Головна

Медіація як спосіб врегулювання конфліктів

Деталі

1Одним із завдань бюро правової допомоги є не тільки надання юридичних консультацій та представництво інтересів клієнта в суді, але й врегулювання правових спорів за допомогою медіації. Це альтернативний метод вирішення конфлікту із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам налагодити спілкування і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі обрали той варіант рішення, який би задовольняв усіх.

Сьогодні ми розкажемо про успішну практику позасудового методу вирішення спорів працівниками Верхньорогачицького бюро правової допомоги.

Як повідомили наші фахівці, до них звернувся громадянин Д. за наданням йому безоплатної вторинної правової допомоги у вигляді складення позовної заяви про визнання договору оренди землі недійсним, оскільки представник орендатора, укладаючи договір оренди землі не узгодила з довірителем строк дії договору та способи отримання орендної плати.

2Наказом Каховського місцевого центру з надання БВПД №01-17/529 від 23.11.2017 року для надання безоплатної вторинної правової допомоги заявникові призначено начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги Людмилу Яценко.

Відповідно до ст.249 Цивільного кодексу України фахівець системи БПД направила цінним листом з описом вкладення представнику за довіреністю  повідомлення про скасування довіреності, а також директору товариства з обмеженою відповідальністю, який є орендарем за договором оренди землі.

Одночасно повідомивши представника, що будь-які дії, що будуть вчинятися представником на підставі згаданої вище та скасованої довіреності після одержання повідомлення, не визнаватимуться як такі, що мають будь-які правові наслідки.

Після цього фахівець підготувала проект додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі, а саме: строк дії договору оренди запропонувала змінити з 25 років на 7 років та виключити із тексту прізвище представника за довіреністю.

Після зустрічей з керівником ТОВ, державним реєстратором речових прав Великолепетиської селищної ради, тривалих узгоджень проекту додаткової угоди з головним бухгалтером та керівником ТОВ, врешті додаткову угоду було підписано та скріплено печаткою орендаря.

Орендодавець посвідчив дану угоду в реєстрі речових прав.

Отже, завдяки фахівцю Верхньорогачицького бюро правової допомоги спір було вирішено в позасудовому порядку - і підстави для звернення до суду відпали.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107648
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
942
2069
10561
1040815
28901
60461
1107648

Ваш IP: 162.158.78.113
Час: 2019-02-16 14:09:29
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове