Головна

Робоча нарада

Деталі

15 жовтня на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області пройшла робоча нарада, мета якої - реалізація Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018.

Захід пройшов під головуванням директора Марини Єлисєєвої, а до обговорення основоположних питань долучилися начальник відділу Регіонального центру Олена Іпатенко, директор та інтегратор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Денис Милокостий та Володимир Куценко, начальник та провідний фахівець філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області Оксана Кузьмич та Аліна Березницька, а також співробітники Херсонського слідчого ізолятора, Дар’ївської виправної колонії №10, Північної виправної колонії №90 та Херсонської виправної колонії №61.

2

Учасники зустрічі обговорили алгоритм спільних дій, проблемні питання, які виникають у клієнтів пробації під час звернення за вторинною правовою допомогою, шляхи їх вирішення, та підписали меморандуми про співпрацю. 

Крім того, з метою підвищення рівня правової обізнаності суб’єктів пробації та реалізації пенітенціарної пробації на базі підрозділів філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області буде забезпечена робота дистанційних пунктів консультування, де фахівці системи БПД зможуть і надалі проводити прийом засуджених. 

3

Результатом обговорення стало рішення про проведення в кожному районі області робочих зустрічей з представниками місцевих центрів з надання БВПД та узгодження спільних з уповноваженими органами з питань пробації Херсонської області правопросвітницьких заходів та заходів, які б забезпечили надання безоплатної правової допомоги засудженим особам.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1063695
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
964
2531
6679
997731
45409
46050
1063695

Ваш IP: 162.158.78.155
Час: 2019-01-23 12:01:45
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове