Жінка змогла оформити спадщину, яка знаходиться на тимчасово окупованій території

Деталі

спадщина наследствоУ Херсоні адвокат системи БПД допоміг внутрішньо переміщеній особі в судовому порядку набути права власності на спадщину, яка знаходиться на тимчасово окупованій території.

Як розповів адвокат Іван Дубков, який був призначений Херсонським місцевим центром з надання БВПД для допомоги клієнтці, до них звернулася громадянка Т. із заявою, що її чоловік помер в м. Торез Донецької області. Після його смерті відкрилась спадщина, яку жінка хотіла отримати, оскільки на день її відкриття проживала разом зі своїм чоловіком.

Детальніше: Жінка змогла оформити спадщину, яка знаходиться на тимчасово окупованій території

Фахівці системи БПД допомогли збільшити розмір аліментів для одинокої матері

Деталі

alimenty 2018На Херсонщині фахівець Верхньорогачицького бюро правової допомоги Людмила Яценко допомогла матері, яка виховує двох дітей, отримати належні аліменти.

До Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка К. із заявою про збільшення розміру аліментів на двох неповнолітніх дітей у зв´язку з тим, що матеріальне становище її колишнього чоловіка значно покращилося.

Детальніше: Фахівці системи БПД допомогли збільшити розмір аліментів для одинокої матері

Адвокат системи БПД допомогла клієнту зарахувати період служби в ЗСУ до страхового стажу

Деталі

пенсійне посвдПісля відмови Управління Пенсійного фонду України зробити перерахунок пенсії, зарахувавши до страхового стажу період проходження служби в Збройних Силах України, громадянин Б. звернувся до за захистом своїх прав до місцевого центру.

27.03.2017 року до Олешківського бюро правової допомоги звернувся громадянин Б. з проханням скласти позовну заяву та представити його інтереси в суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допомогла клієнту зарахувати період служби в ЗСУ до страхового стажу

Адвокат системи БПД допоміг внутрішньо переміщеній особі відновити соціальні виплати

Деталі

vpoУправління праці та соціального захисту населення призупинило виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеній особі, яка надається ВПО для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Адвокат Володимир Фінкевич, призначений Херсонським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів незаконність таких дій і домігся поновлення виплат.

27.10.2017 року до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка П. із заявою про складання адміністративного позову щодо оскарження дій Управління праці та соціального захисту населення та здійснення представництва її інтересів у суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг внутрішньо переміщеній особі відновити соціальні виплати

Адвокат системи БПД допомогла стягнути кошти за неналежне виконання договору

Деталі

ВасильєваГромадянка М. та фізична особа-підприємець уклали 02.08.2016 року договір купівлі-продажу, за умовами якого жінці на протязі 28 робочих днів повинні були поставити вікно ПВХ та балкон. Загальна вартість товару становила 8240,00 грн.

Громадянка М., згідно з умовами договору, здійснила передплату в розмірі 1000,00 грн. У подальшому вона робила часткові оплати за товар на загальну суму 6692,00 грн.

Однак вікна та балкон встановлені не були, у зв’язку з чим гр. М. у травні 2017 року звернулася до Херсонського місцевого центру з надання БВПД про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання позовної заяви та здійснення представництва її інтересів у суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допомогла стягнути кошти за неналежне виконання договору

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

732816
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
400
1249
1649
681260
19698
50520
732816

Ваш IP: 54.81.195.140
Час: 2018-07-17 06:38:16
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове