Головна

Виробнича практика студентів

Деталі

1Нові знання, вміння та навички отримала студентка ІІІ курсу Полтавського університету економіки і торгівлі Вероніка Соколовська, яка з 14 по 18 травня 2018 року на базі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області проходила виробничу практку.

Під час практики у відділі організації надання безоплатної вторинної правової допомоги студентка ознайомилася із структурою і основними напрямками діяльності Регіонального центру та підпорядкованих йому місцевих центрів. Вивчила положення про Регіональний центр та норми чинного законодавства, якими регламентована діяльність системи безоплатної вторинної правової допомоги.

2

Від керівника практики - начальника відділу Олени Іпатенко – практикантка дізналася, що Регіональний центр надає допомогу у кримінальному процесі затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим до покарання, пов’язаного з позбавленням волі, а також у справах про адміністративні правопорушення особам, щодо яких застосовано адміністративне затримання або адміністративний арешт.

Підставою для надання такої допомоги є повідомлення правоохоронного органу або затриманої особи чи її родичів, постанова слідчого, ухвала суду або заява засудженого. Надання допомоги в адміністративному і цивільному судочинстві, а також потерпілим і свідкам у кримінальному процесі здійснюється через місцеві центри та бюро правової допомоги, які з вересня 2016 року є в кожному районі області.

Крім теоретичних знань, Вероніка Соколовська отримала навички складення проектів наказів, відповідей на звернення осіб, засуджених до покарання у вигляді позбавлення волі, проектів наказів та інших документів, підготовка яких належить до компетенції відділу.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208594
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
48
2128
48
1145476
74047
55800
1208594

Ваш IP: 172.69.63.80
Час: 2019-03-25 00:13:19
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове