Консультація юриста: призначення, поновлення та виплата пенсій громадянам України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополі

Деталі

1Серед типових питань, з якими звертаються жителі тимчасово окупованого Криму до наших центрів та бюро, питання призначення, поновлення та виплати пенсій – одне із найпоширеніших. А з появою на радіо «Куреш» авторської програми Олени Іпатенко «ЦЕ ВАШЕ ПРАВО», телефонувати стали не тільки до редакції радіо, але і нам.

Тому виникла необхідність роз´яснити нашим читачам механізм виплати пенсій громадянам України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополі і не отримують пенсії та соціальні послуги від Пенсійного Фонду РФ. Крім того, юрист системи БПД надала контакти територіальних органів ПФУ в Херсонській області та перелік нормативно-правових актів, якими врегульовано порядок призначення, поновлення та виплати пенсій для цієї категорії громадян.

Детальніше: Консультація юриста: призначення, поновлення та виплата пенсій громадянам України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополі

Правовий лікнеп: як протидіяти колекторам

Деталі

1Нестабільна економіка, інфляція, курсові коливання призвели до загострення відносин між фінансовими установами та позичальниками. На цьому фоні послуги колекторських фірм стають все більш затребуваними.

Хто такі колектори, які у них повноваження? Як треба розмовляти з колектором? Що робити, коли колектори письмово чи по телефону залякують боржника або погрожують? На ці та інші питання ведучої програми «Ранковий дайджест» Юлії Шейко відповідає заступник начальника Новокаховського бюро правової допомоги Іван Гладишенко.

audio iconПрослухати програму за участі Івана Гладишенка можна за посиланням:
https://drive.google.com/open?id=1hEhau10g5muuxQTCsEInXrEo21c9Bf6E

або прочитати інтерв´ю з ним.

Детальніше: Правовий лікнеп: як протидіяти колекторам

Порядок оформлення спадщини

Деталі

1Про порядок оформлення спадщини, черговість спадкування, місце відкриття та строки прийняття спадщини розказала начальник Каланчацького бюро правової допомоги Тетяна Філіппова під час запису програми «Південний формат» на обласному радіо філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Нагадуємо нашим читачам, що 2018-й рік оголошено Роком реалізації просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого - озброїти українців знаннями про їх права. Тож в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці системи БПД Херсонщини двічі на тиждень будуть інформувати та надавати практичні рекомендації слухачам обласного радіо щодо захисту їх прав.

Детальніше: Порядок оформлення спадщини

Про зміни, які чекають на платників аліментів, розказала начальник Верхньорогачицького бюро правової допомоги Людмила Яценко

Деталі

скіфія радіо тавріяВ рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на обласному радіо філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» готується програма «Соціальний аспект» за участі начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги Людмили Яценко.

На початку програми гостя студії розказала про Верхньорогачицьке бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Каховського місцевого центру з надання БВПД, та відповіла на запитання ведучої програми Тетяни Герман.

Детальніше: Про зміни, які чекають на платників аліментів, розказала начальник Верхньорогачицького бюро правової допомоги Людмила Яценко

Соціальний захист ветеранів АТО

Деталі

ОвечкінаВ рамках загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та Всеукраїнського тижня права фахівці системи безоплатної правової допомоги Херсонської області з різними цільовими аудиторіями проводять лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, словом, беруть активно участь у правопросвітницькій діяльності.

Так, начальник Новотроїцького бюро правової допомоги Світлана Овечкіна днями виступила на обласному радіо «Таврія» 100,6 fm і відповіла на питання ведучої програми «Соціальний аспект» Тетяни Герман, які поступають в редакцію від учасників АТО.

Слід зазначити, що відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Фахівець системи БПД пояснила, які пільги для воїнів АТО та членів їх сімей гарантовано державою та нагадала, що основними законодавчими актами, які забезпечують соціальні гарантії військовослужбовців та учасників бойових дій, є Закони України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та  «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей».

- Хто має право на пільги та які умови їх призначення?

Детальніше: Соціальний захист ветеранів АТО

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
Infografika
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

2090242
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
2546
3474
6020
2022956
89291
80107
2090242

Ваш IP: 173.245.54.60
Час: 2020-03-31 13:32:52
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове