Адвокат Сергій Іванов допоміг клієнту довести право на отримання пенсії держслужбовця

Деталі

Ivanov 229.09.2017 року до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Г. за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання адміністративного позову про визнання незаконними дій посадових осіб УПФУ та зобов’язання вчинити певні дії, а також здійснення представництва інтересів клієнта у суді.

Суть справи полягала в наступному: громадянин Г. у квітні 2017 року звернувся до ПФУ із заявою про нарахування пенсії як державному службовцю, оскільки має стаж державної служби 21 рік (13 років 8 місяців на посадах віднесених до державної служби та 7 років проходження військової служби).

Однак йому було відмовлено, з посиланням на те, що строк проходження служби в лавах радянської армії не зараховується до стажу для визначення пенсії державного службовця.

Детальніше: Адвокат Сергій Іванов допоміг клієнту довести право на отримання пенсії держслужбовця

Часткове задоволення позову про стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів

Деталі

КушнеренкоАдвокат Тамара Кушнеренко допомогла клієнту у справі щодо стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів.

До Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Г. для отримання допомоги, що передбачає складання процесуальних документів та представництво інтересів особи в суді.

За дорученням Голопристанського місцевого центру № 118-2017 від 23.08.2017 року був призначений адвокат Тамара Кушнеренко.

Суть справи полягала в тому, що у громадянки Г. з громадянином Д. є неповнолітній син. У вересні 2010 року Каланчацьким районним судом було винесено рішення по справі, яким з відповідача стягнуто аліменти на утримання дитини у розмірі ¼ грн. щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Виконавчий лист був поданий на примусове виконання до відділу державної виконавчої служби Каланчацького районного управління юстиції у Херсонській області.

Детальніше: Часткове задоволення позову про стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів

Завдяки адвокату суд визнав особу недієздатною та призначив опікуна

Деталі

КушнеренкоАдвокат Тамара Кушнеренко допомогла клієнту у визнанні недієздатним сина та стати його опікуном.

До Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Б. за отриманням БВПД, що передбачає складання документів процесуального характеру та здійснення представництва його інтересів у суді.

За дорученням Голопристанського місцевого центру від 07.04.2017 року № 58-2017 клієнту було призначено адвоката Тамару Кушнеренко.

Суть справи полягала в тому, що громадянин Б. має сина П., родинні відносини з яким підтверджуються копією свідоцтва про народження, виданого Мирненською селищною радою Каланчацького району. Син є інвалідом з дитинства, оскільки має психічне захворювання – множинні вроджені вади розвитку головного мозку, що підтверджується медичним висновком від 10.06.2008 року.

Громадянин П. на даний момент проживає разом із батьком – гр. Б. Є необхідність встановити над ним опіку.

Детальніше: Завдяки адвокату суд визнав особу недієздатною та призначив опікуна

Адвокат Денис Риженко допоміг клієнту довести невинуватість у вчиненні адміністративного правопорушення

Деталі

Риженко13.04.2017 до Херсонського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Ш., який потребував надання безоплатної вторинної правової допомоги у суді з питань оскарження постанови, складеної відносно нього поліцейським СРПП Олешківського відділення поліції.

Суть справи полягала в наступному: клієнт був пасажиром мотоциклу, за кермом якого перебував його син. Під час зупинки транспортного засобу син відійшов до магазину, а клієнт залишився біля мотоциклу. У той час під'їхав патрульний автомобіль, поліцейський став вимагати у клієнта посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та страховий поліс.

Громадянин Ш. пояснив, що не керував транспортним засобом, тому не є водієм та посилався на норми ПДД, які зобов'язують вчиняти зазначені дії лише водія.

Детальніше: Адвокат Денис Риженко допоміг клієнту довести невинуватість у вчиненні адміністративного правопорушення

Адвокат допомогла клієнтці оспорити батьківство дитини

Деталі

КушнеренкоАдвокат Тамара Кушнеренко допомогла клієнтці у справі про оспорювання батьківства та визнання батьком дитини.

За дорученням Голопристанського місцевого центру з надання БВПД від 17.07.2017 адвокат Тамара Кушнеренко звернулася до суду з позовом  в інтересах клієнтки про оспорювання батьківства гр. Д. та визнання батьком дитини гр. М.

Суть справи полягала в наступному: з 2014 року громадянка К. перебувала у шлюбі з громадянином Д., з яким не проживає більше двох років, разом із тим проживає з іншим чоловіком - громадянином М. - та в них у березні 2017 року народилася спільна дитина.

З колишнім чоловіком шлюб у встановленому законодавством порядку не розірваний. Відповідно до ст. 122 Сімейного кодексу України дитина, яка зачата або народжена у шлюбі, походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документу закладу охорони здоров’я про народження дружиною дитини.

Таким чином, відомості до актового запису про батька дитини записані на підставі свідоцтва про шлюб, на той момент не було змоги написати тристоронньої заяви про визнання батьківства за громадянином М.

Детальніше: Адвокат допомогла клієнтці оспорити батьківство дитини

   
   
kc
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorumy
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   
pracia
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

417609
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
602
1333
7027
361845
18014
33719
417609

Ваш IP: 54.226.34.209
Час: 2017-12-16 18:54:33
   
© 2014-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове