Головна

У Регіональному центрі пройшли стажування працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги

Деталі

119 вересня працівники Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області на чолі з директором Мариною Єлисєєвою провели навчання-стажування з підвищення кваліфікації для головного спеціаліста відділу правової інформації та консультацій Каховського місцевого центру з надання БВПД Молдован Юлії.

Слід зазначити, що вказане стажування проводилось за результатами моніторингу та дистанційного вивчення показників роботи Каховського місцевого центру.

В Регіональному центрі створено методично-консультативну площадку для підвищення кваліфікації, конкурентоспроможності, обміну досвідом, проведення тренінгів, семінарів тощо.

У відділі організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу головний спеціаліст Катерина Ананьєва детально обговорила питання підготовки переліку завдань та заходів до квартальних планів місцевих центрів, звітів та інформаційних довідок.

2Стажування у відділі моніторингу діяльності місцевих центрів було многогранним та багатовекторним.

Фахівцю надано консультативно-методичну допомогу у питаннях якості роботи з клієнтом в частині доступу до безоплатної правової допомоги, правил спілкування з клієнтом під час його прийому в місцевому центрі та бюро правової допомоги та наданні правової допомоги. також розглядалися питання зворотного зв’язку з клієнтом як напрямок вивчення правових потреб громадян і громад району. Поряд з плановими питаннями проведення стажування начальник відділу Світлана Ребриста приділила увагу  і розвитку емоційного інтелекту, наявність якого є обов’язковою умовою в роботі з громадянами та клієнтами системи БПД, оскільки впливає і на професійний успіх також.

Завершальний етап проходив в кабінеті директора Регіонального центру. Правники поговорили про основи роботи зі ЗМІ у формуванні бажаної суспільної думки про роботу системи БПД та види правової допомоги, важливість правопросвітництва. Марина Ігорівна на прикладах показала, на що потрібно звертати увагу при написанні статей на ФБ-сторінці місцевого центру, проаналізувавши публікації місцевих центрів про проведені заходи; повідомила про нові підходи та вимоги до написання історій успіху.

Обговорюючи з колегами результати роботи, Марина Єлисєєва з´ясовувала, чи досягнута мета стажування, чи був корисним та цікавим викладений матеріал, чи задоволені вони якістю навчання.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1063738
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
1007
2531
6722
997731
45452
46050
1063738

Ваш IP: 162.158.78.23
Час: 2019-01-23 12:04:47
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове