Фахівець Каховського місцевого центру допоміг захистити права споживача

Деталі

ГладишенкоДо Каховського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин М., учасник бойових дій, для надання йому безоплатної вторинної правової допомоги у вирішенні справи про захист права споживача.

Каховський місцевий центр уповноважив фахівця Новокаховського бюро правової допомоги Івана Гладишенка (наказ 01-17/128 від 13 травня 2017 року) представляти інтереси громадянина М. у суді.

Суть справи полягала в тому, що клієнт заплатив гроші за виконання робіт по встановленню сходів у своєму будинку, однак сходи не були повністю виготовлені у передбачений договором строк. Під час першої зустрічі з клієнтом представник дійшов висновку, що умови договору надавачем послуг не виконані належним чином, а тому, з метою встановлення істини по справі, необхідно провести судову експертизу.

Відповідно до ст. 611 ЦК України, у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема:

Детальніше: Фахівець Каховського місцевого центру допоміг захистити права споживача

Завдяки фахівцю Голопристанського місцевого центру клієнт може без перешкод користуватися власним житлом

Деталі

КомаренкоДо Голопристанського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин К., який потребував безоплатної вторинної правової допомоги. Складення документів процесуального характеру та представництво інтересів клієнта К. в суді Голопристанський місцевий центр доручив начальнику  відділу представництва Вікторії Комаренко (довіреність №144-2017 від 18.09.2017 року). 

Суть справи полягала в тому, що громадянин К. є власником житлового будинку з господарчими та побутовими будівлями та спорудами, що підтверджується витягом про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 2006 року.

Громадянин К. є одинокою людиною похилого віку, потребує сторонньої допомоги, тому домовився з громадянкою Щ., яка не є членом його сім’ї чи родичкою, про те, що жінка переїде проживати за його адресою, щоб допомагати поратись по господарству. Натомість склав на її ім’я заповіт на своє майно та зареєстрував громадянку Щ. за своєю адресою.

Детальніше: Завдяки фахівцю Голопристанського місцевого центру клієнт може без перешкод користуватися власним житлом

Фахівець Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольга Соколенко допомогла клієнту прийняти спадщину

Деталі

СоколенкоДо Великоолександрівського бюро правової допомоги звернулася громадянка К. для надання їй правової допомоги у вирішенні питання отримання спадщини, строк прийняття якої пропущений. Бериславський місцевий центр з надання БВПД уповноважив начальника Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольгу Соколенко представляти інтереси громадянки К. у суді.

Під час першої зустрічі з клієнткою працівник бюро дійшла висновку, що остання пропустила шестимісячний строк для подачі нотаріусу заяви про прийняття спадщини з поважної причини. Право на нерухоме майно спадкоємиця отримала за заповітом померлої. Заповідач була бабусею громадянки К., яка весь час мешкала окремо. З дитинства громадянка К. проживала у будинку-інтернаті, після закінчення якого переїхала до іншого району, де вступила на денну форму навчання професійного аграрного ліцею.        

На момент смерті бабусі громадянка К. навчалася, про існування заповіту їй ніхто не повідомив. Своєчасно висловити своє волевиявлення на прийняття спадщини громадянка К. не змогла, оскільки дізналася про наявність заповіту лише коли його отримала через да роки після смерті бабусі. Вказаний документ, як виявилося, зберігався в особовій справі навчального закладу.

Детальніше: Фахівець Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольга Соколенко допомогла клієнту прийняти спадщину

Фахівець Бериславського місцевого центру з надання БВПД допомогла клієнту у справі про позбавлення права користування житловим приміщенням

Деталі

ВолошинаЗа безоплатною вторинною правовою допомогою до Бериславського місцевого центру з надання БВПД 03.08.2017 звернувся громадянин С.

Бериславський місцевий центр наказом №68-0 від 14.08.2017 року уповноважив працівника відділу представництва Ірину Волошину на надання клієнту С. безоплатної вторинної правової допомоги.

Суть справи полягала в наступному: громадянин С. є співвласником будинку. У вказаному будинку зареєстрована відповідач - неповнолітня К., яка фактично у ньому ніколи не проживала. 

Донька громадянина С. уклала шлюб із громадянином А., усиновила його неповнолітню дитину К. Згодом шлюб між донькою гр. С. та гр. А. розірвано, усиновлення скасовано.

Клієнт був вимушений зареєструвати у своєму будинку дитину А., оскільки дівчинка мала іти до школи, а без реєстрації її не могли оформити. Батько дитини не був ніколи зареєстрований та не проживав у зазначеному вище будинку, місцезнаходження його невідоме.

Детальніше: Фахівець Бериславського місцевого центру з надання БВПД допомогла клієнту у справі про позбавлення права користування житловим приміщенням

Адвокат Денис Блонський допоміг клієнту оскаржити постанову про накладення адміністративного стягнення

Деталі

blonskiyГромадянин Г., дізнавшись, що на примусовому виконанні Голопристанського міськрайонного ВДВС Головного територіального управління юстиції у Херсонській області перебуває постанова про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1185 грн., звернувся до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД.

Він потребував вторинної правової допомоги у виді складення документів процесуального характеру та представництва інтересів особи в суді. Для надання БВПД Голопристанський місцевий центр 28.07.2017 призначив адвоката Дениса Блонського, видавши йому  доручення №103-2017.

Зі змісту постанови, яку громадянин Г. отримав у липні 2017 року, вбачається, що він допустив порушення вимог п.14.6 «в» ПДР України, вчинив обгін ближче ніж за 50 метрів до пішохідного переходу, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 122 ч.2 КУпАП із накладенням штрафу у розмірі 425 грн.

Детальніше: Адвокат Денис Блонський допоміг клієнту оскаржити постанову про накладення адміністративного стягнення

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

548761
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1494
1641
1494
490531
32544
37378
548761

Ваш IP: 54.162.229.109
Час: 2018-03-19 20:28:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове