Головна

«СТОП експлуатації дитячої праці!»

Деталі

1Саме під таким гаслом фахівці Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ольга Боднар та Юлія Краснощок провели у Всесвітній день боротьби з дитячою працею тренінг для учнів 6-8 класів загальноосвітніх шкіл міста.

2Слід зауважити, що захід, в якому взяли участь 30 дітей, розпочався грою «Знайомство через руку», яка об´єднала учнів різного віку та з різних шкіл. Потім кожна команда отримала завдання створити антирекламу під гаслом «Скажімо разом: СТОП експлуатації дитячої праці!»

3З цим завданням діти чудово впорались, але попереду було ще знайомство з правами неповнолітніх на працю.

Фахівці системи БПД розповіли дітям про права неповнолітніх на працю; вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх; тривалість робочого дня; право на щорічну основну відпустку неповнолітніх; охорона праці неповнолітніх та шкідливі умови праці.

Так, за даними Міжнародної організації праці, у світі 37 млн. дітей працюють у шкідливих умовах, і рівень травматизму серед них значно вищий, ніж серед працівників старше 24 років.

Наші колеги обговорили з дітьми різні ситуації, у тому числі, яким чином можуть бути порушені їхні права та як цьому запобігти.

4 5
6

Нові знання, нові друзі, нові враження – ось що отримали діти під час тренінгу, який проходив на базі оздоровчого табору для обдарованих дітей, що розташований в парковій зоні санаторію «Гопри».

До Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею спеціаліст Скадовського бюро правової допомоги Тетяна Мосіна для фахівців дитячих навчальних закладів розробила буклет «Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження».

7 8

9Варто нагадати, що у травні за ініціативи місцевого центру серед учнів Голопристанської ЗОШ № 4 відбулась виставка малюнків на тему: «Охорона праці очима дітей».

10

 

 

 

 

Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі, і головний меседж, який вони послали нам, дорослим, - бути захищеними, працювати безпечно.

 

11Темі «Захищене та здорове покоління» була присвячена правова година, яку для учнів 9-х класів Голопристанської спеціалізованої ЗОШ № 3 провели Вікторія Комаренко та Ольга Боднар.

Під час заходу, який проходив в Голопристанській міській бібліотеці, Вікторія Комаренко та Ольга Боднар разом із вчителем правознавства Михайлом Непорожнєвим розповіли учням про сучасні досягнення у сфері забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності. Були розглянуті правові аспекти організації та умов праці молоді, важливі питання забезпечення захисту від небезпечних та шкідливих виробничих факторів, необхідність збереження життя та здоров’я майбутнього трудового потенціалу країни.

12

Діти отримали вичерпні відповіді на поставлені за питання, а також буклети системи БПД та пам´ятки, розроблені Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

13


Довідка. Всесвітній день боротьби з дитячою працею, який відзначають 12 червня, встановлено за рішенням Міжнародної організації праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей. Перші заходи, присвячені цьому дню, пройшли в 1997 році в Осло та Амстердамі, але згодом привернули увагу всієї світової громадськості.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1208686
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
140
2128
140
1145476
74139
55800
1208686

Ваш IP: 172.69.62.5
Час: 2019-03-25 00:19:18
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове