Головна

Моніторинговий візит до Білозерського бюро правової допомоги

Деталі

19 листопада начальник відділу моніторингу Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Світлана Ребриста та директор Херсонського місцевого центру з надання БВПД Денис Милокостий здійснили спільний моніторинговий візит до Білозерського бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Херсонського місцевого центру.

Моніторингове спостереження проходило за такими напрямками: правопросвітницька діяльність; взаємодія з іншими суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги; надання доступу до електронних сервісів Мін’юсту та якість роботи з клієнтом в частині доступу до безоплатної правової допомоги, вивчались також і майнові потреби даного бюро.

Візит до Білозерського бюро виявився результативним та багатим на конструктивні робочі зустрічі: Світлана Ребриста та Денис Милокостий не тільки надали консультативно-методичну допомогу працівникам Білозерського бюро правової допомоги з питань здійснення правопросвітницької діяльності, а ще досягли домовленостей з освітянами району та об’єднаної територіальної громади щодо співпраці та впровадження на території юрисдикції бюро довгострокового правопросвітницького проекту «Школа правознавців».

2Під час робочих зустрічей з начальником та головним спеціалістом відділу освіти Білозерської райдержадміністрації Світланою Колесніченко та Надією Квадріціус, а також з начальником та головним спеціалістом відділу освіти Білозерської селищної ради (ОТГ) Валерієм Білоусом та Вікторією Незбай фахівці системи БПД розповіли про безоплатну правову допомогу, загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», тематичні тижні права системи БПД, в межах яких наші юристи проведуть низку правопросвітницьких заходів.

3Окрім того, Світлана Ребриста запропонувала освітянам ознайомитися з матеріалами проекту «Школа правознавців», який діє на території Бериславського району.

Зазначимо, цей проект Регіональний центр рекомендував для використання всім місцевим центрам в якості позитивного досвіду Каховського МЦ в роботі з категорією «діти».

За словами Світлани Ребристої, даний проект цікавий тим, що в його межах наші працівники зможуть залучити до співпраці партнерів та громадські організації, які опікуються захистом прав дітей, здійснювати тематичні екскурсії до суду, поліції, місцевого центру з надання БВПД, інших державних органів та використовувати спільно з освітянами різні форми правопросвітництва.

Мета проекту – донести до дітей та батьків інформацію про їхні права та захист у разі порушення, навчити протидіяти різним формам насильства та попереджати булінг в учнівському середовищі.

Зустріч була плодотворною і мала позитивний результат, бо після ознайомлення з матеріалами та обговорення деяких нюансів освітяни району висловили свою готовність до співпраці з Білозерським бюро правової допомоги.

4З представником ОТГ - секретарем Білозерської селищної ради Євгеном Шепелєм - наші фахівці узгодили можливість розміщення на постійній основі зовнішньої реклами системи БПД області в шкільних автобусах.

Необхідно зазначити, що Білозерське бюро в межах підписаних меморандумів про співпрацю тісно співпрацює з районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ та районним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області.

5

Співпраця включає проведення спільних правопросвітницьких заходів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», тематичних тижнів права та перенаправлення клієнтів до бюро правової допомоги.

6Так, начальник Білозерського районного відділу ДРАЦС Світлана Вовк висловила слова подяки працівникам Білозерського бюро за роздатковий матеріал, який користується попитом у відвідувачів, а начальник Білозерського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області – Інна Лаврів та її заступниця Ольга Шорохова запропонували Денису Милокостому розмістити у них інформаційний стенд Херсонського місцевого центру з правопросвітницькими матеріалами.

7 8

Дану пропозицію пан Денис сприйняв дуже схвально, подякував партнерам у сприянні популяризації діяльності вказаного центру і пообіцяв вирішити дане питання найближчим часом.

9Оскільки питанням якості надання правових послуг клієнтам в системі БПД приділяється першочергова увага, а зворотний зв’язок з клієнтом дозволяє своєчасно виявити всі чинники щодо удосконалення цієї роботи, то, досліджуючи якість роботи з клієнтом в Білозерському бюро правової допомоги, Світлана Ребриста здійснила спостереження за консультуванням клієнтів.

Цього дня Білозерське бюро правової допомоги відвідала клієнтка, чиє питання стосувалося підтвердження групи інвалідності для свого сина. Консультацію надавала головний спеціаліст Альона Василевич.

Слід сказати, що клієнтка високо оцінила комунікативний та професійний рівень фахівця бюро:

10Аналізуючи роботу з клієнтами в даному бюро, необхідно сказати, що всі дослідження, які здійснюються фахівцем з моніторингу Регіонального центру щодо вивчення думки клієнтів про рівень задоволеності наданими послугами шляхом телефонного опитування, мають тільки позитивну тенденцію та слова подяки. Крім того, під час телефонних опитувань клієнти висловлюють задоволеність роботою не тільки працівників Білозерського бюро правової допомоги, а і працівників громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку», яка є партнером і провайдером правової допомоги.

Тому під час робочої зустрічі з юристом ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» В´ячеслав Ляхом фахівці системи БПД не могли не поділитися результатами таких досліджень. Також пан В´ячеслав висловив свою готовність до участі у правопросвіцтницькому проекті «Школа правознавців» спільно з працівниками Білозерського бюро правової допомоги. Співпраця з партнерами є налагодженою і триває.

В ході моніторингового візиту Світлана Ребриста спільно з колегами вивчила зміст анкет зі скриньки «для відгуків», в яких клієнти висловили задоволеність отриманими послугами, та пропозиції клієнтів.

Під час робочої наради фахівець Регіонального центру поділилася з напрацюваннями колег із інших регіонів та розповіла про мету міжрегіонального інформаційно-правового ресурсу, який розроблений для спільного використання працівниками із Полтавської та Сумської областей в межах укладеної 24.10.2018 у м. Полтава угоди між регіональними центрами в Херсонській, Полтавській та Сумській областях про співпрацю та взаємодію в правопросвітницькій діяльності.

11Разом з тим, працівники бюро - Наталія Нечай та Альона Василевич - висловили повну задоволеність роботою цього ресурсу та інформаційним наповненням, а також зручністю у користуванні. Окрім того, напередодні моніторингового візиту, фахівці Білозерського бюро розробили та розмістили на ІПР буклет «Конфлікт інтересів», який можуть використовувати у своїй діяльності й колеги з інших регіонів України.

Світлана Ребриста досліджувала не тільки якість наданих юридичних послуг, але і наскільки зручним та ефективним є отримання правової допомоги для клієнтів системи БПД, чи мають відвідувачі бюро доступ до електронних сервісів Мін’юсту тощо.

12За результатами спостережень фахівець з моніторингу зробила висновок, що приміщення бюро є зручним для клієнтів системи БПД, відвідувачі мають доступ до електронних сервісів Мін’юсту, в наявності дитячий куточок та інформаційні стенди з актуальними роздатковими матеріалами.

 

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107567
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
861
2069
10480
1040815
28820
60461
1107567

Ваш IP: 173.245.54.26
Час: 2019-02-16 14:03:45
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове