Головна

Херсонським поліцейським розказали про порядок інформування Регіонального центру про затримання осіб

Деталі

3Хто є суб’єктами подання інформації про затримання осіб? Які види затримань передбачають інформування регіональних центрів? Протягом якого часу необхідно інформувати регіональні центри про затримання? На ці та інші питання відповіла начальник відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

1

2 лютого фахівець системи з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Херсонщини провела дві лекції, в ході яких розказала про порядок інформування Регіонального центру про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1363.

2

Перша лекція, яка пройшла в приміщенні Херсонського відділу поліції, була проведена для особового складу Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Друга – для працівників територіальних підрозділів ГУНП в Херсонській області, а саме: Херсонського, Бериславського, Генічеського, Новокаховського, Каховського відділів поліції, Сектору реагування патрульної поліції, а також Корабельного, Дніпровського, Білозерського,  Скадовського, Голопристанського, Іванівського, Олешківського, Нововоронцовського, Верхньорогачицькеого, Великоолександрівського, Чаплинського та Горностаївського відділень поліції. Лекція пройшла в приміщенні тренінгового центру ГУНП в Херсонській області в рамках навчально-тренувальних зборів.

3

Слід сказати, що система з надання БВПД побудована так, що в усіх областях у цілодобовому режимі працюють центри з надання безплатної вторинної правової допомоги (БВПД). Службові особи, які уповноважені здійснювати затримання, зобов'язані негайно інформувати центри БВПД про кожен випадок затримання – чи адміністративного чи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. Після цього центр протягом двох годин забезпечує прибуття адвоката до затриманого.

4

В ході лекції працівники поліції отримали відповіді на свої запитання та на практиці відпрацювали отримані знання - на конкретних прикладах був змодельований порядок дій працівників поліції з інформування РЦ про затримання.

Крім того, присутні отримали розроблений Оленою Іпатенко буклет з алгоритмом інформування Регіонального центру про випадки затримання осіб.

Алгоритм повідомлення до про затримання осіб

Окрему увагу фахівець Регіонального центру приділила просвітницькому проекту «Я МАЮ ПРАВО», який охоплює всю Україну і триває під гаслом «Знаю! Дію! Захищаю!». Нагадавши, що 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО», Олена Іпатенко вручила поліцейським інформаційні буклети. 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107563
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
857
2069
10476
1040815
28816
60461
1107563

Ваш IP: 172.69.62.179
Час: 2019-02-16 14:03:14
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове