Головна

Милосердя та справедливість

Деталі

1Філософія громадської організації «Десяте квітня», з представниками якої 5 квітня в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулась робоча зустріч, базується на двох принципах - милосерді та справедливості, поєднання яких відкриває доступ до юридичної допомоги вразливим категоріям населення.

В ході робочої зустрічі директор Регіонального центру Марина Єлисєєва з Ельвірою Зейтуллаєвою (правовий аналітик), Анною Найдьоновою (юрист та адвокат) та Артемом Червоним (консультант із суспільно-політичних питань) обговорили кілька загальних питань та погодили план спільних заходів.

2

Громадські активісти розказали, що ГО «Десяте квітня» в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України» безкоштовно надає юридичні консультації з вирішення питань, пов´язаних із статусом переселенця (виплата адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, вступ до спадщини тощо); забезпечує судовий супровід окремих категорій справ, у випадках неможливості відновлення прав у інший спосіб. Також ГО надає інформаційну підтримку ВПО, їх громадським та іншим неформальним об´єднанням щодо проведення тренінгів, колективних зустрічей та інформує про актуальні програми підтримки ВПО - соціальні, навчальні, гуманітарні тощо.

По завершенні гості презентували видання «Позитивні судові практики 2017 року у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Зразки процесуальних документів та судових рішень», яке здійснено в рамках проекту «Надання безкоштовної правової допомоги та інших видів захисту прав внутрішньо переміщених осіб» за фінансової підтримки Представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).

Довідка. ГО «Десяте квітня» є незалежним, добровільним некомерційним об´єднанням активних громадян та назване на честь голландського юриста, державного діяча, філософа, одного з фундаторів міжнародного права Гуґо Гроція де Грота, що народився 10 квітня 1583 року.

Звертає на себе увагу не тільки незвична назва, але і кредо організації: «Кожен закон, який не може бути підданий критиці, - несправедливий закон».

Слід сказати, що про діяльність організації, яка працює з 2012 року, більше відомо в Одесі та Миколаєві, але тепер і херсонці можуть скористатися послугами юристів, звернувшись до офісу організації ГО «Десяте квітня»:

м. Херсон, пр. Ушакова, буд. 25 (7-ий поверх), каб. 718

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1061203
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1003
3184
4187
997731
42917
46050
1061203

Ваш IP: 162.158.78.155
Час: 2019-01-22 08:56:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове