Головна

Перший всеукраїнський форум юристок

Деталі

1Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) є флагманом у впровадженні політики гендерної рівності, а серед юристів системи безоплатної правової допомоги 66% становлять жінки. Про це розповів директор КЦ Олексій Бонюк під час Першого всеукраїнського форуму юристок. Як зазначили організатори та учасники форуму, вперше в історії юридичної професії захід відвідали близько 200 правниць з усієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуси, представниці правоохоронних органів, правозахисниці.

2Систему БПД Херсонщини представляли Тетяна Лебєдєва (адвокат), Олена Середенко (Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області) та Віра Серпутько й Олеся Чавурська (Чаплинське бюро правової допомоги).

Як наголосив Олексій Бонюк, у ХХІ столітті саме рівень гендерної політики визначає успішність держави – і економічну, і соціальну. Адже згідно з останніми дослідженнями найбільш успішними країнами, в яких громадяни почуваються захищеними, є ті, де роль жінки у суспільстві, у процесах управління країною досить висока.

3

Політика Координаційного центру в цьому контексті є прикладом для наслідування.

«Політика нашої установи ідеально підходить на роль чемпіона з гендерної рівності та каталізатора інтеграції гендерного «погляду» у всій системі безоплатної правової допомоги», –наголосив Олексій Бонюк, додавши, що серед трьох заступників двоє – жінки, у тому числі й перший заступник.

4

5

За статистикою, у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги понад 58% – це жінки, у місцевих – жінок майже 70%.

6

7

Олексій Бонюк запевнив, що КЦ буде послідовно робити наголос у своїй комунікаційній діяльності та навчаннях на підтримці гендерної рівності в правовій сфері та ефективному впровадженні гендерної політики загалом.

8

Під час форуму учасниці обговорили питання доступу жінок до юридичної професії та їх вплив на правозахист. Однією із найважливіших тем, що обговорювались – доступ до правосуддя жінок із вразливих груп - жінок, котрі потерпіли від домашнього насильства, іншого гендерно-обумовленого насильства, сексуальних домагань та різних форм і проявів дискримінації.

9

10


Довідково: 
Організатором Форуму є Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" за підтримки українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

11

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
Wiki banner
   
ATO
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Заходи  

1pracia

   

Кількість переглядів сайту  

1382485
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
452
1675
5599
1319602
46120
62161
1382485

Ваш IP: 108.162.242.20
Час: 2019-06-20 06:31:26
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове