Головна

«Нічого не робіть для нас без нас!»

Деталі

1Принцип «нічого не робіть для нас без нас» є основоположним в діяльності ГО «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю», представники якої завітали сьогодні до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області.

2

Зустріч приурочена до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів – у цей день 16 років тому люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і виступили проти дискримінації людей з інвалідністю.

3

4

5

6Привітавши громадських активістів зі святом, наші фахівці розказали про систему безоплатної правової допомоги, соціальний захист осіб з інвалідністю та розглянули загальні питання з охорони праці.

В Україні люди з інвалідністю, на жаль, - одна із самих малозахищених верств населення: кожен п’ятий має пенсію нижче прожиткового мінімуму, багато хто потребує постійного стороннього догляду, не кажучи вже про якісну медичну допомогу, безперешкодний доступ тощо… На все це звернули увагу наші гості Михайло Лебєдєв і Віктор Булка та розказали про взаємодію з місцевою владою, про виклики, які стоять перед громадськими активістами.

Результатом зустрічі стали домовленості щодо розробки нашими фахівцями інформаційних 7буклетів, бо, за словами Віктора Булки, багато людей не знають навіть, як оформити групу інвалідності.

В Україні сьогодні діє понад 500 точок доступу до БПД, і для людей на візках, з вадами зору чи слуху, лежачих хворих доступ до безоплатної правової допомоги також стає більш доступним. Напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів вийшло 30 тис. примірників буклетів про систему БПД, видрукуваних шрифтом Брайля. Це, безумовно, покращить доступ до правосуддя людей з інвалідністю по зору, у тому числі й тих, хто мешкає в Херсонській області.

Якщо говорити про лежачих хворих або людей на візках, то майже всі місцеві центри з надання БВПД області та підпорядковані їм бюро правової допомоги обладнані кнопками виклику для інвалідів чи пандусами. Також наші правники виїжджають до таких клієнтів додому, надаючи адресну правову допомогу.

Взагалі за перший квартал цього року в Херсонській області 42 людини з інвалідністю отримали вторинну правову допомогу, а саме: складання процесуальних документів, представництво інтересів у суді, адвокатські послуги.

 

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1512486
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
360
2091
14473
1442700
50111
62269
1512486

Ваш IP: 172.69.63.118
Час: 2019-08-25 04:07:03
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове