Врахувавши доводи працівника відділу представництва, суд задовільнив апеляційну скаргу

Деталі

Волошина09.06.2017 року до Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Беркулян Віктор Логінович, який дізнався про можливість отримання безоплатної правової допомоги від своєї знайомої.

У цей ж день наказом Бериславського місцевого центру на надання правової допомоги Беркулян В.Л. у захисті його спадкових прав було уповноважено працівника відділу представництва Ірину Волошину.

У березні 2009 року Качкарівська сільська рада Бериславського району Херсонської області звернулася до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою, зазначаючи, що на території ради знаходиться земельна частка (пай) площею 7011,6 га, яка належала на праві власності Беркулян Л.Л., який помер 24.06.2000 року. Після його смерті відкрилася спадщина на вищезазначену земельну частку (пай). Посилаючись на те, що спадкоємці відмовилася від прийняття спадщини, заявник просив суд визнати відумерлою спадщиною наведену вище земельну частку (пай) та передати її у власність територіальної громади в особі Качкарівської сільської ради Бериславського району Херсонської області.

Детальніше: Врахувавши доводи працівника відділу представництва, суд задовільнив апеляційну скаргу

Завдяки професійній роботі адвоката апеляційний суд скасував постанову у справі про адміністративне правопорушення

Деталі

Краснова

24.10.2016 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшло повідомлення про застосування адміністративного арешту щодо громадянина В. Постановою судді він був визнаний винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 44 КпАП, за незаконне зберігання наркотичних засобів у невеликих розмірах (з текстом постанови можна ознайомитись тут).

Для надання правової допомоги В. Центр призначив адвоката Краснову Ірину Володимирівну (доручення №021-0001682 від 24.10.2016).

Зустрівшись з клієнтом, адвокат з’ясувала, обставини справи. Під час виселення В. з будинку працівниками Державної виконавчої служби спільно з співробітниками поліції, у нього в кімнаті знайшли наркотичний засіб – каннабіс. На місце події викликали слідчого, який провів огляд і вилучення даної речовини та направив її на дослідження. У засіданні В. заперечував свою причетність до скоєння правопорушення, однак суддя врахував показання свідків, а саме власниці будинку і поліцейських, та постановив притягнути його до відповідальності.

Детальніше: Завдяки професійній роботі адвоката апеляційний суд скасував постанову у справі про адміністративне правопорушення

Порушення процедури проведення слідчих дій стало підставою для виправдання обвинувачених

Деталі

kolosovР. обвинувачувався за ч. 3 ст. 185 КК України у тому, що разом з Л. таємно проник до сільського магазину, звідки викрав різні товари на суму понад 5000 гривень. Йому загрожувало покарання від трьох до шести років позбавлення волі, а на момент розгляду справи щодо нього було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Захист Р. здійснював призначений Регіональним центром з надання БВПД у Херсонський області адвокат Колосов Микола Анатолійович (доручення №021-0000552 від 01.04.2016).

З самого початку розслідування здавалось, що на Р. безальтернативно чекає обвинувальний вирок. У нього вдома знайшли частину викрадених речей, з місця події були вилучені сліди пальців рук, інший співучасник Л. зізнався у скоєнні злочину і усіляко сприяв слідству. Однак адвокат звернув увагу на грубі порушення процесуального законодавства під час розслідування і скористався цим у суді.

Детальніше: Порушення процедури проведення слідчих дій стало підставою для виправдання обвинувачених

Херсонський адвокат довів відсутність у діях особи складу злочину

Деталі

Вознюк О

Громадянин М. обвинувачувався у тому, що, будучи засудженим у 2014 році за ч. 2 ст. 125 КК України до 200 годин громадських робот, відмовився від відбування даного покарання на одному з комунальних підприємств, а також неодноразово порушував обв’язки щодо явки на реєстрацію до кримінально-виконавчої інспекції. За ч. 2 ст. 389 КК України йому загрожувало покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. У суді громадянин М. заявив клопотання про забезпечення йому захисника за рахунок держави. Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області було призначено адвоката Олександра Вознюка (доручення №021-0000249 від 16.02.2016).

Зустрівшись з клієнтом, адвокат з’ясував, що той дійсно не відбував призначеного судом покарання. Але причиною цього було те, що на комунальному підприємстві йому не надали можливість виконувати роботи після 17:00, тобто у вільний від основної роботи час. Крім того, йому відмовили у проведенні медичного огляду, видачі спеціального одягу та захисних засобів. З цього приводу він неодноразово звертався до керівництва підприємства та кримінально-виконавчої інспекції, однак на його вимоги ніхто не реагував. Узгодивши правову позицію, адвокат долучився до захисту.

Детальніше: Херсонський адвокат довів відсутність у діях особи складу злочину

Адвокат довів, що особа діяла в стані необхідної оборони

Деталі

bityura16.06.2016 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надійшло повідомлення про затримання громадянки З. за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Для здійснення захисту Центром було призначено адвоката Бітюру Анатолія Анатолійовича (доручення №021-0000987).

Зустрівшись з клієнткою, захисник дізнався, що між нею і її співмешканцем виникла сварка, в ході якої той почав її душити. Вона схопила кухонний ніж і нанесла йому один удар в живіт, після чого втекла з будинку і почала кликати людей на допомогу.

Детальніше: Адвокат довів, що особа діяла в стані необхідної оборони

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
feedback
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy 2
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
AAU autumn2017 230х140
   

Кількість переглядів сайту  

274816
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
118
1136
3376
221713
23061
37973
274816

Ваш IP: 54.198.0.187
Час: 2017-08-24 02:04:15
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове