Головна

У Регіональному центрі відбувся тренінг, присвячений запобіганню та протидії домашньому насильству

Деталі

113 квітня у конференц-залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області відбувся тренінг для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі в контексті нового законодавства».

2

Тема є досить актуальною, оскільки в Україні щороку реєструється близько 150 000 тисяч випадків домашнього насильства у різних його проявах. Реальна ж цифра, на думку фахівців, є більшою в десятки разів.

Нещодавно було прийнято ряд законів, спрямованих на боротьбу із цим явищем і допомогу постраждалим від нього. Найголовніший серед них – «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який ввів ряд нових законодавчих термінів та механізмів захисту. Він же поклав і ряд нових обов’язків на центри безоплатної правової допомоги.

Тренінг проводив менеджер з якості Регіонального центру Максим Магда.

3

4

Захід складався з двох блоків. Перший був присвячений поняттю домашнього насильства і насильства за ознакою статі, його причинам і наслідкам.

5

6

Під час нього учасники отримали змогу усвідомити, як сильно впливають на насильство як явище стереотипи та міфи, що існують у суспільстві.

7
8 9

Під час другого блоку детально аналізувались законодавчі новели. Учасники не лише мали можливість отримати нову інформацію, а й обговорити актуальні питання, поділитись власним досвідом, а також на прикладі практичних кейсів напрацювати алгоритми допомоги постраждалим та взаємодії з іншими суб’єктами, які працюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

10

11

Сподіваємось, що отримані знання стануть у нагоді нашим працівникам під час роботи з постраждалими від домашнього насильства. У травні схожий тренінг планується провести для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу в Херсонській області.

12

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1061248
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1048
3184
4232
997731
42962
46050
1061248

Ваш IP: 162.158.79.186
Час: 2019-01-22 09:02:42
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове