Завдяки професійній роботі адвоката двічі відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу

Деталі

Ivanov 227.11.2016 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшло повідомлення з відділу поліції про затримання громадянина Д. за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (грабіж). Для здійснення захисту затриманого Центр призначив адвоката Іванова Сергія Сергійовича (доручення № 021-0001871).

Детальніше: Завдяки професійній роботі адвоката двічі відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу

Визнання письмових доказів недопустимими враховано судом при винесенні виправдувального вироку

Деталі

shylinГромадянин Ч. обвинувачувався органами досудового розслідування у вчиненні розбійного нападу та замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). За версією слідства він 26.06.2015 разом зі своєю знайомою І. зайшов до будинку потерпілого Л., 1918 року народження, і став просити його позичити грошей. Почувши відмову, Ч. начебто наніс йому металевою арматурою 5 ударів по голові, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння. Вважаючи Л. мертвим, обвинувачений забрав у нього гроші у сумі 1107 грн. та залишив будинок. Потерпілому було вчасно надано медичну допомогу і госпіталізовано до лікарні. Через декілька місяців він помер, однак з причин, не пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень.

У суді обвинувачений заявив клопотання про призначення йому захисника. Суд виніс відповідну ухвалу і направив її до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області. 01.10.2015 Центром призначено обвинуваченому адвоката Шиліна Євгена Юрійовича, якому видано доручення №021-0001691.

Детальніше: Визнання письмових доказів недопустимими враховано судом при винесенні виправдувального вироку

Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

Деталі

КушнеренкоГромадяни М. та Г. обвинувачувались у тому, що у 2013 році (на той момент вони були ще неповнолітніми) таємно проникли до приватної будівлі, звідки викрали 18 декоративних голубів дорогих порід на загальну суму 7200 грн. За ч. 3 ст. 185 КК України їм загрожувало покарання на строк від 3 до 6 років позбавлення волі.

13.02.2017 на адресу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшла ухвала суду про призначення громадянину М. захисника. У той же день Регіональним центром видано доручення №021-0000247 адвокату Кушнеренко Тамарі Валеріївні.

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката, суд виправдав двох обвинувачених у крадіжці

Завдяки професійним діям адвоката учасник АТО отримав законні підстави повернутись на роботу після демобілізації та отримати середньомісячний заробіток за весь час проходження служби

Деталі

blonskiyГромадянин З. працював сторожем у лісомисливському господарстві. У 2013 році він був звільнений і одночасно з ним була укладена цивільно-правова угода, за якою він мав виконувати за грошову винагороду ті самі функції на тому ж підприємстві. У серпні 2014 року З. був призваний до Збройних Сил за мобілізацією, проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Після демобілізації він вирішив повернутись до роботи у тому ж господарстві, однак йому відмовили. Керівництво пояснило, що, оскільки З. працював не за трудовою, а цивільно-правовою угодою, то він не має права на поновлення на роботі, а також на отримання середнього заробітку на час військової служби.

Громадянин звернувся за допомогою до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД. Оскільки відновити свої права він міг лише у судовому порядку, йому було призначено адвоката – Блонського Дениса Миколайовича (доручення № 27-2015 від 25.11.2015).

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката учасник АТО отримав законні підстави повернутись на роботу після демобілізації та отримати середньомісячний заробіток за весь час проходження служби

Завдяки професійним діям адвоката, змінено правову кваліфікацію злочину з тяжкого на невеликої тяжкості

Деталі

galygaГромадянин Р. був затриманий співробітниками поліції за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Про затримання був повідомлений Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області, для захисту затриманого призначено адвоката Олександра Галигу (доручення № 021-0001596 від 18.09.2015).

Прибувши до відділу поліції, адвокат провів конфіденційне побачення з клієнтом і з’ясував такі обставини. Громадянин Р., 1945 року народження, мав сина С., який ніде не працював, зловживав спиртним і постійно вимагав гроші у свого батька. При  цьому він неодноразово застосовував до пенсіонера погрози і навіть фізичну силу. 17.09.2015 громадянин С. вкотре прийшов до батька, будучи у стані алкогольного сп’яніння, став вимагати гроші. Батько відмовився, і тоді син став його жорстоко бити – спочатку руками, а потім ніжками від стільця, після чого виштовхнув його на кухню. Побоюючись за власне життя, громадянин Р. схопив кухонний ніж, який лежав на столі, і наніс ним один начебто несильний удар сину в тулуб, після чого той припинив наносити удари і вийшов з кімнати. Була викликана швидка допомога, сина відвезли до лікарні, де наступного дня він помер.

Детальніше: Завдяки професійним діям адвоката, змінено правову кваліфікацію злочину з тяжкого на невеликої тяжкості

   
   
   
Юридичні консультації Міністра юстиції України Павла Петренка
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
ATO ATO memory ATO banner map info 1 ATO banner map info 2 ATO banner map info 3 ATO banner map info 4 ATO banner map info 5
   
   
Infografika
   
   
Digest
   
DNA 219x116
   

Кількість переглядів сайту  

129313
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
982
746
2696
76691
28499
31428
129313

Ваш IP: 54.145.81.105
Час: 2017-04-26 22:26:01
   
Яндекс.Метрика
   
© 2014-2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове