна була для здійснення представництва її інтересів як відповідача в цивільній справі.

За дорученням Бериславського місцевого центру від 05.07.2017 №03-02/70 клієнту було призначено адвоката Євгена Шиліна.

Зустрівшись з клієнтом та ознайомившись з документами, наданими  гр. В., адвокат з'ясував, що Бериславським районним судом Херсонської області розглядається справа за позовом громадянина С. до громадянки В. про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

З пояснень гр. В. вбачалось, що у березні 2005 року гр. С. продав будинок, який належав їй на праві приватної власності, батьку гр. В., але право власності не переоформили.

Детальніше: Завдяки правильній правовій позиції адвоката Євгена Шиліна, суд відмовив у задоволені позовних вимог

Врахувавши доводи працівника відділу представництва, суд задовільнив апеляційну скаргу

Деталі

Волошина09.06.2017 року до Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Беркулян Віктор Логінович, який дізнався про можливість отримання безоплатної правової допомоги від своєї знайомої.

У цей ж день наказом Бериславського місцевого центру на надання правової допомоги Беркулян В.Л. у захисті його спадкових прав було уповноважено працівника відділу представництва Ірину Волошину.

У березні 2009 року Качкарівська сільська рада Бериславського району Херсонської області звернулася до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою, зазначаючи, що на території ради знаходиться земельна частка (пай) площею 7011,6 га, яка належала на праві власності Беркулян Л.Л., який помер 24.06.2000 року. Після його смерті відкрилася спадщина на вищезазначену земельну частку (пай). Посилаючись на те, що спадкоємці відмовилася від прийняття спадщини, заявник просив суд визнати відумерлою спадщиною наведену вище земельну частку (пай) та передати її у власність територіальної громади в особі Качкарівської сільської ради Бериславського району Херсонської області.

Детальніше: Врахувавши доводи працівника відділу представництва, суд задовільнив апеляційну скаргу

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
feedback
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

352806
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
447
1021
4579
298285
23607
43162
352806

Ваш IP: 54.224.50.28
Час: 2017-10-20 09:54:32
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове