Головна

Об´єднання зусиль заради спільної мети

Деталі

1Робоча зустріч фахівців системи БПД Херсонській області з партнерами – ГО «Громадський центр «Нова Генерація», яка відбулась 21 листопада в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонські області, була пов´язана з обговоренням актуальних питань протидії насильству – у сім´ї, навчальних закладах, за ознакою статі.

До обговорення долучилися виконавчий директор ГО «Громадський центр «Нова Генерація» Оксана Глєбушкіна, директор і начальники відділів Регіонального центру - Марина Єлисєєва, Олена Іпатенко, Максим Магда, Лариса Аболончикова та керівник Херсонського місцевого центру з надання БВПД Денис Милокостий.

2

Сторони затвердили план спільних заходів на наступний місяць, обмінялися думками щодо його реалізації та обговорили деталі.

«Проведення спільних правопросвітницьких заходів приурочене до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і Всеукраїнського тижня права: 27 листопада в Регіональному центрі відбудеться круглий стіл «Протидія домашньому насильству», а 10 грудня - у Міжнародний день прав людини – ми плануємо провести у ТРЦ «Фабрика» комплексний правовий захід з консультуванням громадян», - пояснила Марина Єлисєєва. У цей день відбудуться відкриті покази документального кіно про права людини у рамках Мандрівного фестивалю DOCUDAYS UA, після яких глядачі матимуть змогу поспілкуватися з режисерами стрічок та правозахисниками.

«Оскільки у нас спільна мета, інтереси, план дій, об’єднання зусиль дозволить більш ефективно реагувати на кричущі випадки агресії та вести просвітницько-виховну роботу серед населення», - резюмувала керівниця системи БПД Херсонщини.

   
   
kc
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
algorytm zvernenya zasudzhenogo
   
algorumy
   
Stop reider
   
ATO
   
Wiki banner
   
дист точки доступу
   
peremishcheni
   
   
Infografika
   
   
Digest new
   

Адвокатам  

Advocats
   

Кількість переглядів сайту  

1107657
Сьогодні
Учора
Цього тижня
Минулого тижня
У цьому місяці
Минулого місяця
Усього
951
2069
10570
1040815
28910
60461
1107657

Ваш IP: 172.69.62.209
Час: 2019-02-16 14:10:07
   
© 2014-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове