Головна

Аудит доступності провели у херсонських закладах системи БПД

Деталі

124 травня був проведений аудит доступності будівлі, споруд та прилеглої території Регіонального та Херсонського місцевого центрів з надання БВПД щодо створених належних умов для обслуговування маломобільних груп населення та людей з інвалідністю.

Перевіряв стан доступності голова Правління Громадської 2організації «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Віктор Булка за участі відповідальних осіб - Олександра Бондаренка (Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області) та Дениса Милокостого (Херсонський місцевий центр з надання БВПД).

Зона паркування – перше, на що звернув увагу експерт, бо відсутність місць паркування автомобілів, якими користуються особи на візках, значно ускладнює доступ людей з інвалідністю до тих чи інших закладів.

3 4 5

Звертаємо увагу читачів, що біля Херсонського місцевого центру є зона паркування автомобілів і кнопка виклику. Що стосується Регіонального центру, то місце для паркування знаходиться з торця будинку по вул. 28 Армії. Таким чином, особи з інвалідністю на візках мають доступ до приміщень цих центрів.

6Широкий тротуар, відсутність порогів, двері та туалетна кімната в приміщенні Регіонального центру відповідають критеріям доступності. Ширина коридорів пристосована для одностороннього руху осіб на візках.

Отже, Віктор Булка зробив висновок, що приміщення Регіонального центру є доступними для маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, але через відсутність засобів орієнтування та системи тактильної і звукової інформації не пристосоване для осіб, які мають порушення зору та слуху.

7

8За результатами проведеного аудиту відповідальні особи заповнили анкету доступності до будівлі та, врахувавши зауваження представника громадськості Віктора Булки, виклали окремі недоліки та рекомендації щодо їх усунення.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208657
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
111
2128
111
1145476
74110
55800
1208657

Ваш IP: 172.69.63.36
Час: 2019-03-25 00:17:23
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове