Головна

Угода про співпрацю та взаємодію між регіональними центрами з надання БВПД у Сумській, Полтавській та Херсонській областях

Деталі

1Діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розташовані на всій території України, спрямована на захист прав громадян, надання юридичних консультацій та роз’яснень, а також забезпечення рівного доступу до правосуддя.

З метою консолідації зусиль у розвитку правового захисту населення 24 жовтня 2018 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю та взаємодію між очільниками системи БПД Сумщини, Полтавщини та Херсонщини.

Документ своїми підписами закріпили Олена Демченко, Олександр Черчатий та Марина Єлисєєва за участі першої заступниці директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксани Василяки.

Метою даної Угоди є об’єднання зусиль її підписантів для реалізації завдань, встановлених Законом України «Про безоплатну правову допомогу», спрямованих на підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення (правопросвітництво); надання безоплатної первинної правової допомоги і безоплатної вторинної правової допомоги; забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України; пошук інноваційних форм в роботі щодо надання правових послуг (інформації, консультації і роз’яснення з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру).

Необхідно зазначити, що передувала цій події кропітка і спільна робота працівників відділів моніторингу відповідних регіональних центрів – Анжели Хоменко, Світлани Ребристої та Наталії Поставської, яка тривала з квітня поточного року.

2

Нагадаємо, що навесні 2017 року Координаційним центром з надання правової допомоги до структури регіональних центрів були введені відділи моніторингу діяльності місцевих центрів, і координаційні функції РЦ відносно МЦ, за результатами моніторингових спостережень були доповнені такими напрямками, як можливість надання рекомендацій керівникам місцевих центрів на коригування поточного стану та досягнення поставлених цілей, ефективне та раціональне використання матеріальних, фінансових, людських ресурсів та надання працівникам місцевих центрів консультативно-методичної допомоги, що належить до компетенції цих відділів.

Даний напрямок роботи дозволив фахівцям з моніторингу аналізувати і вивчати кращі практики та інноваційні підходи в роботі місцевих центрів, а міжрегіональна комунікація працівників цих відділів з різних областей України та консультативно-методична допомога в реалізації цього проекту з боку управлінь координації системи БПД та інформаційних технологій та аналізу даних Координаційного центру з надання правової допомоги знайшли своє практичне втілення в розробці електронного інформаційно-правового ресурсу (далі –ІПР).

Мета даного ІПР - досягнення загальних цілей діяльності шляхом взаємодії та обміну позитивним досвідом в роботі, швидкий обмін наявною тематичною правовою інформацією, ефективне та раціональне використання матеріальних, фінансових і людських ресурсів.

З метою підвищення кваліфікаційного рівня своїх працівників, забезпечення ефективного та раціонального використання матеріальних, фінансових і людських ресурсів директори регіональних центрів з надання БВПД у Сумській, Полтавській та Херсонській областях у межах укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію узгодили сприяння передачі один одному наявного практичного досвіду та консультативно-методичних напрацювань шляхом оприлюднення їх на спеціально налаштованому програмному забезпеченні для управління проектами невеликих груп – електронному інформаційно-правовому ресурсі.

3

4

Очільниця системи БПД Сумщини Олена Демченко зазначила: «Подібні угоди про співпрацю між регіональними центрами є свідченням того, що діяльність системи БПД є і справді командною роботою, направленою на єдиний позитивний результат – максимальне охоплення якісною, фаховою допомогою громадян».

5

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий, у свою чергу, наголосив на тому, що даний документ юридично закріплює фактичні ефективні комунікативні зв’язки між регіональними центрами, також є ефективним інструментом для обміну досвідом з колегами та сприятиме впровадженню амбітних правоосвітніх проектів між регіонами.

6

«Підписання Меморандуму стане логічним продовженням започаткованої раніше спільної роботи з налагодження механізму обміну досвідом, виявлення кращих», – зазначила директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марина Єлисєєва.

7

8

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з ІПР, його структурою та перевагами у користуванні.

9 10
11

Також необхідно додати, що ІПР високо оцінений працівниками системи БПД Херсонської області, у зв’язку з чим вони висловили слова подяки директорам вищезазначених регіональних центрів за оцінку їх роботи, підтримку ініціатив та можливість швидко ознайомитися з досвідом колег з інших регіонів і використовувати його у своїй правопросвітницькій діяльності.

Співпраця та обмін досвідом триває і є запорукою нашого спільного успіху в розбудові правової держави!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області дякує за розробку та впровадження ІПР начальнику відділу розвитку та підтримки інфраструктури Олександру Бондаренку.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1063667
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
936
2531
6651
997731
45381
46050
1063667

Ваш IP: 162.158.79.120
Час: 2019-01-23 11:59:19
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове