Головна

Дякуємо за інформаційну підтримку

Деталі

1Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області дуже вдячний партнерам – Громадській спілці «Українська Ґельсінська спілка з прав людини» та ГО «Правозахисна організація «Права людини» - за надіслані примірники необхідних в роботі видань.

Сьогодні наша бібліотека поповнилась науковим виданням «Precedent UA – 2016», дослідженням «Мірило правовладдя», аналітичним звітом «Доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні» та інформаційним довідником «Обмеження цивільної дієздатності особи та визнання особи недієздатною».

Слід зазначити, що всі видання були підготовлені за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

2Крім того, програма USAID «Нове правосуддя» ініціювала дослідження «Мірило правовладдя» й погодила з Радою Європи його переклад і друк. Експерт програми, член Венеційської Комісії Сергій Головатий провів погодження різномовних юридичних текстів, склав глосарій і написав коментар. Видання корисне для всіх зацікавлених сторін, включаючи міжнародні організації, національні органи влади та громадянське суспільство.

3Не менш важливою є збірка «Precedent UA – 2016», до якої увійшли результати дослідження, проведені УҐСПЛ спільно з Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо використання підходів Європейського суду до застосування статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Це друге видання, яке присвячене використанню національними судами практики Європейського суду з прав людини.

Уперше в Україні напрацьовані рекомендації для забезпечення більш ефективного доступу до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями.

4

ГО «Правозахисна організація «Права людини» провела дослідження, результати якого увійшли до аналітичного звіту «Доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні». Фахівці проаналізували юридичні та фактичні бар´єри, що перешкоджають доступу осіб з порушеннями психічного здоров´я та обмеженими інтелектуальними можливостями до правосуддя в Україні.

Крім того, партнери надіслали нам й інформаційний довідник «Обмеження цивільної дієздатності особи та визнання особи недієздатною», мета якого - надання корисної інформації для попередження та усунення негативних наслідків та проблем, які виникають через законодавчі прогалини у сфері опіки та піклування над повнолітніми особами в Україні. 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1063690
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
959
2531
6674
997731
45404
46050
1063690

Ваш IP: 162.158.78.167
Час: 2019-01-23 12:01:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове