Головна

До Дня захисту дітей

Деталі

2У День захисту дітей фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області нагадали про права дітей, розказали про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» та послуги, які можна отримати в закладах системи БПД.

Спілкуючись з батьками, вчителями, вихователями, які привели своїх дітей на святкову програму до Дня захисту дітей у херсонські парки, начальник відділу організації надання БВПД Олена Іпатенко пояснила, що захист прав дитини на охорону здоров'я, достатній життєвий рівень, освіту є одним із найважливіших завдань держави.

В українському законодавстві основними правовими документами, які регулюють це питання, є Конституція України, Сімейний кодекс України, Закон України «Про охорону дитинства» та Цивільний кодекс України.

Конституція України говорить, що кожному гарантується право знати свої права та обов’язки. Це дає змогу запобігти посяганню на них.

«Дитині достатньо знати, що всі рівні перед законом, тому будь-які прояви насильства чи грубості по відношенню до неї не треба приховувати, незалежно від кого вони надходять - від батьків, вихователів чи однолітків», - зазначила фахівець з правознавства.

У зв´язку з цим батькам розказали, де і які послуги можна отримати в центрах БВПД, хто має право на вторинну правову допомогу, тобто на захист, представництво інтересів у суді, складання процесуальних документів. Вони також дізнались, що всі діти з початку цього року отримали доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.

Щоб батьки були більш обізнані в правових питаннях фахівці Регіонального центру вручили їм буклети та пам´ятки, розроблені Міністерством юстиції в рамках Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

1

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107554
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
848
2069
10467
1040815
28807
60461
1107554

Ваш IP: 172.68.65.193
Час: 2019-02-16 14:02:24
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове