Головна

Фахівці системи БПД відпрацювали алгоритм надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми

Деталі

1Фахівці системи БПД в рамках проекту «Взаємодія громадськості і поліції в місті Херсоні для захисту прав та надання допомоги дітям, постраждалим від торгівлі людьми» взяли участь у тренінгах, які пройшли 20, 21 та 27 серпня 2018 року в Конгрес холі.

Як відомо, торгівля людьми – це не тільки один із найтяжких злочинів у світі, це і небезпечна форма насильства, що спричиняє ризик для життя та здоров’я людини, тим паче, коли постраждалими стають діти. Тому належна координація зусиль громадськості та поліції задля захисту прав та надання допомоги таким дітям є основоположним елементом в роботі.

2Навчання проводила керівник відокремленого підрозділу з протидії торгівлі людьми, заступник голови правління ГО «ХОЦ «Успішна жінка» Анжела Литвиненко.

Вона презентувала дослідження, після чого учасники обговорили основні положення міжнародного та національного законодавства з протидії торгівлі людьми, зокрема Закону України «Про протидію торгівлі людьми», Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Але основна складова тренінгу мала суто практичну направленість.

3

Олена Середенко, Максим Магда (Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області), Володимир Куценко і Юлія Сокол (Херсонський місцевий центр з надання БВПД) разом з дільничними, представниками патрульної поліції Дніпровського, Суворовського та Корабельного районів, ювенальної превенції, служби пробації, ЦССДМ відпрацювали алгоритм співпраці з виявлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми, розглянули конкретні випадки та узгодили спільні дії на подальше.

4 5

В ході тренінгу напрацьовані були й нові ідеї, реалізація яких сприятиме ефективності виявлення постраждалих та захисту їхніх прав.

6 7

За словами Анжели Литвиненко, усі учасники відзначили, що, незважаючи на свій досвід і знання, тренінгова форма роботи дозволяє в подальшому краще співпрацювати, налагоджує корисні робочі контакти, дає більше знань і розуміння проблематики торгівлі людьми.

8 9 10

12Анжела Литвиненко звернула увагу присутніх, що жертвами торгівлі людьми стають не тільки чоловіки працездатного віку або особи з явними ознаками інвалідності, без постійного місця проживання, але й діти, постраждалі від домашнього насилля.

11

 

 

 

 

 

 

  

 

«Як протидіяти домашньому насильству?» - такі буклети, розроблені Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», отримали учасники тренінгу від наших колег. По завершенні заходу переглянули короткометражний фільм Ролана Бикова з подальшим обговоренням, який можна подивитись за посиланням:

13Нагадаємо, захід проводився в рамках проекту «Взаємодія громадськості і поліції в місті Херсоні для захисту прав та надання допомоги дітям, постраждалим від торгівлі людьми», який реалізується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства «Agriteam» (CPIF) Canada спільно з громадською організацією «Успішна жінка».

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107594
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
888
2069
10507
1040815
28847
60461
1107594

Ваш IP: 162.158.78.113
Час: 2019-02-16 14:05:36
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове