Адвокат системи БПД допомогла клієнту зарахувати період служби в ЗСУ до страхового стажу

Деталі

пенсійне посвдПісля відмови Управління Пенсійного фонду України зробити перерахунок пенсії, зарахувавши до страхового стажу період проходження служби в Збройних Силах України, громадянин Б. звернувся до за захистом своїх прав до місцевого центру.

27.03.2017 року до Олешківського бюро правової допомоги звернувся громадянин Б. з проханням скласти позовну заяву та представити його інтереси в суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допомогла клієнту зарахувати період служби в ЗСУ до страхового стажу

Адвокат системи БПД допоміг внутрішньо переміщеній особі відновити соціальні виплати

Деталі

vpoУправління праці та соціального захисту населення призупинило виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеній особі, яка надається ВПО для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Адвокат Володимир Фінкевич, призначений Херсонським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів незаконність таких дій і домігся поновлення виплат.

27.10.2017 року до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка П. із заявою про складання адміністративного позову щодо оскарження дій Управління праці та соціального захисту населення та здійснення представництва її інтересів у суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допоміг внутрішньо переміщеній особі відновити соціальні виплати

Адвокат системи БПД допомогла стягнути кошти за неналежне виконання договору

Деталі

ВасильєваГромадянка М. та фізична особа-підприємець уклали 02.08.2016 року договір купівлі-продажу, за умовами якого жінці на протязі 28 робочих днів повинні були поставити вікно ПВХ та балкон. Загальна вартість товару становила 8240,00 грн.

Громадянка М., згідно з умовами договору, здійснила передплату в розмірі 1000,00 грн. У подальшому вона робила часткові оплати за товар на загальну суму 6692,00 грн.

Однак вікна та балкон встановлені не були, у зв’язку з чим гр. М. у травні 2017 року звернулася до Херсонського місцевого центру з надання БВПД про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання позовної заяви та здійснення представництва її інтересів у суді.

Детальніше: Адвокат системи БПД допомогла стягнути кошти за неналежне виконання договору

Справа, яка розглядалась більше трьох років, завершилась виправдувальним вироком завдяки сумлінній роботі адвоката

Деталі

kletskoУ жовтні 2014 року на адресу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшла постанова слідчого про призначення захисника громадянину О., підозрюваному у кримінальному провадженні №12014230070002505 у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.309 КК України - незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене повторно. Санкція цієї статті передбачає покарання від 2 до 5 років позбавлення волі. Центром був призначений адвокат Клецько Юрій Семенович (доручення №021-0001654 від 13.10.2014).

З матеріалів справи вбачалось, що двоє працівників міліції, які здійснювали патрулювання в районі школи, помітили на території спортивного майданчика О., який курив сигарети. Вони підійшли до нього, щоб скласти протокол про адміністративне правопорушення за ст. 1751 КпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). Під час особистого огляду в нього було вилучено шприц з ацетильованим опієм. Провівши конфіденційне побачення з клієнтом, захисник з’ясував, що той категорично заперечує свою вину. Він стверджував, що шприц йому підкинули працівники міліції.

Детальніше: Справа, яка розглядалась більше трьох років, завершилась виправдувальним вироком завдяки сумлінній роботі адвоката

Начальник відділу представництва Ірина Маєвська вирішила правовий спір за допомогою медіації

Деталі

121.07.2017 року до Білозерського бюро правової допомоги звернувся громадянин Ч. за наданням йому безоплатної вторинної правової допомоги у вигляді складення позовної заяви про визнання недійсним рішення сільської ради від 29.07.2005 року та скасування державного акту на право власності на земельну ділянку, у зв’язку з тим, що виділена у власність земельна ділянка накладається на земельну ділянку заявника.

Детальніше: Начальник відділу представництва Ірина Маєвська вирішила правовий спір за допомогою медіації

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

650990
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
626
493
3101
594426
32951
47060
650990

Ваш IP: 54.80.189.255
Час: 2018-05-24 11:12:20
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове